Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vudi

  1. vudi odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    zna ktos jakis magiczny sposob, zeby zalozyc ten wahacz z amorkiem? Bo jak juz zaloze sworzen i przylapie amortyzator do wahacz to juz reszty srub nie jak nie moge zlapac... w ogole amortyzatora nie moge dac do gory...
  2. no wlasnie podobno, ze nie. wiec moze sie "naprawilo"
  3. nie, od predkosci 70 w gore sie nasila...
  4. z poduszek by się lało, a jest sucho, przeguby by strzelały dobrze mysle? da rade jakos sprawdzić czy to łożyska np?
  5. Witam, ma ktoś jakiś pomysł dlaczego auto wyje od tej prędkości w górę? Ciągle i nie przestaje. Dobiega to z przodu auta... myślałem, że to od opon zimowych, ale po zmianie na letnie jest dokładnie to samo... z przodu łożyska wymieniane były niecałe 2 lata temu (~50tys km) pozdrawiam
  6. Witam, może ktoś mi pomóc i powiedzieć od czego mogły wziąć się te błędy? 16400 - Bank 1: CMP Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28): Incorrect Correlation P0016 - 001 - Upper Limit Exceeded 18609 - Shareware Version. To Decode all DTCs P2177 - 001 - Please Register/Activate 18623 - Shareware Version. To Decode all DTCs P2191 - 001 - Please Register/Activate 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent nie mogę znaleźć tych numerów w dekoderach... pozdrawiam
  7. mialem podobnie, na trasie jak zimno na dworze bylo potrafilo mi podczas jazdy spasc ponizej 90. wymienilem termo (cos kolo 100zl z orginalnym plynem audi) i jest miod. zreszta gdzies na forum widzialem kiedys zdanie "termo trzyma 200tys km i do wymiany"
  8. mi tam sie podobaja. ale nie bardzo je widze w b7... zreszta tylko rok gwarancji?
  9. zwyklego 1.8 to seria afn objedzie ale tak jak kolega mowi, zrob polifta i tyle. ewentualnie szybki czarne, jakies alu.
  10. chcesz białe to zmień podswietlanie u siebie bedzie prosciej i szybciej. chyba ze zalezy ci na fisie i innych bajerach dostepnych na tamtych licznikach to tylko wymiana
  11. no dzieki koledzy zabieram sie powoli za poszukiwania pozdrawiam temacik mozna zamknac
  12. jak mi to na stacji mowili to jest tylko nazwa handlowa i nic wspolnego z bio z bliskiej nie ma.
  13. poki co chcialem porade czy bawic sie z moja obecna a4 czy szukac nowego wyzwania
  14. Może jasniej na czym polega ta różnica ? Twoje auto i mnie tam nic do tego rób sobie co chcesz. Mixol dolewali kiedys do opału, aby paliwo bylo bardziej "tłuste". Pompki zarżniesz bardzo szybko, a wtryski pojeżdżą trochę dłużej ale to tylko kwestia czasu. Jak mixol powoduje, że nie słychać pompek tzn, że pompki do wymiany lepiej sie zbiera, auto chodzi porównywalnie jak na paliwie z Niemiec czy Francji. mozliwe ze u nas takie paliwo ciulowe i dlatego tak. a po tych stp czy inne nie czulem zadnej roznicy
  15. wole tuska i jego "cuda" niz kompromitowanie polski przez kaczynskiego.
  16. Sam se wlej ;-) Jak chcesz wymieniać wtryski to voila, ale PD czy VP zdecydowanie tego nie lubią a wręcz możesz sobie popsuć wtryski. a i "se" wlewam 2 nakretki tego na caly bak i jest odczuwalna roznica.
  17. powiem ci tak ze u mnie filtra jak nie wymienie po pol roku to tez swiruje ze spalaniem, mimo ze osiagi sa ok
  18. sprawdz filtr powietrza i czy rury do turbo gdzie nie zlecialy
  19. no tak mysle ostro wlasnie... bo jak moc idzie to i q by sie nadalo... z tym ze pakujac w moje auto z 5 tys zrobi sie ladny potworek
  20. a na krótko smigaja?
  21. a tylko jak drzwi sie otwieraja czy na zamknietych jak wlaczasz lampke tez tak?
  22. wczesniej to musi inter byc inny i turbinka wieksza no ale strasznie mnie korci b6/c6... b5 jest za duzo a diesla z cr nie chce, bo jak na swojej padaczce czuje roznice w jakosci ropy to co dopiero z cr...
  23. a co ci moga zrobic? lejesz na stacji i tyle, masz gdzies napisane ze masz brac paragony ze wskazaniem licznika? ja swojego czasu smigalem na tym cudzie z bliskiej i procz zapachu za autem (w kabinie bylo ok) nie widzialem zadnej roznicy a wrecz palilo mniej niz tej normlanej ropy. jak trzaskasz kilometrow to mozna to kupic... albo z paroma osobami na spóle.
  24. wlej sobie mixola do 2 suwa i miod
  25. co do euro to i tak bedzie siano wiec czy zrobia ten protest czy nie nic to nie zmieni. podatki podatkami ale tu chodzi o monopol... pamietacie tp? byla sama bylo drogo, teraz sie namnozylo i potanialo. i kolejna sprawa taniejący zloty... tego sie nie zmieni i sie nie poradzi... strajk chca? niech robia. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________http://money.cnn.com/pf/features/lists/global_gasprices/ stare ale pokazuje ze cos jest nie tak[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/654309/9-40-zl-za-litr-benzyny-niewykluczone/ no i jeszcze cos ciekawego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.