-
Pomoc w diagnozie
Hejka, mam problem, 2 dni temu byłem na przeglądzie i lipa diagnosta nie podbił mi dowodu:( stwierdził że moje auto przekracza dopuszczalne normy szkodliwych gazów i dał mi 14 dni na usuniecie usterki, najgorsze że wszystko robione na czas itd to gdzie mam szukać przyczyny? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Szukam Autka
Nie skaczcie sobie do gardeł Mój błąd a wiec sprecyzuje: A3 8L A4 B5 A6 C5 Z tych modeli idzie kupić automata do 10 tyś bo automaty raczej nie chodliwe, widziałem dużo do tej kwoty ale wolałbym coś sprawdzonego,polecanego itd typu kolega kolegi,sąsiad,znajomy itd Oczywiście inne marki też chętnie widziane
-
Szukam Autka
Witam, szukam dla kuzyna auta,mile widziane Audi A3,A4,A6 lub coś pochodnego, jedyny problem to musi być automat rodzaj paliwa dowolny,byle zadbane i z dobrego źródła cena do 10 tyś Jak ktoś coś to dawać znać, z góry dzięki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hehe właśnie szukałem na parkingu jakieś B6 bo tylko tego modelu brakowało
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj o 11:30 na parkingu pod kościołem na oś Złocień ustrzeliłem dwa czarne kombiaki klubowe Razem z moją czarnulą to mamy 3 na jednej imprezce komunijnej
-
Wyskakująca Kontrolka
Aha, a może to być objaw np kończącej się pompy lub coś w tym stylu?
-
Wyskakująca Kontrolka
Witam mam dość irytujący problem, mianowicie non stop włancza mi się ABS podczas jakiegokolwiek naciśniecia pedału hamulca i niema to znaczenia czy jade 10km/h czy 100km/h do tego raz na jakiś czas wyskakuje mi kontrolka ABS-su na desce po kilku dziesieciu hamowaniach znów znika:( Dodam że byłem u mechanika sprawdzał mi tarcze, klocki, czujnik itd dosłownie wszystko co mam przy kole i wszystko jest ok. Autko również podpiete pod Vaga i również zero błędów itd. Co jeszcze innego może być przyczyną takich zachowan? Wie ktoś coś Nikt nic :*
-
Jaki Stożek?
Ja też nie działam na szkodę swojego oczka w głowie ☺Czytałem wątek MODYFIKACJE 1.8T i dużo osób tam pisało o tym że ma zamontowany stożkowy filtry powietrza. W zasadzie jak to mówią : ile osób tyle opinii ☺
-
Jaki Stożek?
Wole stożek Itg lub pipercrossa ☺ To co nikt nic ☺ Nikt nie zna wymiarów jaki max wejdzie
-
Jaki Stożek?
Wiem wiem ale i tak jestem zdecydowany
-
Jaki Stożek?
Witam potrzebuje wymiarów filtra stozkowego do 1.8T AJL. Dokładnie to chodzi mi jaki max wejdzie lub ewentualnie jakie wy wkladaliscie. Z góry dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i Radosnych Świąt Panowie:-)
-
Który polecacie ?
Nie a co to za firma? Jakieś namiary?
-
Który polecacie ?
U niego wiem że bedzie ok,ale może coś na miejscu ? Nikt już nic
-
Który polecacie ?
Wiem właśnie o Gregor10 i od niego biore komponęty ale chciałem złożyć graty na miejscu w krk :-) wiec?