Treść opublikowana przez Sysiek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poważnie to kup 0,7 JACKa i możemy się umówić Krotko i na temat Pare stron wstecz tez jakis pisal zeby do niego przyjechac do Kusiat bo mu sie auto wysralo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chyba wszyscy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja w skladzie jaki podalem na 75% a tak to na 99.9%
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Soft obowiazkowo powinien wleciec, tym czolgiem na seri srednio sie przemieszcza. Zrobisz soft to poczujesz ze zaczelo jechac
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Czujnik oleju to wiem, do wymiany bedzie z olejem. Po sofcie juz 50k km i zero problemow z jednostka, a lekko nie ma
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Krecone tak na szybko, nie zdazylem juz wylaczyc radia. Nawet telefon nie przymocowany tylko w rece trzymalem:decayed: temp. na klimatroniku pokazuje ok, moze jakis blad na liczniku albo czujnik do zmiany.
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Zbieralem sie dlugi czas i wkoncu nakrecilem tego rodzinnego gnojowoza tak to mniej wiecej sie odpycha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bywa, moc zrobila swoje. Rogal mowil prawde ze jak to ogarnie to pojdzie w c**j w gore
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic gratki, jest szal Wkoncu Ci sie udalo cos o czym marzyles od lat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wpadnij, czeka na Ciebie wsciekly passat z Kłomnic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
WOW, jakies nowe postacie sie odzywaja widze Ciekawe czy wpadna na spocika
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moje nie lata, jakos sie tylko przemieszcza rodzinne kombi A Karolina doj**ala zdrowo z tym tekstem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja nie jade. 2,5 to kibel przeciez. Na Herby sie nadaje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Indywidualnie? Heh, wysylaja mu pewnie logi seri a on pod to zrobi soft wysyla oni wgrywaja hamuja, wychodza kreski dziekuje dowidzenia. To jest indywidualne podejscie do samochodu? Zadzwon do DynoSoftu/ R Performance czy do jakiejs kolwiek innej powaznej firmy w tym kraju i spytaj jak robia program w aucie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty masz chyba kondona w d*pie niesprawnego a skąd wiesz? sam mi go wkladałeś perwersie mały? Tadek sie Piotrkowi chwalil ze byles u niego i sie prosiles zeby Ci wsadzil w dupe gasnice strazacka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty masz chyba kondona w d*pie niesprawnego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spocik byl dzisiaj, niedawno sie skonczylo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dorabia na 4Motion do paszteta co by tłakcja byla
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty sobie cos innego mozesz namalowac a nie weze
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Rezaj Hiszpan rezaj moze znowu sie na zlocie spotkamy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobrze gada
-
Spotkania na drodze
Czyje b6 sedan 3.0 z ramka klubowa na blachac RST stoi w czewie na nowowiejskiego?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ze mna
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Ja ostatnio mialem okazje zlapac sie z 1.8t po modach na 220ps, Magic swiadkiem siedzial na fotelu pasazera. Spodziewalem sie nieco innego rezultatu na + dla 1.8T ale niestety nie podolal kiblowi 2.5 tdi
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tez sie pisze na przyszly rok na 3 dniowy, zalatwie sobie zastepstwo I mozna bedzie jechac Wyslane z mojej padliny AKN