Treść opublikowana przez designer
-
Lancer EVO X
Wąski mimo wszystko piękny ten Evoszczak
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
THIS IS THE END Auto od wczoraj ma nowego właściciela. Zostało w Stolycy, właściciel wygląda na pasjonata
-
[B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)
- [B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)
Zapomniałeś napisać ze auto ma delikatny program by Andrew Monday :-P- [B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)
To koło wyglada identycznie jak mtm bimoto tyle ze nie ma tloczonego logo mtm.- [B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)
Hmmm skąd ja znam to auto Fajnie, że w końcu wrzuciłeś je na forum. Cieszę się jak widzę je w dobrej formie, a nie jakieś zapuszczone. Dobrze że trafiło w odpowiednie ręce. Łezka mi się zakręciła, bo naprawdę cholernie je lubiłem i podoba mi się cały czas tak samo jak w momencie jak je kupowałem. Na RNS-E to już ja miałem chęć, ale....you know Fajna ta pierwsza fota z profilu. Felgi są za***iste, ja tam bym ich nie zmieniał :gwizdanie: Ogólnie s-line jest mega w B6 Rezaj, rezaj, będę śledził wątek Powodzenia PS Dorezaj quattro, może w końcu się doczeka...- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Czy ja wiem 250 - 350 zł kiera to średnie grosze Nie no stary umówmy się że w całości "inwestycji" to grosze- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ale paskuda- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nery w czerń koniecznie Alcantara za mną już dawono chodzi, więc na Twoim miejscu wogóle bym się nie zastanawiał, bo kosztuje to grosze. Jak się zj#bie to sobie obszyjesz skórą i po bólu- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jako współuczestniczący w grzechu powiem tak. Auto wyglada naprawdę dobrze, oczywiście m-pak robi tu główną robotę. B5 jest lata świetlne w tyle, tym bardziej że nie było s-line'a. Wypas jest mega . Utrzymanie jak na przebieg poprawne, aczkolwiek parę rzeczy sukcesywnie do zmiany/poprawy ( kiera, dekory, szyber ). Po trasie jeździ się przyjemnie, komfortowo - jak ogarniesz mechanikę będzie jeszcze lepiej, a po sofcie to już wogóle koxik. Myślę że zmiana wyjdzie Ci na dobre, tylko nie wyobrażam sobie tych 16-tek na zimę Poza tym napatrzyłem się pod salonem na różne e60 i e90 i mi się spodobały jeszcze bardziej :gwizdanie:- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Podpisuję się pod tym wszystkim. Nie sprzedawaj auta, bo trafi w złe ręce i będzie maras. No mam nadzieję że kupi je jakiś napalenieć jak ja- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Ale mi się wątek rozruszał Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Very funny- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Oko w oko z legendą PS To replika- [ALL] Felgi RH
Prawdopodobnie w Niemczech, ale 100% pewności nie mam. Miałem 18" i zachowywały się bardzo dobrze ( jak ori audi ) i stąd moje przypuszczenia...- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Tym bardziej zobacz ile kasy trzeba włożyć żeby uzyskać i korzystać z +50PS ( narazie jeszcze bez strojenia )... Nie piszę tu o jakichś naprawach po drodze....A co dopiero przy AGB gdzie ma być przyrost o ok 200PS. Zapomnijcie o 10k...- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
To ja z autopsji ( częściowo ) powiem tak: - FMIC Nissens 2200 - Cluchmasters FX400 3200 - chłodnica oleju Mocal 1000 - pompa 600 - wtryski 600 - strojenie 1500 - świece 300 (?) - olej + filtr 300V Motul 400 Mamy już blisko 10000, a gdzie turbo? Ja na szczęście narazie nie muszę zmieniać ( choć nadal o tym poważnie myślę :gwizdanie: ), ale była swego czasu na allegro okazja K04 z RS6 za 3200 z przerobionymi flanszami pasującymi do RS4, ale sprzedały się w 1 dzień. Ostatnio SID miał regenerowane na 4500 z gwarancją - poszły do sedana. Druga sprawa to montaż turbin, bo trzeba to zrobić. Pewnie kolejne 1500-2000. Przy okazji wyjdzie jeszcze X rzeczy....także 10k is impossible IMO. Oczywiście sprzeda się trochę starych gratów i odzyska kaske, niemniej na dzień dobry trzeba parę złotych wyłożyć... A koledze ze Szczecina gratuluję cyferek Zacne są- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
A widziałeś takie grzejniki na salonach- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Wczoraj byłem na klejeniu przedniego zderzaka ( cholerne wysokie krawężniki ) i przy okazji cyknąłem fotki FMIC'a i chłodnica oleju Sezon coraz bliżej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
http://autokult.pl/2011/02/08/audi-rs4-avant-galerie-czytelnikow znajomy z innego forum mi podrzucił.... :gwizdanie:- RS4 Cantona
Podobno do 450PS- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Mikołaj co prawda przyszedł 3 dni po terminie, ale.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Niedługo mu się skończy ... zabawa. Chyba, że Żona ... Ty mi żony w to nie mieszaj- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
No co ty A jak wogóle się ma? Jest na forum? Jakieś dalsze mody ( oprócz LPG of course )?- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
No tak, ale wiesz u Sida na forum wszyscy idą w min 500PS to nie chcę być gorszy :gwizdanie: Z zewnątrz napewno pozostanie seria, ostatni mod jak planuję to K04 z RS6. Nie chcę na maxa modzić i mieć auta, które więcej będzie stało w warsztacie bo coś się zj$%ie. Jeżdzę nim na codzień i musi być sprawne, także jak po K04 uda się zbliżyć do 500PS to będzie gitara i na tym finisz na 500PS to juz trzeba troche porezac. ten poluzniony wydech co teraz masz wystarczy? Nie musi być równo 500PS, może być około Jak teraz mam już zdrową motorownię to po spręzarkach i strojeniu wg Adama powinniśmy się zbliżyć. Pożyjemy zobaczymy - [B6 BFB] S-Line Avant 1.8T + WIRUS RNS E RH 18" Lotka i ROZUM :)