Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

limal19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hejka koledzy mam podobny problem , z tym ze umnie niedziala tylko nadmuch na szybe, pozatym nawiewy na kabine działaja, na obieg auta dmucha cieplym powietrzem, klima chodzi, ale na szybe niedmucha
  2. witam koledzy ja tez mam problem z climatronikiem a mianowicie niemoge ustawic nawiewu na przednia szybe i niewiem czy poprostu nieumiem ustawic czy cos jest nie tak z tym moze cos doradzicie kombinowalem na wszelakie sposoby i nie dmucha
  3. wiec będzie zamknięta skrzynia , powiedzcie mi jeszcze którędy przeciągnąć kable od akumulatora do wzmacniacza który zamontuje w bagażniku , i gdzie powinien być bezpiecznik bliżej aku czy bliżej wzmacha, i następna sprawa w głośniku mam 2 wyjścia z jednej strony i dwa z drugiej , starczy jak podłącze kable z jednej manki a z drugiej nie ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- masz kolego może więcej foto jak ja robiłeś, albo chociaż wzór ścianek i ich wymiary
  4. dokladnie chodzi o reflex
  5. głośnik zamówiony teraz skrzynia do zrobienia , czy ktoś może mi chociaż powiedzieć ile litrów ma mieć skrzynia do takiego głośnika [300RMS] i jaka długość tłumika
  6. hejka mam dlaciebie do polecenia chotelik niedaleko karpacza cena okolo 70 zl za 2 0s0by z tamtad do szklarskiej jest jakies 15 do 18 kilometrow numer zobacze u siebie w tel jakbym nieznalazl to nazwa chotelu to turaj a jesli nie pasuje to mam znajomego ktoryego znajoma proeadzi agro turystyke i tez jest z tamtad do szklarskiej gdzies okolo 15 do 20 kilometrow
  7. witam mam w planie kopić głośnik basowy 300rmsu może ktoś z was doradził by mi jaki kształt skrzyni i w którym miejscu w bagażniku bo będę robił ja sam mile widziane fotki , a i do takiej mocy ile litrów powinna mieć skrzynia i jakiej wielkości i długości tłumik pozdro ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- i nastepne pytanie czy moge wzmacniacz wbudowac w srodek czy lepiej na zewnacz zeby mial lepsze chlodzenia
  8. ta dokladka od cupry pasuje do przedlifta
  9. hejka koledzy ostatnio oklejałem szyby boczne w mojej nowej zabawce i przymierzam sie do tylnej szybki ale mam wahania czy sie uda, doradźcie jak to zrobić żeby w miarę jakoś wyglądały, bo boczne wyszły bajkowo ale miałem je na zewnacz:wink:
  10. witam koledzy mam takie male pytanko czy da rade samemu rozkodowac ori radio bo po odlaczeniu aku zakodowalo sie i niemam kodu, jesli sie da to jak to zrobic
  11. limal19 odpowiedział(a) na limal19 temat w 2.6
    oki dzieki wielkie za info:wink:
  12. limal19 opublikował(a) temat w 2.6
    witam koledzy jak w temacie ile oleju do silnika wchodzi przy wymianie
  13. witam koledzy w moim nowym nabytku zobaczyłem wyciek płynu od wspomagania od strony pasażera , cieknie jak ze świni ze tak powiem, idzie tam jakiś przewód czy porostu maglownice szlag trafił
  14. a ja sobie sam przyciemnilem za 10 zloty zapsikalem je sprejem do lamp delikatnie i wyglada git z czego lampy przyciemnilem w stodku malujac te plastikowe odblaski na czarno , oczywista nie lustro
  15. ummie tez sprężyna jest u nasady pęknięta odboje i osłony tez są do wymiany ale zastanawiają mnie tuleje na belce czy one tez nie są trachniete, i czy da rade je jakoś wymienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.