-
czujnik temperatuty spalin audi a6 c5 2.7 biturbo
witam wszystkich mam pytanie odnosnie czujników temp. spalin w 2.7 biturbo bo mi padły a uzywki sa z różnymi literkami przy numerach numer jaki jest to 078919529 D albo E bo sa dwa a ja znalazłem z literką G M czy to jest jakaś różnica czy w silnika po lifcie sa inne jak przed liftem chodzi mi o audi a6 c5 rocznik 2000 31 grudzien prosze o pomoc i wmiare szybkie odpowiedzi pozdrawiam
-
zmiana hebelków 288 na 320
Sprubuje to sprawdzić jakos Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zmiana hebelków 288 na 320
Pedał nie wpada do podłogi tylko niżej bierze jak przy starych zaciskach
-
zmiana hebelków 288 na 320
witam koledzy zmieniłem u siebie hamulce z 288 na 320 i po zmianie zauważyłem ze pedał troszkę głębiej wchodzi jak na poprzednich i jak troszkę mocniej nacisnę to załącza sie abs jak by sie nie trzymały opony jezdni dodam ze oponki mam 235 na 45 na 17 hankoka roczne teraz pytanie czy to ze pedal wpada to moze byc przyczyna pozostawienia pompy orginalnej z 288 a ten abs to przyczyna ze opony to szmelc czy cos jest nie tak z tym układem ?
-
basik9634 obserwuje zawartość Zloty i spoty
-
Parowanie szyby przedniej w Audi A4 B6
a ja mam znowu inny problem mi po deszczu czy jak jest spora wilgoć na zewnątrz skrapla sie woda na zawietrznej części szyby przy włóczonym nawiewie od środka jest ok a na zewnątrz ciągle sie pojawia woda na szybie w takie dni co jest tego przyczyna dodam ze czy chodzi klima czy nie to niewiele to zmienia filtr jest nowy
-
Paruje szyby po desCzu
Nowy jest Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Paruje szyby po desCzu
Witam mam pytanie odnośnie przedniej szyby od kilku dni po deszczu jak jadę to paruje mi przednia szyba i nie bardzo pomaga nawiew na szybę z klima bez niej jest jeszcze gorzej dodam że nie paruje od środka rynkowa z zewnątrz rąk jak by była różnica temperatury Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
nie chce jeździć na paliwie
a może ci szwankuje pompka paliwa daje za niskie ciśnienie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no no nieżle
-
głośne trzykrotne pipczenie
witam dzis pojawił sie dziwny odgłos w kabinie po wyłoczeniu stacyjki a mianowicie gdy ctacyjka z zapłonu została cofnieta na zgaszony to pojawił sie dzwiek głośnego pipczenia tak trzy razy powtóżony wydawało mi sie ze to dochodziło tak jaky z klimatyzacji ale ja niemam pojecia co to oznacza zadne kontrolki dodatkoe sie nie paliły czy ktos może sie orjetowac co to sie stało?
-
głeboko wcisniety pedał
przewody sa suchutkie zapomniałem o tym dodać wcześniej
-
głeboko wcisniety pedał
ja myślałem ze zaczyna s ie od tylnego to byłem widocznie w błędzie co do tego powietrza to możliwe ze tam jest ale czy samo zejdzie to juz mam brak nadziei bo wiele razy próbowałem odpowietrzać
-
głeboko wcisniety pedał
nigdy nie wypościłem płyny ze zbiorniczka a jesli by pompa sie zapowietrzyła to jak ją odpowietrzyć bo ja nie wiem co było przed moim remontem jak samochód był w Niemczech może tam ktoś coś robił
-
głeboko wcisniety pedał
odpowietrzałem od koła które jest najdalej odsunięte od pompy po kolei do najbliższego i abs posiadam ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- ciężko powiedzieć jak było wcześniej bo jak zakupiłem audi to tarcze tłoczki byly skorodowane i prowadnice stały wiec jak było wcześniej nie mam pojęcia bo wtedy nie hamowało wcale jak taka korozja byla
-
głeboko wcisniety pedał
płyn był wymieniony niecały rok temu wiec on swojej wartości nie stracił odpowietrzałem go juz kilka razy i zero reakcji jest tak jak było