Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

designer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. designer odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Wąski mimo wszystko piękny ten Evoszczak
  2. THIS IS THE END Auto od wczoraj ma nowego właściciela. Zostało w Stolycy, właściciel wygląda na pasjonata
  3. Zapomniałeś napisać ze auto ma delikatny program by Andrew Monday :-P
  4. To koło wyglada identycznie jak mtm bimoto tyle ze nie ma tloczonego logo mtm.
  5. Hmmm skąd ja znam to auto Fajnie, że w końcu wrzuciłeś je na forum. Cieszę się jak widzę je w dobrej formie, a nie jakieś zapuszczone. Dobrze że trafiło w odpowiednie ręce. Łezka mi się zakręciła, bo naprawdę cholernie je lubiłem i podoba mi się cały czas tak samo jak w momencie jak je kupowałem. Na RNS-E to już ja miałem chęć, ale....you know Fajna ta pierwsza fota z profilu. Felgi są za***iste, ja tam bym ich nie zmieniał :gwizdanie: Ogólnie s-line jest mega w B6 Rezaj, rezaj, będę śledził wątek Powodzenia PS Dorezaj quattro, może w końcu się doczeka...
  6. Czy ja wiem 250 - 350 zł kiera to średnie grosze Nie no stary umówmy się że w całości "inwestycji" to grosze
  7. Nery w czerń koniecznie Alcantara za mną już dawono chodzi, więc na Twoim miejscu wogóle bym się nie zastanawiał, bo kosztuje to grosze. Jak się zj#bie to sobie obszyjesz skórą i po bólu
  8. Jako współuczestniczący w grzechu powiem tak. Auto wyglada naprawdę dobrze, oczywiście m-pak robi tu główną robotę. B5 jest lata świetlne w tyle, tym bardziej że nie było s-line'a. Wypas jest mega . Utrzymanie jak na przebieg poprawne, aczkolwiek parę rzeczy sukcesywnie do zmiany/poprawy ( kiera, dekory, szyber ). Po trasie jeździ się przyjemnie, komfortowo - jak ogarniesz mechanikę będzie jeszcze lepiej, a po sofcie to już wogóle koxik. Myślę że zmiana wyjdzie Ci na dobre, tylko nie wyobrażam sobie tych 16-tek na zimę Poza tym napatrzyłem się pod salonem na różne e60 i e90 i mi się spodobały jeszcze bardziej :gwizdanie:
  9. Podpisuję się pod tym wszystkim. Nie sprzedawaj auta, bo trafi w złe ręce i będzie maras. No mam nadzieję że kupi je jakiś napalenieć jak ja
  10. Ale mi się wątek rozruszał Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....
  11. Oko w oko z legendą PS To replika
  12. Prawdopodobnie w Niemczech, ale 100% pewności nie mam. Miałem 18" i zachowywały się bardzo dobrze ( jak ori audi ) i stąd moje przypuszczenia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.