-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
Tak wiem czytałem ten link jest z twojego autka zasada pewnie ta sama tylko ty masz 1.8T sprawdzimy w czwartek gdzie cieknie i będziemy wiedzieć Pozdrawiam
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
a może wymienić tylko tą gdzie cieknie olej ?
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
ile taka uszczelka kosztujęcoraz ile +/- wymiana czegoś takiego ? i czy dużo z tym roboty? Pozdrawiam
-
Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
Witam mamy z kolegą taki problem nie wiemy co się kopci z pod maski po lewej stronie pod filtrem powietrza tylko przy ostrej jeździe jak jeździmy normalnie bez "pałowania" jest okej natomiast wystarczy chwila ostrej jazdy i zaczyna się dymić z pod filtra oraz dziwny zapach co to może być ? czy coś dotyka kolektora wydechowego jakieś przewody skąd ten dym ? coś się uszkodziło ? jak myślicie 3.0V6 Benzyna manualna skrzynia przebieg 205tyś mył kiedyś silnik czy mógł za mało spłukać środek którym mył w co wątpię bo raczej ostro tam dawał kercherem wymieniał czujnik temp. kiedyś i tez wylało się trochę płynu chłodniczego ale to raczej na skrzynie nie w tamte rejony dziwna sprawa czekam na jakieś podpowiedzi
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
nie mam pojęcia gdzie są podzielisz się ? dzisiaj podpinam pod kompa kabelek już mam Pozdrawiam
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
no gdyby był spalony to by wycieraczki w ogóle nie chodziły ale tak sprawdziłem lecz bezpiecznik nie bezpieczniki gdyż tylko wyczytałem jeden że od wycieraczek chyba że są jeszcze jakieś inne ?
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
Dobra podepnę to sprawdzę bo tak wymieniać na chybił trafił to mi się nie uśmiecha lepiej samemu coś działać czy dać do jakiegoś elektryka ?
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
a gdzie dokładnie sprawdzić w której zakładce to będzie odnośnie wycieraczek ? vag 409.1
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
nie , oryginalne
-
Wycieraczki zwariowały B6 cabrio
Witam mam taki problem ruszę wajchą od wycieraczek a one nie chcą się zatrzymać poruszam nią góra dół góra dół kilka razy i daje na pozycje gdzie już mają stać ruszą się jeszcze ze dwa razy i stają ale czasem jeszcze same po jakiejś chwili jaką po szybie ze dwa razy czasem jak włożę kluczyk to też odrazu machają .... dziwna sprawa co może być ? duże koszta ? akurat sprzedaje auto to się musiało zepsuć
-
[ALL B6] Czyżby znowu czujnik G62 do wymiany ? 3.0V6
spróbuję jak nie to powrócę może do oryginalnego jeszcze na próbę bo teraz dwa razy wymieniłem na te niby oryginalne z allegro zielone po 40zł
-
[ALL B6] Czyżby znowu czujnik G62 do wymiany ? 3.0V6
ale możliwe to jest żeby ten zielony oryginał padł mi po miesiącu ? kiedyś wyświetlał się błąd engine colant z G62 teraz tylko 19537-Engine Temperature too Low P3081-008 Implausible Signal to może ten drugi tylko padł ... ? możliwe jest sprawdzenie który czujnik padł ? ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2012 at 00:01 ---------- Witam gdzie znajduję się drugi czujnik odpowiadający za błąd 19537-Engine Temperature too Low P3081-008 Implausible Signal bo G62 wymieniłem już dwa razy więc to nie ten chyba bo sytuacja po tygodniu się powtórzyła i teraz dzieję się to już codziennie komputer wskazuję cały czas 19537-Engine Temperature too Low P3081-008 Implausible Signal i świeci się check engine po skasowaniu wszystko wraca do normy ale następnego dnia to samo ...
-
Piski z okolicy pompy wspomagania.
ja chyba wymienię pompę na jakąś nową widzę że to ok 250zł kosztuje
-
Piski z okolicy pompy wspomagania.
Witam ja też mam problem z moim wspomaganiem od dłuższego czasu jak odpalam rano zimne auto coś dzwoni z przodu silnika najprawdopodobniej wspomaganie gdyż jak skręcam kierownicą to się to nasila jak dodaje gazu to ucicha i jak auto po ok 3-5min się trochę nagrzeje to dzwonienie przestaje no i zasadniczy problem to na zimnym silniku wspomaganie chodzi lekko przyjemnie a na rozgrzanym silniku wyraźnie ciężej oraz piszczy strasznie przy skręcie kierownicą .... płyn jest max ale nie wiem czy jego wymiana coś da ? czy wymiana paska pompy też coś da? czy od razu pompę wymienić skoro tak dzwoni na zimnym ???
-
Dzielona/Składana Kabana a4 Cabrio
Witam czy w audi a4 cabrio kanapa a raczej oparcie jest składane ?
Marks2004
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta