Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati73ls

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati73ls

  1. ładna ładna gratulacje
  2. bardzo fajnie wyglądają te ledy i zastanawiam się czy sobie takich nie założyc do swojej
  3. aha a to jednak nie wiedziałem :>
  4. co byście doradzili może ma ktoś jakiś pomysł i dzięki za doradzenie w tamtych :>
  5. mam opcje na FIS przełączenie na kilometry lub mile nie wiem czy tak jest w każdej czy tylko u mnie
  6. mogę polecić mojego dobrego znajomego GROM CAR-ELECTRO w Ratułowie pomiedzy Zakopanem a Nowym Targiem. Robił mi chipa miedzy innym w A3-ujce przejezdziłem na nim 2 lata bezawaryjnie :>
  7. autko super ale to zdjecie najdroższa fota wymiata
  8. bardzo mozliwe
  9. co myslicie o tych felgach?? http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-audi-r8-v12-18-cali-5x112-raty-cudowne-i2017790431.html
  10. aha próbuje [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________no juz :>
  11. no ale chyba jednak jest to tylko rns-e zwracam honor [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________mój błąd :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________a zdjęcia bezpośrednio dajecie przez fotosik czy imageshack
  12. no jak sie radyjko załącza to wyskakuje MMI ma nawigacje wejscie na płytke DVD + 2 wejscia SD i kilka roznych bajerów no chyba że sie faktycznie nie znam
  13. hehe to kawaleczek jest a gdzie sie spotykacie przewaznie ?? a to sie da zalatwic wczesniej sobie wyjade
  14. podziekował :> to radyjko posiada MMI :> obecnie w belgi jestem ale jak bede w PL to napewno sie zjawie w KRK bo daleko nie mam :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________nie niestety nie mam
  15. podziekował no i mi tez bylo ciezko uwierzyc w ten przebieg ale posprawdzalem i wiem :>
  16. no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________a co do przebiegu sprawdzony w polsce a takze przez moja rodzine w kanadzie
  17. nie no lampa byla tylko rozbita a tak samochodzik jest sprowadzony z Canady :>
  18. hehe a dlaczego myslisz ze uderzona ?? :>
  19. Witam wszystkich wkońcu udało mi się pstryknąć kilka fotek nowego nabytku, a więc: Jest to Audi A4 2.0 TFSI quattro Samochód jest wyposażony w: -Pakiet S-Line -Kolorowy Fis -Radio Audi MMI Navigation -Oryginalne felgi 18-stki -Skrzynie automatyczną tiptronic -Skórzaną tapicerke -4 Elektryczne szyby -Podgrzewane lusterka -Podgrzewane siedzenia przód i tył -Lampy na Xenonie -Czujniki parkowania -10 Poduszek Air Bag -ESP ABS itp.... -Nagłośnienie BOSE -Pakiet chrom -i wiele innych bajerów..... Myślę nad kilkoma modami ale to dopiero plany na lato
  20. ja dokladnie mieszkam w maaseik do holandi rzut beretem
  21. no mnie to jest obojetne mieszkam 5 minut od holandi dokladnie w belgi a weekendy przewaznie jestem w domu[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 20:57_________________________________________________i co tam chlopaki wymysliliscie juz cos
  22. Odczytaj błędy w module centralnej elektryki... to jedynie trzeba gdzies na komputer podpiąć a w belgii się nie bardzo orientuje gdzie można
  23. witam szukam i czytam ale nie mogę znalezc takiego tematu.... otóż ma problem z moimi ksenonami. Podczas jazdy wyłączają się i wyświetla mi się na fisie że jest żarówka spalona... po ponownym wyłączeniu i włączeniu świateł znów się zapalają.... czy może ktoś pomóc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.