Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

tez bym sobie podkrecił moja audi ze 131 na 160,ale czy to nie szkodzi silnikowi,czy wtedy silnik nie jest mniej zywotny??????

kolego... wszyscy co się znają (i to całkiem dobrze) robią sobie to samo... a Rogal gwarantuje Ci to że program będzie bezpieczny... można zrobić nawet bezpieczniejszy dół niż seryjnie żeby odciążyć sprzęgło i koło dwumasowe... i przy 160KM + 360-370Nm nie będzie źle...

oczywiście nie przyjeżdżasz do niego nowym autem... twoje sprzęgło, koło dwumasowe, półośki, wtryski są już w jakiś sposób zużyte...

bywa tak że ma się pecha i coś padnie... ale normalnie padło by Ci to samo parę kilometrów później...

moim zdaniem (a ja się mało znam) nie ma się czego obawiać i jeśli masz kasę to będziesz jeździł zupełnie innym samochodem...

PS: tym bardziej że jeździsz tym silnikiem... cyferki tu nie mają znaczenia...fabryczna krzywa momentu obrotowego w AVF to jakieś nieporozumienie i po operacji sam będziesz zdziwiony jaka jest różnica... a sprzęgło masz większe niż w AWX więc więcej wytrzyma

jeżdżą już 1.9 TDI powyżej 200KM i nie narzekają...

do dzieła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zapisal ale na przelomie lipca i sierpnia bo wczesniej nie dam rady :mysli:

Jezeli taka opcja wchodzi w gre to sie pisze :good:Tylko nie wiem czy ktos prowadzi liste czy samemu nalezy dzwonic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym sobie podkrecił moja audi ze 131 na 160,ale czy to nie szkodzi silnikowi,czy wtedy silnik nie jest mniej zywotny??????

Kolego śmigam już ponad rok czasu po programie u Witka ( tutaj szacun dla Niego :notworthy: ) i wypluło 170KM - 360 NM i nic się nie dzieje - powtarzam nic złego się nie dzieje :gwizdanie: :hi:

Marko225 Kolega GRazny odpowiedział Tobie najdokładniej jak można :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób po programie:

Czy wywalenie kata i wstawienie nadkola Esowego pomoże przy podkręcaniu u Rogala? Czy sobie te zabiegi odpuścić i pojechać na sucho?

Mój przebieg to 250kkm na blacie a ile naprawde :mysli:

Pytam ponieważ narazie nie planuje większych modyfikacji typu turbo, czy wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przed zabiegiem , jest sens wymiany wtryskow na wieksze , do sie cos wiecej wykrzesac niz na seryjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zapisal ale na przelomie lipca i sierpnia bo wczesniej nie dam rady :mysli:

Jezeli taka opcja wchodzi w gre to sie pisze :good:Tylko nie wiem czy ktos prowadzi liste czy samemu nalezy dzwonic?

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

przeczytaj raz jeszcze wypowiedź P Witka a znajdziesz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukali i znalezli :tongue4: Prosze o wpisanie na liste :good: a termin - koniec lipca ustale telefonicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy moim silniku stożek i wywalenie kata coś pomoże?

jak pisałem wcześniej mało się znam ale trochę czytam... stożka nie wstawiaj - podobno są problemy później z przepływomierzem...

kata wywalaj natychmiast... jak nie chcesz go sprzedawać (zostawić sobie na czasy kiedy wejdą u nas durne przepisy) to znajdź na allegro zamiennik wraz z plecionką... 3 śruby z jednej... 3 z drugiej... i w razie czego katalizator masz z powrotem...

a jeśli chodzi o różnicę to jeśli kat jest troszkę przypchany to tak jakbyś banana sobie z rury wyciągnął :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukali i znalezli :tongue4: Prosze o wpisanie na liste :good: a termin - koniec lipca ustale telefonicznie :)

siemano wiecej juz nieposzedl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Panowie? Był już ktoś u mistrza? :naughty:

W nast. tyg będę ja u Pana W. :>

ciekawi mnie co wyrezamy, z mojego klekota. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...