Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Holandia i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie boj, ja tez w sumie niespecjalnie mialem czas umyc auto. lapka podlacze pod ladowarke to sie naladuje i bedzie mozna cos zrobic.

ja tez postaram sie byc lekko przed 14.

pzdr

Opublikowano

myślę że ja też pewnie, bo z godzinkę drogi mam wiec pewnie z półtora wcześniej wyjdę, wiec jak bez problemu dojadę i trafie to będzie okey;)

tylko proszę się nie śmiać z stanu;p bo wiem że jest koza i zaniedbana ale już niebawem, powrót do pięknej serii;)

Opublikowano
  • Autor
:grin: Nie ma co się śmiać ,na każdego coś się znajdzie:wink: ja swoją kozą też lekko przykurzoną zajade:kwasny:.
Opublikowano

Haha no ale moja to brudna i w dodatku jeszcze gdzie nigdzie resztki foli:-D a teraz jeszcze ten lakier zerwany:/ a co do tego adresu to masz moze jakis nr ulicy:d bo wtedy krzysiu doprowadzi mnie napewno

Opublikowano
  • Autor

po budynkach widzę numer 1 dalej jest pętla dla autobusów:decayed:sam tam będę pierwszy raz w życiu:grin:moją padaczke rozpoznacie czuć ją z daleka :grin:

Opublikowano

witam, może i ja dziś dam się skusić na spotkanie :) jeśli coś się zmieni to dam znać na podany numer tel

Opublikowano
  • Autor

Zapraszamy:decayed:

Jeszcze kawa i lece,pogoda:kox:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Dzięki za spota:decayed: frekwencja zaskakująca:naughty:.Oczywiście chce przeprosić za nie dociągnięcia organizatora,jednym słowem haos:kox::polew:

Podziękowania dla kolegi symeks zadbał żeby nikomu nie zaschło w gardle na plaży:grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Mam nadzieje że jeszcze coś razem wymyślimy:decayed:

Opublikowano

1_003.jpg

1_006.jpg

1_007.jpg

1_008.jpg

1_009.jpg

1_010.jpg

1_011.jpg

1_012.jpg

Jakieś tam fotki wyszły ale fotograf ze mnie żaden. Frekwencja faktycznie jak na pierwszy raz spora. 5 aut. :wink: Dzięki również za piwko.

Każdy z nas praktycznie pierwszy raz był w Hadze więc nie ma się co stresować tym bardziej że młyn był w samym mieście. :grin:

Opublikowano
  • Autor

Foty dobre:wink: porobimy jeszcze trochę następnym razem,plaża nas wessała :grin:.Fakt pogoda dopisała i korki na maxxa,chociaż chwile podgalaliśmy o problemach w audiczkach:grin:na plażingu:naughty:.

Opublikowano

nooo frekwencja spora;) i myślę że z czasem pewnie pojawi się może kilka nowych aut co jakiś czas;)

mimo problemów parkingowych :kox: to i tak jak na pierwszy mój zlot na emigracji i tak było spoko;) pierwsze koty za płoty więc teraz już z górki;d

a co to dwie piękne b5 tam na zdjęciach stoją??;d

Opublikowano
  • Autor

Seba to nasze:decayed: lakier wyprostować i miażdżymy konkurencję :polew:.Zapomniałem o Tobie z tym VAG-iem ale i tak się śpieszyłeś bo Twoja do pracy,następnym razem podepniemy i zobaczymy co tam słychać:wink:

Opublikowano

Damy radę;d albo będzie polerka z regeneracją albo coś nowego o ile uda mi się załatwić garaż i wcześniej skompletować osprzęt;d

wiadomo Audi to klasa;) ale b5 to klasa sama w sobie;d

co do kompa to nie wiem czy ci nie wywali systemu jak zobaczy ilość błędów jaka wyskoczy;d

Opublikowano
  • Autor
Damy radę;d albo będzie polerka z regeneracją albo coś nowego o ile uda mi się załatwić garaż i wcześniej skompletować osprzęt;d

wiadomo Audi to klasa;) ale b5 to klasa sama w sobie;d

co do kompa to nie wiem czy ci nie wywali systemu jak zobaczy ilość błędów jaka wyskoczy;d

Co do polerki,znajomy dowiadywał się i całe auto środek i zewnątrz 150 euro jak dla mnie:wink:

Co do kompa nie martw się mam dużo miejsca na pliki tekstowe:naughty:

Opublikowano

Zobaczcie lepiej jaka fajna B6 na s-linach hehe. Ja mam VAGa też to możesz kiedyś podskoczyć masz blisko. Wbijasz Kudelstaart i migiem jesteś u mnie hehe :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czekaj czekaj wrzucę lampy od Gwertego to też będzie wyglądać:polew:,fele za***iste i kolorek na żywca:kox:

Opublikowano

właśnie zobaczymy co z ta polerką będzie, kusi niesamowicie żeby zobaczyć jak będzie wyglądał lakier, ale też rozważam plasti dipa, bo ma dosyć duża wytrzymałość już sprawdzoną więc bez obaw można zastosować, tylko bedę musiał garaż załatwić wtedy;/

a to można kiedyś się zgadać albo przy okazji spota albo do Ciebie Patryś, ale z kompem to się nie śpieszy;)

Opublikowano

U mnie nie ma problemu zawsze się znajdzie chwila za diagnostykę. A polerkę też bym strzelił bo lakier :kwasny:

Opublikowano

Halo halo Panowie, ja tez dotarlem do domu :D, spoko temat takie spoty :D

pzdr i zapraszam do Rotterdamu :)

Opublikowano
  • Autor

Mam zamiar kupić maszynkę tylko do tego pasty i inne duperelki,kasy jak lodu potrzeba:facepalm:

Opublikowano

jak chcecie robic polerke itd to moja kolezanka w schiedamie robi takie cos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.