Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario-S4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na razie to jestem świeży mąż wiec nawet jakbym coś kupił to i tak potrzebowałbym kierowce ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ale już się rozglądam i myślę, bo mogę już kupić przyzwoitą a4 ale coś mi podpowiada że potulne ciele s4 sie
  2. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czym teraz smigasz ? wózkiem o napędzie ekologicznym "parakulos" na razie zbieramy fundusze, oglądamy, myślimy i może coś z tego wyniknie...
  3. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać
  4. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak coś to mam takie materiały szkoleniowe "jak zrobić syna" wiec jak chcesz to Ci podeśle
  5. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w zgierzu pogoda od rana taka że tylko flache obalić... a ja się pochwalę również mam syna jak kolega chriss, rośnie kolejne pokolenie fanatyków
  6. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tam panowie i panie u was słychać???
  7. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    addrenalina kojarzysz??? no to ja, "zderzak"
  8. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam witam, jak widać nick zmieniony
  9. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać
  10. a kupie coś ciekawego w tych pieniądzach???
  11. czyli możliwe że się zmieszczę... bo planuje wyrwać coś 00/01 rok tak do 15 i drugie tyle w mody, bo myślałem też o s4 ale to musiałbym mieć chyba z 50... oglądałem jedną ale cena 27 plus jakiś rozrząd, zawiecha, oleje filtry itp... no właśnie, poza tym opłaty 2.7 a 1.8 robi różnice... a aż tak kasą nie sram żeby wozić się S-ką
  12. 30 tyś wraz z kupnem nowej A4... ADR-ka już mnie tak nie podniecała:cheesy:
  13. a mógłbym prosić o jakieś linki albo opis co zrobić żeby tak właśnie koło 300 wyciągnąć??? myślę że tyle wystarczy na "nasze" drogi, poza tym do tego wszystkiego trzeba liczyć porządne hamulce i zawieszenie jeszcze...
  14. mhm... czyli dobrze słyszałem, i do tego z tego co czytam dodać kute klamoty, jakiś lepsiejszy intercooler i już wyjdzie coś naprawdę ciekawego...
  15. panowie a powiedźcie mi jak to jest z chip-em? kiedyś coś słyszałem że silniki VW/AUDI są elastyczne do 30% wiec rozumiem że jak zrobię chipa np w 150km to mogę po nim mieć w teorii 195km??? jak to jest???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.