Treść opublikowana przez vudi
-
Wymiana wahaczy dolnych
zna ktos jakis magiczny sposob, zeby zalozyc ten wahacz z amorkiem? Bo jak juz zaloze sworzen i przylapie amortyzator do wahacz to juz reszty srub nie jak nie moge zlapac... w ogole amortyzatora nie moge dac do gory...
-
VW Caddy pomoc z błedami vag
no wlasnie podobno, ze nie. wiec moze sie "naprawilo"
-
Ciągłe wycie auta powyżej 70km/h
nie, od predkosci 70 w gore sie nasila...
-
Ciągłe wycie auta powyżej 70km/h
z poduszek by się lało, a jest sucho, przeguby by strzelały dobrze mysle? da rade jakos sprawdzić czy to łożyska np?
-
Ciągłe wycie auta powyżej 70km/h
Witam, ma ktoś jakiś pomysł dlaczego auto wyje od tej prędkości w górę? Ciągle i nie przestaje. Dobiega to z przodu auta... myślałem, że to od opon zimowych, ale po zmianie na letnie jest dokładnie to samo... z przodu łożyska wymieniane były niecałe 2 lata temu (~50tys km) pozdrawiam
-
VW Caddy pomoc z błedami vag
Witam, może ktoś mi pomóc i powiedzieć od czego mogły wziąć się te błędy? 16400 - Bank 1: CMP Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28): Incorrect Correlation P0016 - 001 - Upper Limit Exceeded 18609 - Shareware Version. To Decode all DTCs P2177 - 001 - Please Register/Activate 18623 - Shareware Version. To Decode all DTCs P2191 - 001 - Please Register/Activate 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent nie mogę znaleźć tych numerów w dekoderach... pozdrawiam
-
[B5 ADR] Spadająca temperatura
mialem podobnie, na trasie jak zimno na dworze bylo potrafilo mi podczas jazdy spasc ponizej 90. wymienilem termo (cos kolo 100zl z orginalnym plynem audi) i jest miod. zreszta gdzies na forum widzialem kiedys zdanie "termo trzyma 200tys km i do wymiany"
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
mi tam sie podobaja. ale nie bardzo je widze w b7... zreszta tylko rok gwarancji?
-
A4 S4 RS4 jakie różnice karoseri ?
zwyklego 1.8 to seria afn objedzie ale tak jak kolega mowi, zrob polifta i tyle. ewentualnie szybki czarne, jakies alu.
-
[ALL B5] Licznik z białym podswietleniem i zegarkiem cyfrowym - kilka pytań.
chcesz białe to zmień podswietlanie u siebie bedzie prosciej i szybciej. chyba ze zalezy ci na fisie i innych bajerach dostepnych na tamtych licznikach to tylko wymiana
-
[ALL] Diesel a benzyna
no dzieki koledzy zabieram sie powoli za poszukiwania pozdrawiam temacik mozna zamknac
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
jak mi to na stacji mowili to jest tylko nazwa handlowa i nic wspolnego z bio z bliskiej nie ma.
-
[ALL] Diesel a benzyna
poki co chcialem porade czy bawic sie z moja obecna a4 czy szukac nowego wyzwania
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
Może jasniej na czym polega ta różnica ? Twoje auto i mnie tam nic do tego rób sobie co chcesz. Mixol dolewali kiedys do opału, aby paliwo bylo bardziej "tłuste". Pompki zarżniesz bardzo szybko, a wtryski pojeżdżą trochę dłużej ale to tylko kwestia czasu. Jak mixol powoduje, że nie słychać pompek tzn, że pompki do wymiany lepiej sie zbiera, auto chodzi porównywalnie jak na paliwie z Niemiec czy Francji. mozliwe ze u nas takie paliwo ciulowe i dlatego tak. a po tych stp czy inne nie czulem zadnej roznicy
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
wole tuska i jego "cuda" niz kompromitowanie polski przez kaczynskiego.
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
Sam se wlej ;-) Jak chcesz wymieniać wtryski to voila, ale PD czy VP zdecydowanie tego nie lubią a wręcz możesz sobie popsuć wtryski. a i "se" wlewam 2 nakretki tego na caly bak i jest odczuwalna roznica.
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
powiem ci tak ze u mnie filtra jak nie wymienie po pol roku to tez swiruje ze spalaniem, mimo ze osiagi sa ok
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
sprawdz filtr powietrza i czy rury do turbo gdzie nie zlecialy
-
[ALL] Diesel a benzyna
no tak mysle ostro wlasnie... bo jak moc idzie to i q by sie nadalo... z tym ze pakujac w moje auto z 5 tys zrobi sie ladny potworek
-
[B5 ADP] Silniczek od szyb elektrycznych
a na krótko smigaja?
-
[ALL B5] Pytanie o podświetlenie
a tylko jak drzwi sie otwieraja czy na zamknietych jak wlaczasz lampke tez tak?
-
[ALL] Diesel a benzyna
wczesniej to musi inter byc inny i turbinka wieksza no ale strasznie mnie korci b6/c6... b5 jest za duzo a diesla z cr nie chce, bo jak na swojej padaczce czuje roznice w jakosci ropy to co dopiero z cr...
-
[ALL] Biopaliwo własnej produkcji
a co ci moga zrobic? lejesz na stacji i tyle, masz gdzies napisane ze masz brac paragony ze wskazaniem licznika? ja swojego czasu smigalem na tym cudzie z bliskiej i procz zapachu za autem (w kabinie bylo ok) nie widzialem zadnej roznicy a wrecz palilo mniej niz tej normlanej ropy. jak trzaskasz kilometrow to mozna to kupic... albo z paroma osobami na spóle.
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
wlej sobie mixola do 2 suwa i miod
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
co do euro to i tak bedzie siano wiec czy zrobia ten protest czy nie nic to nie zmieni. podatki podatkami ale tu chodzi o monopol... pamietacie tp? byla sama bylo drogo, teraz sie namnozylo i potanialo. i kolejna sprawa taniejący zloty... tego sie nie zmieni i sie nie poradzi... strajk chca? niech robia. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________http://money.cnn.com/pf/features/lists/global_gasprices/ stare ale pokazuje ze cos jest nie tak[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/654309/9-40-zl-za-litr-benzyny-niewykluczone/ no i jeszcze cos ciekawego