Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario-S4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario-S4

  1. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na razie to jestem świeży mąż wiec nawet jakbym coś kupił to i tak potrzebowałbym kierowce ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ale już się rozglądam i myślę, bo mogę już kupić przyzwoitą a4 ale coś mi podpowiada że potulne ciele s4 sie
  2. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czym teraz smigasz ? wózkiem o napędzie ekologicznym "parakulos" na razie zbieramy fundusze, oglądamy, myślimy i może coś z tego wyniknie...
  3. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać
  4. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak coś to mam takie materiały szkoleniowe "jak zrobić syna" wiec jak chcesz to Ci podeśle
  5. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w zgierzu pogoda od rana taka że tylko flache obalić... a ja się pochwalę również mam syna jak kolega chriss, rośnie kolejne pokolenie fanatyków
  6. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tam panowie i panie u was słychać???
  7. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    addrenalina kojarzysz??? no to ja, "zderzak"
  8. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam witam, jak widać nick zmieniony
  9. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać
  10. a kupie coś ciekawego w tych pieniądzach???
  11. czyli możliwe że się zmieszczę... bo planuje wyrwać coś 00/01 rok tak do 15 i drugie tyle w mody, bo myślałem też o s4 ale to musiałbym mieć chyba z 50... oglądałem jedną ale cena 27 plus jakiś rozrząd, zawiecha, oleje filtry itp... no właśnie, poza tym opłaty 2.7 a 1.8 robi różnice... a aż tak kasą nie sram żeby wozić się S-ką
  12. 30 tyś wraz z kupnem nowej A4... ADR-ka już mnie tak nie podniecała:cheesy:
  13. a mógłbym prosić o jakieś linki albo opis co zrobić żeby tak właśnie koło 300 wyciągnąć??? myślę że tyle wystarczy na "nasze" drogi, poza tym do tego wszystkiego trzeba liczyć porządne hamulce i zawieszenie jeszcze...
  14. mhm... czyli dobrze słyszałem, i do tego z tego co czytam dodać kute klamoty, jakiś lepsiejszy intercooler i już wyjdzie coś naprawdę ciekawego...
  15. panowie a powiedźcie mi jak to jest z chip-em? kiedyś coś słyszałem że silniki VW/AUDI są elastyczne do 30% wiec rozumiem że jak zrobię chipa np w 150km to mogę po nim mieć w teorii 195km??? jak to jest???
  16. czyli niema się co napalać na 180... poza tym z tego co czytam to widzę że spokojnie można przełożyć turbo itp
  17. co cie tak zmartwiło??? niewiedza...
  18. silnik "z s3" chodzi Ci o auto czy jest to jakieś oznaczenie turbiny???
  19. moje zdanie na temat LPG jest takie że gaz to jest dobry do kuchenek. Ale wiem że jest to spora oszczędność itp, natomiast czytałem kiedyś w A-M czy jakimś innym czasopiśmie że silniki w których na 1 cylinder przypada więcej niż 3 zawory niekoniecznie lubią LPG. Moim zdaniem najlepszymi silnikami do gazu są np: 1.6 8V występujący w oplach itp. Więc 1.8 20V z tego co wiem nie lubi LPG, poza tym pomyśl o zaworach które dostaną po d*pie jak założysz LPG.
  20. Witam, mam pytanko z czego wynika różnica mocy w silniku 1.8T występujący w modelu B5 (wszystkie wątki poświęcone tego typu tematu dotyczą modeli B6 i wzwyż)? Chodzi mi o to co powoduje że jeden ma 150km a drugi 180km. Jest to kwestia komputera, wałków, turbiny??? I chciałbym poznać wasze opinie na temat tych dwóch silników. Oczywiście oba w quattro, który polecacie bardzie i jakieś opinie. Dodam że z czasem zapewne pojawi się jakaś ingerencja w silnik która będzie miała na celu podniesienie jego mocy. pozdrówki
  21. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to przepraszam... no własnie chyba podjadę w ogóle chciałem już z młodym zajechać ale za zimno dla niego...
  22. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ostatnio byłem to sobie sam postałem pod realem.... a Ty jedziesz???
  23. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitać
  24. mario-S4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. Już wiem w czym był problem. Za katalizatorem jest złączka która łączy dwie końcówki rury. Ta złączka jest ściśnięta dwiema obejmami które najzwyczajniej w świecie nie wytrzymały próby czasu i popękały w wyniku czego przestały trzymać i jedna z części się wysunęła robiąc ogromny hałas. Dziwi mnie tylko fakty że spaliny normalnie przechodziły przez cały wydech nie wydostając się nigdzie po drodze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.