Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ori Dokładka z Cupry do B5


Lolo-Krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widziałem parę razy tąką dokładkę pod zderzakiem S4,i tak się zastanawiam czy zawracać sobie nią głowę w zderzaku poliftowym, Montował ktoś takie cacko duzo kombinowania i jak wam się to widzi wizualnie?

da582e2a51d86b30gen.jpg

ea4cebecce84c772gen.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie nad nią zastanawiałem, przykrecic nie problem, dobrze dopasować + wkrety jakies od spodu

tylko jak to by wygladalo bez mega gleby na seryjnym zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe masz racje,ale tak się zastanawiam, zderzak+ori dokładka+kolejna dokładka :decayed: chyba że bez ori dokładki

bo to co poniżej to chyba przesada

IMG_5118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z ori dokladka inaczej tego nie zmontujesz, nasze dokladki w niczym nie przeszkadzaja wrecz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu lipa, co innego na czarnym aucie, albo kiedy ori dokladka jest w kolorze zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam właśnie czarnego awanta, wiec chyba sobie kupie bo nie jest droga:) a zawsze to coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie zamiast orginalnej dokladki -lepiej byloby zalozyć od cordoby i walnąć w kolor -,bo ta od cupry razem z seryjną dokladką to jakoś mi się nie widzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho dokładka od Cupry wygląda dobrze tylko na zderzaku od eSki, na zwykłem mi się kompletnie nie widzi, a już na pewno nie na czarnej seryjnej dokładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5585.jpg

nie jest zle, podstawa to dobry dobor kolorystyczny i spasowanie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i4.photobucket.com/albums/y139/sparkonvr6t/my%20audi%20a4/summer%202008/IMG_5585.jpg

nie jest zle, podstawa to dobry dobor kolorystyczny i spasowanie

No tu wyglada za***iście:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją montować u siebie, ale po przymiarkach stwierdziłem że lipa, wyglada tylko fajnie w ciemnym nadwoziu:wink:

ta od cordoby jest fajna ale nie pasuje idealnie, niewiem jak w polifcie, bo fotki jakie udało mi sie znaleźć to tylko pod przedliftowy zderzak

koszt tej od cordoby 120-150zł tak wiec jak ktos ma szrot i są tam takie seaty to warto sprawdzic, mysle że u plastikmena idzie japrzystosować i wyprowadzic pod zderzak A4 idealnie:wink: no chyba że to będzie jebitny niespawalny PUR

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Org dokladka spojler hokej Seat Ibiza Cordoba (3981270200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

SPOILER DOKLADKA ZDERZAK SEAT IBIZA CORDOBA Z24 Ww (3993135466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zderzak przed lift, ale kupiłem już polifta, i tak właśnie rozkminiałem co zamontować pod zderzakiem ori poliftową czy może coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...