Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że to ta sama osoba bo ja też o dziewczynie mówie ale nie znam jej osobiście,podobno ma dużo sprzętu i zna sie na robocie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma na imie Angelina to ta sama osoba, mnie tez robila kompletne czyszczenie i polerke jakis czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka znana to pewnie ogarnia temat;-) bo samemu to bym sie bal ze popale lakier predzej czy pozniej;-) ja to narazie sie wstrzymuje ile sie da z polerka chyba ze sie trafi okazja, bo pod koniec miesiaca moze bd zamawial puszeczke plasti dipa na felgi narazieB-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, w środku mega efekt na skórze było widać, a z zewnątrz rewelacja. ja jestem zadowolony i mogę polecić nie tylko ze względu na to ze ją znam osobiście ale tez dlatego że robi za***ista robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100e ale ona czyściła to auto pierwszy raz od momentu kiedy je kupiłem. zajęło to jej to całą sobotę i część niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze cała sobota i trochę niedzieli dolicz preparaty nie jest za dużo jak dla mnie,prawie koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, tak nie wiem ile tam te specyfiki kosztują jeszcze w nl;/ ale tez napewno szybko się kończy czas też więc tu masz racje, niby 100 e niby dużo niby mało ale pewnie wieksza cześć na materiał będzie szła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ma garaż można troche lakieru spalić u niego na próbę kto pierwszy:naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tylnej klapy i tak schodzi;d ale proponował bym jak już poeksperymentować to może ciągnąć jakieś zapałki czy coś;d na kogo wypadnie, każdy wybierze element i będzie taka odmiana Audi ruletki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tylna klapa rdzewieje, to mozecie proboac bo i tak bede cos musial z tym zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha te tylne klapy;d moja jak by tak mocniej uderzyć to się pozgina do środka, czeka tylko na ofiarę:facepalm: jak kupiłem to miała tak wbite jak by ktoś miską uderzał na pare cm, jakoś się to wypycha ale co jakiś czas wraca:facepalm: to mamy jak cos dwie klapy można powiedzieć;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to maszynka i lecimy:polew:m3 pasta i heja:grin:

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 23:40 ----------

Patryś na spocie podsuną pomysła na taka miejscówkę Race Planet Delft contact | Race Planet jak dla mnie wygląda to nieźle 4 poziomy:kox:można poszaleć:banan:zebrać ekipę rezerwacja i mamy dobrą zabawę(dla naszych połówek również)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zandvoort jest też tor wyścigowy w sezonie często się tam dzieje można tez pomyśleć pooglądać jakieś wyścigi. Trzeba by czaić kiedy się coś dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy tam często jeździ też ma B6 to się go wypytam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...