Treść opublikowana przez mati73ls
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
jeszcze czasu nie było ostatnio w pl byłem we wrześniu na parę dni i brakło czasu do krk podjechać ale w maju być może na dłużej zjadę to będzie więcej czasu ---------- Post dopisany at 07:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- zresztą sam jestem ciekaw ile więcej kucy jest ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 07:32 ---------- Nowe aluski co myślicie Siemanko wszystkim. Dawno mnie tu nie było jakoś zawsze jest mało czasu . Mam pewien problem i potrzebuje pomocy jeżeli jest ktoś w stanie pomóc. Tydzień temu zapalił mi się samochód i potrzebuje praktycznie całe wnętrze z wszystkimi wiązkami kabli za chwilę wstawię zdjęcia. http://www.fotosik.pl/zdjecie/9df4754d9cb24c33 http://www.fotosik.pl/zdjecie/d453b3ded12f36f6 http://www.fotosik.pl/zdjecie/e216a191fcb49bdc http://www.fotosik.pl/zdjecie/df946bfceeb68732
-
Spoty Holandia i okolice
belgia a dokladnie maaseik
-
Spoty Holandia i okolice
200 km ode mnie
-
Spoty Holandia i okolice
gdzie te spoty planujecie
-
Polecane opony letnie
Chłopaki co sadzicie o tych oponkach na lato NOWE YOKOHAMA AVS Decibel 235/40R18 91Y V550 (3031218628) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szczęśliwego nowego roku życzy podhale :)
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
Gdybyś chciał to mam sprawdzony program do twojego samochodu (silnika i skrzyni) !!! Gratki zakupu ! dzieki kolego za propozycje ale juz mam sofcika wgranego ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 17:30 ---------- Nowe bixy ori z białymi kierunkami
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
musze na hamownie do krk jechhac
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
hahahaa aleś mnie powalił ---------- Post dopisany 27-07-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 21:34 ---------- wlaśnie mój samochodzik dostał chip-tuning z 200km na 240km który został wykonany przez pana Krzysztofa Gromskiego w GROM CAR ELECTRO w Ratułowie i jestem bardzo zadowolony autko śmiga jak strzała bardzo polecam ten zakład samochód jest oddawany w dobre ręce i robota jest solidnie i dokładnie wykonana
-
Dobrzy chiptunerzy
GROM-CAR ELECTRO w Ratułowie w okolicach zakopanego na terenie Podhala najlepszy chiptuner
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
ja jestem z belgi mieszkam w maaseik
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
początkiem kwietnia będę w polsce ale w maju by mi pasowało
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
ja od poczatku bylem chetny na spota
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
i jak bedzie ten spocik??
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
ja właśnie mam teraz mam xenony :>
-
[ALL B7] Wydech sportowy
licze na fajny głos no i kilka nutków
-
[ALL B7] Wydech sportowy
dzięki ci kolego za doradzenie
-
[ALL B7] Wydech sportowy
Witam Od wiosny planuję zacząć robić lekki tuning samochodu. Na początek zacznę od chiptuning a następnie sportowy tłumik. Chciałbym uslyszec wasze zdanie co do tłumika który znalazłem http://moto.allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a4-2-0-tfsi-b7-i2065370443.html z góry dziękuje za doradzenie
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
zgodzę sie z tym miałem na A3 lampy na diodach no i nie był to zbyt ciekawy LED i dlatego pytałem tutaj czy do A4 zrobili cos lepszego czy też totalną tandete także chyba raczej zostane przy ORI
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
mnie to jest obojętne ja jestem chętny na każdą propozycje to już zależy od was [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 19:13_________________________________________________i co tam
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
no fajne lampy ale do mojej nie podejdą bo to z nowszego modelu tak jak kolega wyżej powiedział
-
[ALL B5] Czy te wycieraczki są warte zakupu??
ja śmigam na boschach twin i według mnie są najlepsze
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
dzięki za doradzenie a led-y do tyłu??
-
[ALL B7] Bagażnik w sedanie b7 się nie zamyka
mi się to niedawno przytrafiło i podgrzewałem suszarką do włosów i pomogło i narazie mam spokój ale nie wiem na jak długo
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
jak myślicie czy te lampy są warte zakupu i czy bedą pasowały do tego autka (chodzi o wygląd) czy zostać na oryginalnych?? http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-przednie-audi-a4-b7-dayline-led-b-i2054248366.html