Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Holandia i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluje zakupy Wojtku :wink:

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Miłego rezania:kox::naughty:

Opublikowano

W sobotę od rana będziemy walczyć. Oby była pogoda. :wink: Pomierzymy troszkę bucików do nowej audi Zakwy może któreś podpasują ładnie :decayed:

Btw Krzysiak nie wiesz gdzie kupię wieksze torxy w NL bo narazie co znajdywałem to jedynie 40 największe.

Opublikowano
  • Autor

:hi:Polecam praxis lub fixet obok was jest jeszcze "black market":wink:.Ja jeszcze mam fajny sklep z częściami samochodowymi na zamówienie można wytargać wszystko:wink:tylko nie wiem czy nie lepiej w PL kupić bo tu trochę drożej wychodzi:kwasny:.

Chyba że się pali i wali:grin:

Opublikowano

Chcę wymienić mechanizm od podnoszenia szyby bo sie linka wkęciła i jak opuszczę szybę to już nie podniosę. Podlecę w tyg do praxisa moze bedzie zobaczymy. Dzięki.

A Wojciech już zakupił sprzęt na sobotę hehe

10245501_635575763185488_77141484281318732_n.jpg?oh=861a62fff3a18dec886ee88a85604b8f&oe=5371F0B7&__gda__=1399952972_1f979fd0949120d30344866cd69e82c1

Opublikowano
  • Autor

Ładne to to:kox:

Ile razy Ty tą linkę będziesz wymieniać:facepalm:

Opublikowano

Kierwa jak kupilem auto wymieniałem i teraz zaś poszło. ale tylko od kierowcy idzie. Za dużo chyba szyba chodzi w górę i w dół hehe :grin:

Opublikowano
  • Autor

Na to wychodzi:grin:

Ja już myślę kiedy do PL napierać po wszystkie graty:facepalm:ale jeszcze muszę dokompletować aby nie latać i szukać na wariata:decayed:i rezać rezać:kox:

Opublikowano

Ja jeszcze 5 tyg i 5 tyg wolnego :banan: Ale zbytnio nie ma co rezać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wojtkowi pomożesz:grin:

Opublikowano

He u mnie przez urlop do zrobienia heble z S4, konsola 2 din z BNSem narazie i sofcik mam taka nadzieje ale to pokaże czas a raczej gotówka z tym ostatnim :wink:

Opublikowano

ja jadę pod koniec maja A6 zostawić w PL to może nakupię kilka rzeczy ;) Ale ogólnie na dziendobry trzeba sprawdzić dokładnie stan techniczny a4 przyciemnić szyby i pokupować brakujące osłony :P

Opublikowano
  • Autor

Stan techniczny to podstawa:wink:tylko nie wpadnij w wir zakupów:grin:

Opublikowano

hehe mam nadzieje że nie trzeba będzie dużo kupować , dzisiaj auto przeszło APK bez uwag :D

Opublikowano
  • Autor

Gratki,moja A3 zjechała do PL bo krzyknęli 750 euro za wszystko:grin:

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 02:41 ----------

:hi:To ktoś od nas z klubu??:decayed:

Holandia - ogloszenia - Niedziela.NL

Opublikowano

Ja nic nie wiem.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

DSC_4199.jpg

DSC_4219.jpg

W sobotę z Zakwą troszkę działaliśmy i teraz jego B6 ma nowe 18" buty. :wink:

Opublikowano

Zaprosilem ogłoszeniodawcę na to forum :D:)

Opublikowano
  • Autor
Ja nic nie wiem.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

http://s26.postimg.org/xr73czfqd/DSC_4199.jpg

http://s26.postimg.org/7hm0u6tt1/DSC_4219.jpg

W sobotę z Zakwą troszkę działaliśmy i teraz jego B6 ma nowe 18" buty. :wink:

Widzę że nie próżnujecie:naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Zaprosilem ogłoszeniodawcę na to forum :D:)

Sławek wybierasz się tam??

Opublikowano

Myśle ze tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.