-
Wałki rorządu .
Jak masz lekkie cykanie,takie?? .Najlepiej jak wrzucisz filmik jak pracuje silnik.Może to nie z Twojego hydro a z poprzedniego.Podpisuje się do kolegi wyżej co do wyboru zestawu (jeśli masz nadal ochotę jeździć autem z tym silnikiem)
-
Spoty Holandia i okolice
Noord Brabant nadal jest choć za dużo pracy ostatnio
-
a4 2.5 tdi 99rok 150km quattro popma paliwa w baku
Sprawdź na Vagu błędy jak Ci pisałem wyżej,też wymieniałem pompkę ale nie do końca to załatwia sprawę.Błędy zweryfikują wszystko czy jest ok.Pozdrawiam Krzysiek
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Tam ma wszystko pasować co do joty!.Blokada wału,wałków i na pompie,ma wszystko ze sobą grać bo inaczej komputer podaje błędne informacje względem mechaniki(bądź na odwrót).Chyba proste☺
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Nie wiem czy będziesz miał tak łatwo z blokadą na pompie mało miejsca (pas przedni trochę przeszkadza) nie mówiąc o kanale heh.Szybkiej akcji☺
-
Audi a4 b5 2.5 tdi v6
Na Vag i szukać błędów na początek ☺
-
Problem z zapalaniem po wymianie rorządu audi v6 150ps AFB
Silnik sprawdzić na blokadach czy dobrze rozrząd ustawiony.
-
a4 2.5 tdi 99rok 150km quattro popma paliwa w baku
Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku
-
Spoty Holandia i okolice
Nadal ktoś jest ☺
-
Spoty Holandia i okolice
Na spokojnie odnajdziesz się ☺
-
Siadła pompa wtrysku czy możliwe zatarcie silnika?
Ciesze się że śmiga a co do wałka to szukajcie a znajdziecie jest dział na forum kupie☺
-
Silnik nie odpala 2.5 tdi BDG
Świeciła Ci się kontrolka od świec żarowych jak zaczął szarpać? Możesz równieź polować jeden wtrysk i sprawdzić czy pompa podaje paliwo na wtryski. Dziwne że nie ma żadnego błędu na Vagu.
-
cofka powietrza
No jeśli tak uważasz to jak dla mnie ok☺co do EGR to nie wiem co ma na celu jego zaślepianie recyrkulacja spalin lepiej wypala paliwo co za tym idzie mniej zanieczyszczeń
-
Kopci po odpalenu
Do 1k obr/min jest ok ale jeśli wydaje dziwne dźwięki i telepotania to coś z nie paleniem na wszystkie gary
-
2.5tdi afb swap na 1.9tdi afb
Myślę że szybciej znajdziesz odpowiedź w dziale 1.9 tdi ☺