Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na DANDYS temat w 2.5TDI
    Jak masz lekkie cykanie,takie?? .Najlepiej jak wrzucisz filmik jak pracuje silnik.Może to nie z Twojego hydro a z poprzedniego.Podpisuje się do kolegi wyżej co do wyboru zestawu (jeśli masz nadal ochotę jeździć autem z tym silnikiem)
  2. Noord Brabant nadal jest choć za dużo pracy ostatnio
  3. Sprawdź na Vagu błędy jak Ci pisałem wyżej,też wymieniałem pompkę ale nie do końca to załatwia sprawę.Błędy zweryfikują wszystko czy jest ok.Pozdrawiam Krzysiek
  4. Tam ma wszystko pasować co do joty!.Blokada wału,wałków i na pompie,ma wszystko ze sobą grać bo inaczej komputer podaje błędne informacje względem mechaniki(bądź na odwrót).Chyba proste☺
  5. Nie wiem czy będziesz miał tak łatwo z blokadą na pompie mało miejsca (pas przedni trochę przeszkadza) nie mówiąc o kanale heh.Szybkiej akcji☺
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    Na Vag i szukać błędów na początek ☺
  7. Silnik sprawdzić na blokadach czy dobrze rozrząd ustawiony.
  8. Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku
  9. Nadal ktoś jest ☺
  10. Na spokojnie odnajdziesz się ☺
  11. Ciesze się że śmiga a co do wałka to szukajcie a znajdziecie jest dział na forum kupie☺
  12. Świeciła Ci się kontrolka od świec żarowych jak zaczął szarpać? Możesz równieź polować jeden wtrysk i sprawdzić czy pompa podaje paliwo na wtryski. Dziwne że nie ma żadnego błędu na Vagu.
  13. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na adifek temat w 2.5TDI
    No jeśli tak uważasz to jak dla mnie ok☺co do EGR to nie wiem co ma na celu jego zaślepianie recyrkulacja spalin lepiej wypala paliwo co za tym idzie mniej zanieczyszczeń
  14. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Do 1k obr/min jest ok ale jeśli wydaje dziwne dźwięki i telepotania to coś z nie paleniem na wszystkie gary
  15. Myślę że szybciej znajdziesz odpowiedź w dziale 1.9 tdi ☺

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.