Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

nie boj, ja tez w sumie niespecjalnie mialem czas umyc auto. lapka podlacze pod ladowarke to sie naladuje i bedzie mozna cos zrobic.

ja tez postaram sie byc lekko przed 14.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że ja też pewnie, bo z godzinkę drogi mam wiec pewnie z półtora wcześniej wyjdę, wiec jak bez problemu dojadę i trafie to będzie okey;)

tylko proszę się nie śmiać z stanu;p bo wiem że jest koza i zaniedbana ale już niebawem, powrót do pięknej serii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Nie ma co się śmiać ,na każdego coś się znajdzie:wink: ja swoją kozą też lekko przykurzoną zajade:kwasny:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no ale moja to brudna i w dodatku jeszcze gdzie nigdzie resztki foli:-D a teraz jeszcze ten lakier zerwany:/ a co do tego adresu to masz moze jakis nr ulicy:d bo wtedy krzysiu doprowadzi mnie napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po budynkach widzę numer 1 dalej jest pętla dla autobusów:decayed:sam tam będę pierwszy raz w życiu:grin:moją padaczke rozpoznacie czuć ją z daleka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, może i ja dziś dam się skusić na spotkanie :) jeśli coś się zmieni to dam znać na podany numer tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy:decayed:

Jeszcze kawa i lece,pogoda:kox:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Dzięki za spota:decayed: frekwencja zaskakująca:naughty:.Oczywiście chce przeprosić za nie dociągnięcia organizatora,jednym słowem haos:kox::polew:

Podziękowania dla kolegi symeks zadbał żeby nikomu nie zaschło w gardle na plaży:grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Mam nadzieje że jeszcze coś razem wymyślimy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1_003.jpg

1_006.jpg

1_007.jpg

1_008.jpg

1_009.jpg

1_010.jpg

1_011.jpg

1_012.jpg

Jakieś tam fotki wyszły ale fotograf ze mnie żaden. Frekwencja faktycznie jak na pierwszy raz spora. 5 aut. :wink: Dzięki również za piwko.

Każdy z nas praktycznie pierwszy raz był w Hadze więc nie ma się co stresować tym bardziej że młyn był w samym mieście. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty dobre:wink: porobimy jeszcze trochę następnym razem,plaża nas wessała :grin:.Fakt pogoda dopisała i korki na maxxa,chociaż chwile podgalaliśmy o problemach w audiczkach:grin:na plażingu:naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo frekwencja spora;) i myślę że z czasem pewnie pojawi się może kilka nowych aut co jakiś czas;)

mimo problemów parkingowych :kox: to i tak jak na pierwszy mój zlot na emigracji i tak było spoko;) pierwsze koty za płoty więc teraz już z górki;d

a co to dwie piękne b5 tam na zdjęciach stoją??;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to nasze:decayed: lakier wyprostować i miażdżymy konkurencję :polew:.Zapomniałem o Tobie z tym VAG-iem ale i tak się śpieszyłeś bo Twoja do pracy,następnym razem podepniemy i zobaczymy co tam słychać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę;d albo będzie polerka z regeneracją albo coś nowego o ile uda mi się załatwić garaż i wcześniej skompletować osprzęt;d

wiadomo Audi to klasa;) ale b5 to klasa sama w sobie;d

co do kompa to nie wiem czy ci nie wywali systemu jak zobaczy ilość błędów jaka wyskoczy;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę;d albo będzie polerka z regeneracją albo coś nowego o ile uda mi się załatwić garaż i wcześniej skompletować osprzęt;d

wiadomo Audi to klasa;) ale b5 to klasa sama w sobie;d

co do kompa to nie wiem czy ci nie wywali systemu jak zobaczy ilość błędów jaka wyskoczy;d

Co do polerki,znajomy dowiadywał się i całe auto środek i zewnątrz 150 euro jak dla mnie:wink:

Co do kompa nie martw się mam dużo miejsca na pliki tekstowe:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie lepiej jaka fajna B6 na s-linach hehe. Ja mam VAGa też to możesz kiedyś podskoczyć masz blisko. Wbijasz Kudelstaart i migiem jesteś u mnie hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj wrzucę lampy od Gwertego to też będzie wyglądać:polew:,fele za***iste i kolorek na żywca:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczymy co z ta polerką będzie, kusi niesamowicie żeby zobaczyć jak będzie wyglądał lakier, ale też rozważam plasti dipa, bo ma dosyć duża wytrzymałość już sprawdzoną więc bez obaw można zastosować, tylko bedę musiał garaż załatwić wtedy;/

a to można kiedyś się zgadać albo przy okazji spota albo do Ciebie Patryś, ale z kompem to się nie śpieszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu zawsze się znajdzie chwila za diagnostykę. A polerkę też bym strzelił bo lakier :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo Panowie, ja tez dotarlem do domu :D, spoko temat takie spoty :D

pzdr i zapraszam do Rotterdamu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić maszynkę tylko do tego pasty i inne duperelki,kasy jak lodu potrzeba:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie robic polerke itd to moja kolezanka w schiedamie robi takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...