Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Holandia i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że to ta sama osoba bo ja też o dziewczynie mówie ale nie znam jej osobiście,podobno ma dużo sprzętu i zna sie na robocie:wink:

Opublikowano

Jezeli ma na imie Angelina to ta sama osoba, mnie tez robila kompletne czyszczenie i polerke jakis czas temu.

Opublikowano
  • Autor

Zadowolony z efektu??

Opublikowano

Jak taka znana to pewnie ogarnia temat;-) bo samemu to bym sie bal ze popale lakier predzej czy pozniej;-) ja to narazie sie wstrzymuje ile sie da z polerka chyba ze sie trafi okazja, bo pod koniec miesiaca moze bd zamawial puszeczke plasti dipa na felgi narazieB-)

Opublikowano

powiem tak, w środku mega efekt na skórze było widać, a z zewnątrz rewelacja. ja jestem zadowolony i mogę polecić nie tylko ze względu na to ze ją znam osobiście ale tez dlatego że robi za***ista robotę.

Opublikowano

jak w środku też ogarnia to ekstra w takim razie;) bo plam na plamie niestety jest, a ile Cię skasowała??

Opublikowano

100e ale ona czyściła to auto pierwszy raz od momentu kiedy je kupiłem. zajęło to jej to całą sobotę i część niedzieli.

Opublikowano

no to troszkę czasu zajęło;) ale jak efekt dobry to też wymaga czasu, ważne że zadowolony a i cena aż taka duża się nie wydaje

Opublikowano
  • Autor

Powiedzmy sobie szczerze cała sobota i trochę niedzieli dolicz preparaty nie jest za dużo jak dla mnie,prawie koszta

Opublikowano

pewnie, tak nie wiem ile tam te specyfiki kosztują jeszcze w nl;/ ale tez napewno szybko się kończy czas też więc tu masz racje, niby 100 e niby dużo niby mało ale pewnie wieksza cześć na materiał będzie szła

Opublikowano
  • Autor

Patryk ma garaż można troche lakieru spalić u niego na próbę kto pierwszy:naughty::polew:

Opublikowano

u mnie z tylnej klapy i tak schodzi;d ale proponował bym jak już poeksperymentować to może ciągnąć jakieś zapałki czy coś;d na kogo wypadnie, każdy wybierze element i będzie taka odmiana Audi ruletki:naughty:

Opublikowano

u mnie tylna klapa rdzewieje, to mozecie proboac bo i tak bede cos musial z tym zrobic :)

Opublikowano

Haha te tylne klapy;d moja jak by tak mocniej uderzyć to się pozgina do środka, czeka tylko na ofiarę:facepalm: jak kupiłem to miała tak wbite jak by ktoś miską uderzał na pare cm, jakoś się to wypycha ale co jakiś czas wraca:facepalm: to mamy jak cos dwie klapy można powiedzieć;d

Opublikowano
  • Autor

No to maszynka i lecimy:polew:m3 pasta i heja:grin:

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 23:40 ----------

Patryś na spocie podsuną pomysła na taka miejscówkę Race Planet Delft contact | Race Planet jak dla mnie wygląda to nieźle 4 poziomy:kox:można poszaleć:banan:zebrać ekipę rezerwacja i mamy dobrą zabawę(dla naszych połówek również)

Opublikowano

W Zandvoort jest też tor wyścigowy w sezonie często się tam dzieje można tez pomyśleć pooglądać jakieś wyścigi. Trzeba by czaić kiedy się coś dzieje.

Opublikowano
  • Autor

Może naszymi wystartujemy:grin: ale opcja dobra:wink:

Opublikowano

Znajomy tam często jeździ też ma B6 to się go wypytam. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tylko później bez płaczu że z trasy wypadłem i urwane koło:facepalm:

Opublikowano

Gokarty wyglądają nieźle :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.