Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przelgrzymka z Czestochowy dotarla do Rogala a o to jego pacjent ;)

Wielkie uklony dla Rogala za soft jest mega :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Liczylem na wiele mniej ale zostalem milo zaskoczony :kox:

dsc00217r.jpg

Opublikowano

Na początek uzupełnij profil :cool1:

całkiem sympatyczne cyfry wszyły :good:

Opublikowano
  • Autor

A co ma moj profil do wykresu ktory wkleilem bo nie za bardzo rozumiem?

Opublikowano

Jeśli zmieniłeś autko, wypadałoby zmienić. Wykres Ok jak na 2.5TDi.

Opublikowano

porarzająco-filozoficzne wypowiedzi ...gratki Sysiek, wiem bo jechałem za tobą :):):)

Opublikowano

porażjąco-filozoficzne wypowiedźi

szczególnie Twoja - paraliżuje polszczyzną :polew:

wynik programu zajebiaszczy, piękne wartości jak dla AKN'a :kox:

Opublikowano

hehe no dobra ...jestem pod wrażeniem mocy :):):)

Opublikowano

no zacnie Sysiu :good: gratki :notworthy:

w nocy pewnie nie spałeś :decayed: ...ale sie tera bedziesz bujał :gwizdanie:

...co to za przysiad ?

Opublikowano
  • Autor

Spalem ale powrot pelen wrazen ;)

Dolek dzieki trubinie, zbicie jest i Rogal mowil ze nie da sie z tym nic zrobic, ew. zmienic suszare ale narazie tego nie przewiduje

Opublikowano

nie sądzicie że cyferki troche podbiło ciśn. atmosf. ?

przy 980 HPa byłoby 10 ps mniej :decayed:

Opublikowano

ten chwilowy spadek mocy to klasyczny przyklad kulejacej lekko turbiny lub zabitego kata w 2.5 :gwizdanie:

u mnie nawet na nowej turbinie bylo przeladowanie przy 2300-2500 obr, bo kat byl zabity i spaliny wracaly w strone sprezarki

kat jest? jesli tak, to wywal

wynik bardzo ladny :good:

Opublikowano

Sysiek kata nie ma

Opublikowano

bez dymu nie ma ognia :good:

11h w trasie ale sie oplacalo :P

Opublikowano

Sysiek, pięknie wyszło! Gratulacje. :good: W drodze powrotnej pewnie banan non-stop na twarzy?

Opublikowano
  • Autor

Bish-kopt, rogal mowil ze wlasnie cisnienie nie do konca sprzyjalo ;)

Flyer kata nie mam, turbo bylo regenerowane jakies 20k km temu

Scrat banan malo powiedziane :D A zwlaszcza jak a4 b8 2.0 tdi 170 po sofcie nie mogla sobie poradzic :D

Dodam ze pierwszy pomiar po wgraniu softu wyplul 195 ale Rogal troche zdjal ;)

Opublikowano

No no Sysiek gratki, mega wykresik wyszedł, teraz wciągasz wszystko co się rusza :naughty:

Opublikowano

Mnie to najbardziej zaskoczyła seria. Gift w AKN to prawie nie możliwe :) Wszystkie 2.5 przeładowując delikatnie na dole, moje zresztą też :tongue4:

Wynik piękny, taki jak u mnie :gwizdanie:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

super wynik, gratki, u mnie troche mniej ale równiej, a jak sprawa z kopceniem????

Opublikowano

kopci jak autosan

Opublikowano
  • Autor

Kopci bo brak FMIC a i lewy SMIC ma dziurke :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.