Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z okolic NL,staram się wskrzesić spoty w Holandii i w okolicach.Jeśli ktoś chętny zapraszam do zaplanowania jakiegoś fajnego zjazdu i przegadaniu na miejscu jakie autka i mody mamy,co planujemy w naszych a4 dalej rezać

:).Czekam na każdą propozycję :)

1_003.jpg

Pierwsza fota od kolegi Patryś:banan:

---------- Post dopisany 24-01-2014 at 04:33 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 17:33 ----------

:hi:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 04:33 ----------

Widziałem się przypadkiem(w trakcie polerki:naughty:) na myjce z jednym chłopakiem z audi a4 b6 kontakt zawiązany,może więcej osób na spota???.Ludziska się na niedzieli ogłaszają można coś wspólnie ogarnąć.Dajcie coś znać pogoda nie do końca zimowa można coś zorganizować na ziemi holenderskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noord brabant blisko den bosch(wszędzie autostrady więc ...).Jak już będziesz dostępny można się w weekend gdzieś spotkać.Oblukać nasze furki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nawet bardzo chetnie;-) na moja byly duze plany ale wyszlo jak wyszlo;-) nie ma co podziwiac ale tragedi tez nie maB-) bo jest niezawodna narazie, ale twoja widze konkretna wiec pogadac zawsze mozna i jakas odskocznia od emigracji codziennej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoją czarną mambe,nie ma żle??mody fajne tylko dokończyć swój plan.Spotkamy się i pogadamy:wink:.Z czasem będzie nas więcej to i więcej się będzie działo:banan:.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale jak tu w nl posiedze to patrzac po cenach samochodow to nie bd chyba skonczona tylko wymieniona na jakis nowszy model;-) narazie tylko granie bd wpadac i oponki zeby dojechac i na tym plan zostanie narazie zakonczony;-) ale kto wie jakas tam chec w srodku jest na dokonczenie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak,ja planuję avanta ale jeszcze się rodzinka nie powiększyła wiec sedan jak na razie.

Widziałem dzisiaj audice z ramkami klubu OOL rejestracja.Muszę poszukac może się nasze grono poszerzy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Jak ktoś potrzebuje mam kabel do logów.

Znalazłem miejsce na spota z Belgijskimi kolegami pomiędzy autostradami A16 a A58,fajne jeziorko i jest parking na lato powinno być super.Jade jutro oblukać na żywo jak to wygląda wrzuce zdjęcia jak to na miejscu wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce masz na mysli? https://goo.gl/maps/nNHDQ ja mam tam 60km.

pzdr

Dokładnie tam,nie dałem rady tam pojechać w niedziele:facepalm:.Kobieta mnie zabrała na rowery:naughty:.Przejeżdzałem tam pare razy ale nigdy nie zajechałem na miejsce.Ja mam 50km,do Belgii nie daleko.Jak na początek myślałem o tej miejscówce.Jeśli ktoś ma inny pomysł jestem otwarty na propozycję:wink:.

Ale jak widać Symeks zrobimy mini spota może coś się ruszy,jakieś fotki wrzucimy naszych OOOO i dziewczyn przy grillu(powinno zadziałać):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakos 130 km ale damy rade;-) autostrada ta raz dwa bedzie;-) tylko jak dla mnie i mojej to najbardziej optymalna sobota, bo weekendy raczej mamy pracujace. A sobota najczesciej po nocce z piatku i trzeba by sie z 1,5 tyg wczesniej umowic bo tak mamy grafiki ustalane;-) na mapce wyglada to dosyc konkretnie;-) a co do spotow jak sa juz 3 furki to powoli sie tworzy i za jakis czas moze bd taka rodzinna atmosfera jak na spotach w pl;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to ja z racji zamieszkania w nl nie mialem okazji na zadnym byc :(, Zaandam to faktycznie troche daleko, bylem tak kilkanascie razy w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się w NL zgrać. :kwasny: Nie raz było pisane w innym wątku i jakoś nie wypalało. Jedynie jak był jakiś zlot to już każdy wiedział kilka mies szybciej hehe. :wink:

Ale może coś sie uda. Ja narazie się nie ruszam wozem bo u mnie w okolicy douane atakuje na pl blachy :facepalm: Czepią jak wściekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o to chodzi właśnie o podatek drogowy. Mi na B6 wyszłoby ponad 800 e na rok a do pracy mam niecały kilometr więc auto ograniczam do maximum stoi w garażu i sie nie pokazuję hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie coś ponad 2000e na rok :( ale jak do tej pory nikt mnie nie zatrzymał jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Widzę że nasze grono się powiększa:naughty:.

Co do podatku drogowego to faktycznie jak już złapią to auto do Polski i nowym przyjechać.Ja mam patent taki że jeżdzę a4 zapisaną na moją kobietę(PL blachy)a na siebie mam zapisane a3(NL blachy) którym Ona jeżdzi,jak mnie sprawdzają to widzą że mam auto na NL(po sofi).Policja nic nie zrobi gorzej z Douane tam to już Ci wszystko wytłumaczą:grin:,czas zjazdu auta do 2 tyg lub podatek,jak już się zainteresują będą namierzać i wstecznie trzeba płacić:facepalm:u mnie to już 3 razy wartość auta by wyskoczyła(no może troche mniej "rezanko":polew:).Sprawdzają czy jesteś zameldowany,jaką masz umowe(na jaki okres) i ile czasu już siedzisz bez zjazdu itp.Wszystko to po sofi numerze:kwasny::wink:.Jak dla mnie to ważne jest aby auto często mijało granice(auto tzw przelotowe)bo jak w mieście najeb..ne kamer to moment fotki na dowód Twego pobytu mają(łącznie z Twoją twarzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci douane to kto to sa;-) teraz to sie zastanawiam czy sprowadzic bo kamer napewno a wartosc samochodu mala;-) a nl nie kupie bo narazie na domku firmowym zero meldunku i prawka holenderskiego. Ale slyszalem ze mozna kupib i niby z nr sofi smigac? A fure to chcialem na dojazdy do pracy glownie bo 40 min prawie spacerkiem:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci douane to kto to sa;-) teraz to sie zastanawiam czy sprowadzic bo kamer napewno a wartosc samochodu mala;-) a nl nie kupie bo narazie na domku firmowym zero meldunku i prawka holenderskiego. Ale slyszalem ze mozna kupib i niby z nr sofi smigac? A fure to chcialem na dojazdy do pracy glownie bo 40 min prawie spacerkiem:-/

Douane jest to jak u nas straż graniczna.40 min przy średniej prędkości 5km/h,polecam rower będziesz w 10 min.Nie ma problemu z Douane,oszczędzisz na wydatkach itp.Minusy Nie będzię wolności jaką daję auto

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 03:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 12:43 ----------

Tydz. minął :facepalm:.jadę dziś na tą miejscówkę,rozmawiałem ze znajomym i w lato tam jest kąpielisko na bogato.Foty później:wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:10 ----------

Więc tak byłem tam i o to foty

Plan

DSCN1320.jpg

Ogólnie miękkie podłoże,nie wiem jak to wygląda latem

DSCN1330.jpgDSCN1327.jpgDSCN1321.jpg

Tutaj sam się zaskoczyłem,porzucona:polew:

DSCN1329.jpgDSCN1328.jpg

No i nie opodal jeziorko z dużą plażą:naughty:

DSCN1323.jpg

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...