Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o podświetlenie


Anioool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przepraszam, że zakładam temat o takiej pier**le ale jako świeży użytkownik trochę mnie to dziwi. Otóż chodzi o to, że gdy ktoś na postoju otworzy drzwi to na przodzie i tylne światła pulsują (oczywiście we wnętrzu) - wygląda to tak jakby przygasały i ponownie się rozświetlały. Czy to jest normalne? Czy to można jakoś zmienić?

Jeszcze raz przepraszam za taki bzdet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak to rozwiązać? Staje się to bardzo denerwujące. Gdy np staje autkiem i ktoś wysiada(silnik chodzi) to mam miganie świateł w podsufitce... Słychać przekaźnik że skacze. Jest to nie zależne które drzwi się otwiera.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 17:12_________________________________________________Czy ktoś może mi pomóc podpowiedzieć coś by wyłączyć tą dyskoteke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale światła w podsufitce rozjaśniają się i przyciemniają i tak w kółko?? Sprawdzę przekaźnik, Żarówki raczej nie bo na przodzie tak się dzieje i na tylnej kanapie.

Btw. Który to przekaźnik?? i gdzie się znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi światłami steruje pompka centralnego zamka. Wyjmij, posprawdzaj lutowanie pinów.

A ten przekaźnik też jest zależny od tego? Co chwile on łapie i puszcza przez co światła rozjaśniają się i przygasają.. .Czy macie może schemat jak to wygląda ? Chce sprawdzić ten przekaźnik ale nie wiem za bardzo co i kiedy na jakim pinie powinno być.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 15:24_________________________________________________Dodam, jak go wyjmę podświetlenie nie mruga ani nic na każde drzwi wszystko dobrze działa. Lecz nie mam podświetlenia czerwonych świateł w drzwiach i pod nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przekaźnik też jest sterowany z pompki. Działa to tak że po otwarciu drzwi i odczekaniu pewnego czasu, najpierw płynnie gasną górne światła i zaraz przekaźnik wyłącza dolne. Sprawdź piny wtyczki "B" pod kątem zimnych lutów.

Schemat masz tu: http://instrukcja.pl/i/audi_a4_instalacja_elektryczna_pl/pdf/10340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przekaźnik też jest sterowany z pompki. Działa to tak że po otwarciu drzwi i odczekaniu pewnego czasu, najpierw płynnie gasną górne światła i zaraz przekaźnik wyłącza dolne. Sprawdź piny wtyczki "B" pod kątem zimnych lutów.

Schemat masz tu: http://instrukcja.pl/i/audi_a4_instalacja_elektryczna_pl/pdf/10340

Powiedz mi ta pompka to jest z tyłu w bagażniku w sedanie? Po której stronie jej szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...