Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja mam 49km więc napewno na jakiegoś spocika bym się pisał nad tym jeziorkiem :banan:

Miejscówka ogólnie fajna na bez deszczowe dni(choć nie daleko jest wiadukt pod którym można się schować:facepalm:troche lumpiarsko to zabrzmiało:grin:),parkingów jest tam wiele tyle że nie utwardzone do końca ale obok jest za***iste jeziorko z plażami więc jest i co porobić w lato.Na karty też się można gdzieś wybrać ale wpierw niech się jakaś ekipa wskrzesi z popiołów.To i pomysłów będzie więcej:wink:

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 14:01 ----------

:hi:widać że temat umarł :facepalm: może ktoś chętny na tą sobote??.Będę jechał do Bukowiny mogę jakieś gadżety klubowe dla kogo zakupić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to okolice Frankfurtu, a jadę spotkac sie z innym kumplem ktory przyjedzie ze Szwajcarii, piszac wprost popic trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta sobota odpada:/ mam prace do 17 30:-/ ale nl juz podbite przez moja niunie w nowej odmianie;-)

rowniez zycze udanej konsumpcji trunkow alkoholowych:-D

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 06:46 ----------

I co tak ucichlo panowie:d holandia juz podbita wiec mozna sie niebawem zgadac;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej miejsce jest do ustalenia,żeby dla każdego było w miarę blisko:wink:.Myślałem że i Belgia się przyłączy ale cisza:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy:wink:,można gdzieś bliżej Ciebie tzw w połowie drogi zrobić jeśli i tak we dwóch będziemy cosik organizować:wink:widze ze z zaandam bedziesz jechał wiec gouda utrecht rotterdam.Kwestia do dogadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może być w den haag jak najbardziej;) tylko trzeba dobrze ogarnąć;) 9 mi wstępnie pasuje bo ja mam raczej wolne a moja ma na noc wiec jakos koło południu by się można zgadać na trochę jeśli nie wlepią mi niedzieli jako świeto :wink: a w poniedziałek albo wtorek kierunek paryż i bruksela;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może być spoko;) ostatnio byłem w okolicy Brendy bo po lapka jechałem;d ale jakoś 15 km wcześniej zjechałem z trasy, to wstępnie można się umówić jakoś na niedziele może godzina 13/14? aczkolwiek nie obiecuje bo ja bede pewny jak dostane w środę lub czwartek grafik czy na-pewno mam wolne;d a jak tam wgl ta furka obejrzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu możemy dogadać szczegóły żeby się nie szukać nie potrzebnie.Co do auta skończyło się na rozmowie tel. brak komunikacji jak i ochoty sprzedającego zniechęcił mnie do podróży 500km w jedną strone ale nadal szukam może się cosik trafi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak najlepiej bedzie sie koło środy lub czwartku dograć;) i tez bedę wtedy wiedział jak z grafikiem wyglądam.

prezentowała się dosyć ładnie, ale skoro na wstepie już się dziwnie zachowywał to samo za siebie mówi;) coś na pewno znajdziesz;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej drugiej połówce spodobał się pomysł morze:grin:więc raczej na 100% będę bo mi żyć nie da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził temat może się dołączę zobaczymy jak będzie z czasem i w ogóle. Wrzućcie jakieś info potem z datą konkretną godz i miejscem. Ja mieszkam w Kudelstaart to jest 28 km od centrum Amsterdamu. 40 od Zaandam'u i 45 od Hagi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...