-
Aktywny układ wydechowy kufatec
Kolego support kufateca powiedział koledze że musi zapłacić i to nie mało za wsad do urządzenia bo oni nie ponoszą odpowiedzialności w momencie jak ktoś grzebie w edycji pliku. Jeżeli oczywiście nikt nie wspomoże w celu naprawy urządzenia oczywiście że będzie zmuszony opłacić serwis urządzenia. A najlepsze jest to w całej zabawie że on jakby się przywrócił do starej wersji urządzenia i nie można online przeprowadzić aktualizacji online
-
Aktywny układ wydechowy kufatec
Witam panowie i panie. Czy ktoś z was posiada rozszerzenie aktywnego wydechu od kufateca niebieska przezroczysta kostka? Jeżeli tak czy mogłby podesłać wsad urządzenia bo kolega coś namieszał w oprogramowaniu i przestał działać? Na priv podeślę email chyba że wrzuci na jakiś serwer. Z góry bardzo dziekuje
-
jaguś zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry wszystkim Ma ktoś na zbyciu naklejki klubowe chętnie odkupie z Poznania?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam to samo polisa mi się skończyła i musiałem zapłacić za nową.i ciekawe ile lat będę płacił za samochód który tak naprawdę jest nie w moim użytkowaniu.Dla mnie to jest chore placis kupę pieniędzy ac a buchna Ci samochód i Ty masz zabawę i przepychanke powinien być regres na ubezpieczyciela i nie powinno mnie to interesować lub sprawy dowodowe wykonane w ciągu 30 dni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Samochód mi ukradli spraawcow złapali na gorącym policja przeprowadziła wszystkie ekspertyzy Ale nie ma narazie chceci mi oddać i stoi na parkingu policyjnym już 4 miechy polskie prawo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak tam stoi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo ale miejmy nadzieje że w końcu to nastąpi uroczyste oddanie złoma hihi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie mówcie masakra straszna tyle miesiecy już sie boje go zobaczyc jak wyglada jak ja jezdzilem co 2 dzien na myjnie woskowanie itp poprostu polskie prawo kazdy ch... na swój strój
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze mi nie oddali procedury niby jakies paranoja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam panów dawno mnie tu nie było.
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Kolego stoi pod kamienica przy ulicy ale myślę nad oznakowanie całego auta
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Nic narazie nie wiem samochód na parkingu policyjnym
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
X