Treść opublikowana przez vudi
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
nie moge znalesc na allegro ale byly takie czarne z czerwonym rantem niby ala rs3 z 3 letnia gwarancja
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
a duza roznica w cenie jest miedzy 16 a 17? bo tak wlasnie przymierzam sie na aluski 17 i nowe oponki na to...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
ciekawi mnie jeszcze sprawa, ze 2 lata temu jak kupowalem auto ropa mogla kosztowac w granicach 3,5 a teraz nagle odpad przy produkcji przewyzsza wartoscia benzyne... co do tematu, zwykla pokazowka ktora nie da nic, ale moze zwroci odrobine uwagi na problem[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:37_________________________________________________ hmm a może by tak zacząć kraść ... dobrze wiemy ze rząd nie lubi konkurencji innego okradniesz szkoda, okradac pastwo okradasz siebie i to nie ma bardzo ma jaki kolwiek sens... prosta rada, polityka jako dodatek a nie glowne zrodlo utrzymania i praca.
-
[ALL] Diesel a benzyna
Witam Nie jestem pewny czy to dobry dzial, w razie co prosze przeniesc Ale do celu, mam tdi jak w opisie, ale jednak powoli zaczyna brakowac mi mocy... i tak mysle nad ewentualnym zwiekszeniem jej do okolo 150. ale teraz tak, mam dylemat kolejny a mianowicie czy jest sens meczenia sie czy moze lepiej dolozyc do b6 w 1,8T? najbardziej mnie w mojej b5 drazni ze jest stosunkowo slabo wyciszona, ale mam ja od 50 tys km i nic sie z nia nie dzieje, wszystko zmieniane na bierzaco, na niczym nie oszczedzane a kupujac nowe kto wie co sie trafi... mysle powaznie jeszcze nad c6. w kazdym razie najbardziej mi zalezy na komforcie (cisza w aucie no i elastycznosc w czym diesel wygrywa), wiadomo mocy i przyspieszeniu (chodzi o wyprzedzanie w trasach, dynamiczna jazda, nie pajacowanie na kazdych swiatlach) no i wiadomo jak najtaniej jezdzic to taki dodatek psikus co radzicie?
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
na cene paliw to nie pomoże... ale to jest chore żeby w państwie, które chce gonić europe zachodnia i liczyc sie w europie, za minimalna krajowa moc kupic kolo 190litrow paliwa... ja to sie pytam skad sa dane o srednich zarobkach na poziomie 3 tys?!
-
[ALL B5] Przesłona bixenona
no bixy od Gwertego to nie wiem z czego, jak gasze swiatla i po ok 5s zapalam to swieca normlanie
-
[ALL B5] Przesłona bixenona
róznie... z reguły dwie naraz, ale zdarza się pojedyncze, czasem nie opada do stanu początkowego czasem wcale nie opada nic, wczoraj przez jakis czas działo normalnie, moze 0 poprowadzić inne?
-
[ALL B5] Przesłona bixenona
Witam Od dłuższego czasu posiadam lampy bixenonowe ale dopiero ostatnio naszło mnie by w pełni je wykorzystać i zrezygnować z H7 więc wszystko ładnie podłączyłem przesłony uciekają w soczewce ale wczoraj w nocy zauważyłem, że jakoś nie do końca potem chcą wrócić do stanu przed użyciem długich... ma ktoś jakieś pomysły? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 14:22_________________________________________________wczoraj zdarzało się, że działała dobrze... może 0 inaczej dać?
-
[ALL B5] Xenony- jeden świeci mocniej drugi mniej
moze za nisko masz swiatla ustawione na lewej lampie w stosunku do prawej?
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
kupiłem na osiedlu w motoryzacyjnym za grosze 2 rurki z diodami mam je ponad rok i świecą ślicznie ładne, białe, nie przesadzone i nie ma problemu czy wsadzisz tak czy inaczej
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja to chyba założę byle gówno żeby tylko się policja nie doczepiła braku
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ktos kiedys dawal linka do spryskow na allegro za cos kolo 150zl i polecał, tylko nie moge cos na forum odnalesc
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wsadzał ktoś H7 pod soczewki D2S? bo podobno coś tam trzeba przyciąć, potem będzie bixenonik, ale póki co musze mieć to :gwizdanie: zakładał kiedyś ktoś te spryski? http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-lamp-xenon-audi-a4-a6-a8-i1775994506.html
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
po ile jest orginalny zderzak w aso? a ma ktos jakis z tych wynalazkow z allegro?
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
to z eski sa klejone a nie zgrzewane kierunki?
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
gdzie takie kupiłes?
-
[ALL B5] regeneracja i malowanie aluskow
Witam Chce zregenerowac aluski i je pomalowac, zna ktos i poleca jakis zaklad w lodzkim? Ponad to moze ktos mi zrobic vt tych aluskow? czarny mat i srodki te ranty (te 5 trojkatow) na czerwono http://img197.imageshack.us/f/20110328184406.jpg/ pozdrawiam
-
[ALL B6] Rozmiar kół a wlepa na słupku
15" to ~380mm w b6 były na przodzie 280 bądź 288 to w jakie Ty trasy smigasz bujasz sie do 170 i wszystkie dziury przelatujesz góra ale tak serio, ja mam 16 na profilku 55 i jest miodzio może wygląd nie ten, ale auto mi służy do jeżdżenia także, wiec dla mnie to zloty środek. ponad to opony tańsze ^^
-
[ALL B6] Rozmiar kół a wlepa na słupku
na naklejce nie ma 15, bo zapewne producent nie oferowal aut z takimi felgami i tyle mozna 15 ale po co? 45 to wcale nie jest aż taka nisko profilowa nie wjeżdżaj w dziury i będzie ok
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
kierunki są nierozbieralne, jedynie ciąć. ewentualnie zrobić jak pisze oktawiusz5. do pieca nie wsadzaj, bo stopisz
-
[ALL B5] Daszek avant
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7036.0 4 strony o tym ;]
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
ja miałem to samo co kolega, na tym samym kole i mi się czerwony "!" nie świecił... jedynie pomarańczowa kontrolka od abs, ale to zapalała się tylko jak jechałem jakaś chwile powyżej 140 i gasła po uruchomieniu auta ponownie. nie muszę chyba dodawać, ze wraz z kontrolka ginął abs za wymianę z czujnikiem dałem chyba z 50zl
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
i tak i tak mi się podoba póki nie dostane tej antenki to będę jeździł z czerwonym dachem a, później pójdzie macik najwyżej tylko nie tak szerko jak Mrogala rynienki zostawie czerwone. dzięki wielkie Kowi za VT zreszta moim autem sie smiga i mimo co tygodniowej plukanki czerwony to on jest tylko w dowodzie
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
z tym, ze czarny lepiej kontrastuje z czerwonym tak mi sie to widzi ale i tak juz folia zamowiona :gwizdanie: tylko na "pletwe rekinka" antene czekam
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
daszek zrobię czarny, tylko teraz nad dachem się zastanawiam czy jest sens... będę po robocie chyba speców od VT prosić o pomoc