Jump to content
IGNORED

[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??

mati73ls

Recommended Posts

:thumbdown: poszukaj jakis lepszy wzor cos mi ten nie podchodzi ,no ale to ci ma sie podobac. :tongue4:

mi to zalatuje chińską tandetą :gwizdanie:

Ja szukałbym któregoś z poniższych wzorów. W 18' do B7 idealnie pasują.

8_18.jpg

10_18.jpg

11_18.jpg

Kowi87 Nie zalatuję tylko jest to chińska perska włoska replika :) Takie sobie kup będziesz zadowolony miałem kiedyś tyle że 10" na tyle a tu są wszystkie wąskie 8,5 http://allegro.pl/bbs-ch-challenge-motorsport-19-5x112-audi-a4-a6-s4-i2071638307.html

BBS CH są super tylko lubią pękać :wink4:

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym ze komus "pekl" ku..as :) nie zartuje!!! Podobno sporadyczny przypadek bolesny w h... Ale sie zdarza, tak jak z bbs:) uwazajcie Chlopy :)

to co moge podpowiedzieć z mojego skromnego doświadczenia to nie kupujcie felg chińskich z polerowanym i lakierowanym bezbarwnie frontem . na 95% lakier zacznie odchodzić po max 2 sezonach. jeżeli chińskie to lakierowane normalnym metalikiem.

Te felgi z linka nie są tragiczne jeżeli chodzi o wzór... Gorzej będzie z jakością, one już od patrzenia się krzywią :gwizdanie: