Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Holandia i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To co tam Panowie:decayed: Co z tym spotem? Krzysiu...?

Miejscówkę widziałeś koło granicy??fajne jeziorko i plaża suuuper.Teraz z Tobą,Pawłem i Tomasz z Antwerpii robicie sporą grupę z Belgii można zrobić coś bliżej granicy z NL.Plażing z grilingiem lato za pasem:wink:.Możemy ustalić jakiś weekend w nie długim czasie:decayed:Kobiety zajęłyby się grillem i dziećmi a my autami i dorzucaniem węgla do grilla:grin:

Opublikowano

Lodówki z alko mile widziane:grin:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Miejscówkę widziałeś koło granicy??fajne jeziorko i plaża suuuper.

podrzuć jakiś link:wink:

Opublikowano

Przeglądnij temat wstecz jest mapka z Google

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tu https://www.google.pl/maps/@51.5219153,4.7567158,16z dla odświeżenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Michał macie około 60km:wink:

Ps.Chłopaki ładnie walczyliście na dzień króla:grin:,jakieś foto macie??

Opublikowano

Feestdagen 2014

no wiec jakies konkretyaha5uzaj.jpgu8u8e3em.jpg

Opublikowano
  • Autor

No ja na jakąś majówkę jestem chętny:wink:

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 04:45 ----------

W NL 29,30 maja jest wolny plus weekend:decayed::wink:

Ale można się się spotkać tam gdzie Patryś proponował 04.05 w Almelo

---------- Post dopisany at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany at 01:40 ----------

Sławek gdzieś Ty był we Francji??

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 04:40 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 01:41 ----------

Wszystkich zapraszam na grilla z zaopatrzeniem włącznie na miejscówce z porzuconą:polew:,ładne jezioro i można coś porobić(męskie podglądy konkurencji,damskie ogarnianie grilla:naughty:).W najbliższy weekend 10 maja adres https://goo.gl/maps/nNHDQ adres do ogarnięcia przez numer +31684574436

Opublikowano

Witam koledzy , dziś się stałem posiadaczem Audi A4 , także również się piszę na jakiegoś spota ;)

Opublikowano

10334441_644858025583678_9163539163592034213_n.jpg?oh=a239d44060dff240ba89422943327b79&oe=53708D47&__gda__=1399890244_9e2c1c72084a194b1dbb56b4ff33ffca

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka:naughty:

Trzeba coś znowu nakręcić ciepło się zrobiło:wink:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Poka w środku:wink:

Opublikowano

0247153254008.jpg?d6054db14e881219b82f40623eb1945c

Środeczek klasa. Ogólnie super sztuka.

Opublikowano
  • Autor

Całkiem całkiem, i widze że Q:wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Żeby nie było ja też nie próżnuję adFGTFe.jpg

Opublikowano

Nie nie ma Q. W A6 jest.. Do sprzedania Wojciech teraz ma A6 ktoś chętny? 3.0 benzyna z gazem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli s-line,kiera dziwna:kwasny:

Opublikowano

Tak s-line wewnętrzny. Czemu dziwna. Może foto takie. Na żywo wszystko ok. Ponad 2 h lataliśmy oglądali sprawdzali hehe :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie dziwie się,było na co patrzeć:grin:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Coraz bardziej się do 2din przekonuje:kwasny:

Opublikowano

tylko najgorzej w deszczu auto oglądać ;/

Opublikowano
  • Autor
tylko najgorzej w deszczu auto oglądać ;/

Taka Holenderska weekendowa pogoda:grin:

Opublikowano

Jest dobra A4. Daje rade będziemy w sobotę rezać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szykuje się następny :a4fan:do B6 Division:wink:

Opublikowano

Hehe nim sie nada moja albo Wojtka to trochę minie zanim dogonimy rezaczy z B6D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.