-
Problem z panelem klimatronik a4 b5 ( nawiew na szybe i cieply nadmuch)
hejka koledzy mam podobny problem , z tym ze umnie niedziala tylko nadmuch na szybe, pozatym nawiewy na kabine działaja, na obieg auta dmucha cieplym powietrzem, klima chodzi, ale na szybe niedmucha
-
Problem z nawiewem na szybę , ciepłym powietrzem, migający klimatronik
witam koledzy ja tez mam problem z climatronikiem a mianowicie niemoge ustawic nawiewu na przednia szybe i niewiem czy poprostu nieumiem ustawic czy cos jest nie tak z tym moze cos doradzicie kombinowalem na wszelakie sposoby i nie dmucha
-
skrzynia na vofer
wiec będzie zamknięta skrzynia , powiedzcie mi jeszcze którędy przeciągnąć kable od akumulatora do wzmacniacza który zamontuje w bagażniku , i gdzie powinien być bezpiecznik bliżej aku czy bliżej wzmacha, i następna sprawa w głośniku mam 2 wyjścia z jednej strony i dwa z drugiej , starczy jak podłącze kable z jednej manki a z drugiej nie ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- masz kolego może więcej foto jak ja robiłeś, albo chociaż wzór ścianek i ich wymiary
-
skrzynia na vofer
dokladnie chodzi o reflex
-
skrzynia na vofer
głośnik zamówiony teraz skrzynia do zrobienia , czy ktoś może mi chociaż powiedzieć ile litrów ma mieć skrzynia do takiego głośnika [300RMS] i jaka długość tłumika
-
Szklarska Poręba-kwatery.
hejka mam dlaciebie do polecenia chotelik niedaleko karpacza cena okolo 70 zl za 2 0s0by z tamtad do szklarskiej jest jakies 15 do 18 kilometrow numer zobacze u siebie w tel jakbym nieznalazl to nazwa chotelu to turaj a jesli nie pasuje to mam znajomego ktoryego znajoma proeadzi agro turystyke i tez jest z tamtad do szklarskiej gdzies okolo 15 do 20 kilometrow
-
skrzynia na vofer
witam mam w planie kopić głośnik basowy 300rmsu może ktoś z was doradził by mi jaki kształt skrzyni i w którym miejscu w bagażniku bo będę robił ja sam mile widziane fotki , a i do takiej mocy ile litrów powinna mieć skrzynia i jakiej wielkości i długości tłumik pozdro ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- i nastepne pytanie czy moge wzmacniacz wbudowac w srodek czy lepiej na zewnacz zeby mial lepsze chlodzenia
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
ta dokladka od cupry pasuje do przedlifta
-
[2.6 b5] oklejenie tylnej szyby
hejka koledzy ostatnio oklejałem szyby boczne w mojej nowej zabawce i przymierzam sie do tylnej szybki ale mam wahania czy sie uda, doradźcie jak to zrobić żeby w miarę jakoś wyglądały, bo boczne wyszły bajkowo ale miałem je na zewnacz:wink:
-
rozkodowanie radia dam rade sam
witam koledzy mam takie male pytanko czy da rade samemu rozkodowac ori radio bo po odlaczeniu aku zakodowalo sie i niemam kodu, jesli sie da to jak to zrobic
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
oki dzieki wielkie za info:wink:
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
witam koledzy jak w temacie ile oleju do silnika wchodzi przy wymianie
-
[a4 b5 2.6] wyciek plynu od wspomagania kierownicy
witam koledzy w moim nowym nabytku zobaczyłem wyciek płynu od wspomagania od strony pasażera , cieknie jak ze świni ze tak powiem, idzie tam jakiś przewód czy porostu maglownice szlag trafił
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
a ja sobie sam przyciemnilem za 10 zloty zapsikalem je sprejem do lamp delikatnie i wyglada git z czego lampy przyciemnilem w stodku malujac te plastikowe odblaski na czarno , oczywista nie lustro
-
[a4 b5 1.6] skrzypiace zawieszenie tylne
ummie tez sprężyna jest u nasady pęknięta odboje i osłony tez są do wymiany ale zastanawiają mnie tuleje na belce czy one tez nie są trachniete, i czy da rade je jakoś wymienić