Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Holandia i okolice


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie jeździ tam swoim autem po torze tylko pooglądać he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gokarty wyglądają nieźle :naughty:

Też tak myślę:decayed:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Nie no nie jeździ tam swoim autem po torze tylko pooglądać he

Szkoda,poszalelibyśmy troche:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca mies odpadam z weekendami a w kwietniu chcę jechać do Keukenhof tym bardziej że mam rzut beretem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat startowal w zawodach kartingowych takze troche sobie pojezdzilem :D, ja na weekend 21-23 tez odpadam bo jade do pl na kilka godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja na 26-30 też odpadam Bukowina:banan:jak coś to pisac o gadzety klubowe przywioze:wink:

Nie zmienia to faktu że trzeba jakiś spocik urządzić,zapoznawczy już był teraz jakiś konkretny:wink:

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 22:45 ----------

Sławek chyba we dwóch pojedziemy na karty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:25 ----------

:hi:Seba smycz i ramki będą w kwietniu do odebrania:wink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

1450325_704841816194645_1570129939_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie tam w pon. dowiem sie jakis terminów i cen moze grupowy sie trafi z dziewczynami:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zobaczymy czy jak Ty będziesz miał +- 4godz. jazdy na spota i z powrotem to czy będziesz tak optymistycznie nastawiony:grin: jak na razie masz 45min:whistling:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ----------

belgia a dokladnie maaseik

W razie wu możesz się do mnie rzucić i moim pojedziemy na karty:wink:do mnie masz 100km:naughty:

---------- Post dopisany at 04:08 ---------- Poprzedni post napisany at 03:35 ----------

Promocja w praxisie polerka do kupienia co myślicie??

Praxis folder - Folder week 12 2014 - Pagina 14-15

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 04:08 ----------

Wybaczcie że temat z kartami umarł chwilowo ale jestem w PL,narobiłem zamieszania i nic z tego nie ma:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...