-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
wczoraj widzialem CIe jak jechales na C. b7 byłem niezle sie prezentuje ten Twój furkacz
-
[ALL] SP 51 Turbo Hybryda
to jest takie samo turbo jak k03s do poprzecznego
-
[B5 AEB] k03s + tip+fmic+test pipe+wtryski
kreator poległ. skierowali mnie do jakiegoś CTA. we wtorek dzwonie do Rogala
-
[B5 AEB] k03s + tip+fmic+test pipe+wtryski
do kreatora wstawie zobaczymy co uda im sie wykrzesac
-
[B5 AEB] k03s + tip+fmic+test pipe+wtryski
Witam dzisiaj z ciekawosci podjechalem sobie na hamownie wg. mnie pomiar cos schrzniony lekko jest moc okolo 167 przeplywka pokazuje okolice 153g/s boost 0.5bar autko na dzien dzisiejszy wygląda tak jutro zostawiam autko na strojenie po odbiorze ochwale sie wynikiem
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Rogal wam nic nie zrobi bo lata bokami po M1 nową zajawkę złapał
-
[ALL] Cóż to za wynalazek? Hybryda.....
rogal zrobil na k03s czyli na k03-073 dla wzdluznego ok 240KM. mysle ze maks 250 dla tej turbawki z osprzetem. 1.3 w peaku i 1.1 stałego moze ładowac wedlug producenta :gwizdanie: tak tylko ze to jest juz k04sp51 a nie k03sp51 różnią się wirnikami strony gorącej po lewej k04-015 po prawej sp51x sp51 wymiary kompresora 38.5/51/5.5 wymiary turbiny 45/40.30 k04-015 wymiary kompresora 38/51/4.5 wymiary turbiny 46/42(tego nie jestem pewien) k03-073 wymiary kompresora 38/51/4.5 wymiary turbiny 45/40 Jest różnica na kole turbiny, oraz geometrii wirników jednak kompresor jest o 1 mm wyższy co przy wysokich prędkościach obrotowych może nadrobić. Chociaż ciężko coś o Tym powiedzieć. Trochę szukałem tych informacji nie wiem czy są pewne na 100%
-
[ALL] Cóż to za wynalazek? Hybryda.....
wymiary wirnikow ma takie same jak k03-073 tylko ze tipy zimnego wirnika sa o 1mm wyzsze.
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
myslalem nad wtryskami z 2.2t 350@3bar 230 moze peknie
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
w b5 jest jeden niestety
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
230 da sie zrobic na fmicu tipie i wtryskach?
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
czyli potencjał mniejszy niż k04-015
-
[ALL] Wydajnosc k03-073
Witam wpadła mi w raczki ostatnio k03-073 wiele można z niej wydumać?
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
dobra to bede szukał. kiedys dałem do regeneracji k03 do motoareny to grzybek byl przyspawany na sztywno.
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
no właśnie nie maja nigdzie mówią ze najlepiej uszkodzona kupić i mogą przełożyć. Jutro sprawdzę od poprzecznego. Wszystko byłoby ok gdyby nie wygięta dźwignia to grzybek dorobiłbym z zaworu wydechowego a tak to dodatkowy problem.
grubsor
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta