Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sysiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sysiek

  1. Poważnie to kup 0,7 JACKa i możemy się umówić Krotko i na temat Pare stron wstecz tez jakis pisal zeby do niego przyjechac do Kusiat bo mu sie auto wysralo
  2. Ja w skladzie jaki podalem na 75% a tak to na 99.9%
  3. Soft obowiazkowo powinien wleciec, tym czolgiem na seri srednio sie przemieszcza. Zrobisz soft to poczujesz ze zaczelo jechac
  4. Czujnik oleju to wiem, do wymiany bedzie z olejem. Po sofcie juz 50k km i zero problemow z jednostka, a lekko nie ma
  5. Krecone tak na szybko, nie zdazylem juz wylaczyc radia. Nawet telefon nie przymocowany tylko w rece trzymalem:decayed: temp. na klimatroniku pokazuje ok, moze jakis blad na liczniku albo czujnik do zmiany.
  6. Zbieralem sie dlugi czas i wkoncu nakrecilem tego rodzinnego gnojowoza tak to mniej wiecej sie odpycha
  7. Bywa, moc zrobila swoje. Rogal mowil prawde ze jak to ogarnie to pojdzie w c**j w gore
  8. Magic gratki, jest szal Wkoncu Ci sie udalo cos o czym marzyles od lat
  9. Wpadnij, czeka na Ciebie wsciekly passat z Kłomnic
  10. WOW, jakies nowe postacie sie odzywaja widze Ciekawe czy wpadna na spocika
  11. Moje nie lata, jakos sie tylko przemieszcza rodzinne kombi A Karolina doj**ala zdrowo z tym tekstem
  12. Ja nie jade. 2,5 to kibel przeciez. Na Herby sie nadaje
  13. Indywidualnie? Heh, wysylaja mu pewnie logi seri a on pod to zrobi soft wysyla oni wgrywaja hamuja, wychodza kreski dziekuje dowidzenia. To jest indywidualne podejscie do samochodu? Zadzwon do DynoSoftu/ R Performance czy do jakiejs kolwiek innej powaznej firmy w tym kraju i spytaj jak robia program w aucie
  14. Ty masz chyba kondona w d*pie niesprawnego a skąd wiesz? sam mi go wkladałeś perwersie mały? Tadek sie Piotrkowi chwalil ze byles u niego i sie prosiles zeby Ci wsadzil w dupe gasnice strazacka
  15. Ty masz chyba kondona w d*pie niesprawnego
  16. Spocik byl dzisiaj, niedawno sie skonczylo
  17. Dorabia na 4Motion do paszteta co by tłakcja byla
  18. Ty sobie cos innego mozesz namalowac a nie weze
  19. Rezaj Hiszpan rezaj moze znowu sie na zlocie spotkamy
  20. Czyje b6 sedan 3.0 z ramka klubowa na blachac RST stoi w czewie na nowowiejskiego?
  21. Ja ostatnio mialem okazje zlapac sie z 1.8t po modach na 220ps, Magic swiadkiem siedzial na fotelu pasazera. Spodziewalem sie nieco innego rezultatu na + dla 1.8T ale niestety nie podolal kiblowi 2.5 tdi
  22. Tez sie pisze na przyszly rok na 3 dniowy, zalatwie sobie zastepstwo I mozna bedzie jechac Wyslane z mojej padliny AKN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.