-
jaka skrzynia 6 biegowa do 1.9 tdi silnik asz poprzednio ajm
witam jak w temacie.mam zamontowaną skrzynię 6 biegową w a ucie gdzie jest zamontowany silnik asz a poprzednio ajm.nie znam oznaczeń skrzyni jaka tam będzie pasowała.ta co jest obecnie strasznie wyje i musiałbym ją wymienić.Proszę o podpowiedź.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki wielkie za odpowiedzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Panowie, jakie amorki byście polecali do standardowego zawieszenia w b5. Autka sprzedawać na razie nie bedę bo dobrze się nim jedzi i chcałbym włożyć coś dobrego. Czy oprócz tego warto coś przy tej okazji jeszcze wymienić? dzięki za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
100 tys przelatalem, ale autko juz plywa. wiec chce zrobic wszystko tak zeby mnie nic nie denerwowało.oryginal amorki to wydatek 2tys sachs wychodzi o polowe taniej zawiecha lemforder 1,5 tys.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek
-
[ALL TDI] SWAP z AJM na AVF
Ja mam swapa zrobionego z ajm na asz wszystko od 70 tys hula na modyfikacji na 192 km.400nm Także zmieniaj turbo bdr,wiekszy intercooler i papa cały czas uśmiechnięta. :>Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jednak bym ogarniał w Warszawie u Rogala. Gościu zna się na robocie i krzywdy niuni nie zrobi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wieczór dobry .Pepin fajne zdjęcia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież to się łatwo pisze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie nie to na pewno nie ja :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin bardzo mocne i przyznam szczerze, że daje do myślenia, jak czasem zachowujemy się na drodze, dochodzi do nieszczęścia i tragedia na całe życie. Każdy kierowca powinien obejrzeć taki zestaw i zdać sobie sprawę, co może się zdarzyć na drodze, czasami poprzez moment nieuwagi. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwonilem do "musashiego" i raczej tez to wykluczyl.jest nadzieja ze to tylko wezyk. byleby sie doczlapac do warsztatu.bedzie upgrade hamulców tylnych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na razie wiem że pedał sie zrobił mięciutki i że nie ma płynu hamulcowego. mam nadzieję że tylko jakiś wężyk albo uszczelnienie poszło.mam nadzieje ze to nie pompa vacum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie potrzebna pomoc. Lawetka jest potrzebna.Macie jakiegoś zaufanego człowieka co by mi jutro autko przetransportował na perzycką ze starego żegrza. Hamulce się skonczyły i na razie nie znam przyczyny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych świąt
ohkyomoon
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta