Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dardit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jezdze takim od 8 lat mam już praktycznie 2 instację LPG i napiszę tylko tyle nie oszczędzaj. Jak reduktor to KME Silver S6 jak wtryski to HANA. Z doświadczenia nic innego nie podoła temu silnikowi.
  2. Sprawdz czy klima nie ma błędu 8.5 naciskając obieg zamknięty + górny nawiew, potem jeszcze raz obieg zamknięty i wyświeylą się kody błędów jak będzie 8.5 lub 8.7 oznacza blokade silnika regulacji temperatury nawiewu.
  3. dardit odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.6
    Jest to uzależnione od czasu postoju samochodu a nie temperatury.
  4. dardit odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    A propos remontu jak tam koła i znaki ????
  5. Rozwiązałem problem. Przyczyną był rozregulowany wtryskiwacz po regulacji adaptacji można by było pić piwko z włączonego silnika ale się strasznie szybko nagrzewa - piwo oczywiście.
  6. Udało Ci się coś wyjaśnić bo ja mam dokładnie ten sam objaw.
  7. dardit odpowiedział(a) na limal19 temat w 2.6
    A ja leje cały czas bo kapie z miski. Znów :/
  8. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Wniosek taki że powodem są nieszczelności układu dolotowego tyle tylko że u każdego z innej przyczyny.
  9. dardit odpowiedział(a) na Norek FNW temat w 2.6
    To że miałeś błędy sondy to jeszcze nie znaczy że sonda jest uszkodzona, spisz kod błędu i "pochwal" się to zobaczymy. Na przykład uszkodzony wtrysk też daje komunikaty z sondy więc ważny jest numer błędu.
  10. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jak ja miałem około 30 to miałem szarpnięcia po wymianie przewodu do ecu spadło do 23 i nie ma szarpnięć. Wiec sam już nie wiem
  11. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja wymieniałem w prawdzie na używke ale jedna i druga lekko chodziła, zmiana nic nie wniosła do sprawy. Ale u mnie jak wiesz była inna przyczyna.
  12. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    \żeby zaprogramować immo trzeba się zalogować do licznika a do tego potrzeby jest PIN
  13. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    VAG-COM-em da sie to jest do ogarniecia trzeba tylko pin który jest na kluczykach lub pod licznikiem
  14. dardit odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    O którym konkretnie kabelku piszesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.