Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozrzad


dawid_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno nie pisalem bo nie mialem awarii,lecz dzis a4 sie mscila az wkoncu rolka napinajaca pasek rozrzadu rozwalila sie w pol;/ odpadlo pol okregu teraz znowu szykuje sie kolejna rozbiorka silnika pewnie zawory tez pokrzywilo. Na nowym rozrzadzie przejechalem 52 tys wiec troche zapasu zostalo ale czemu rolka odwarstwila sie??? mial moze ktos tak??

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

wszystkie zawory do wymiany:) poprostu przebosko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad zareklamowalem itd ale teraz wlasnie robie zestawienie remontu zobaczymy;)

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

http://zapodaj.net/7e1dea02a664c.jpg.html zobaczcie jak sie rolka rozpolowiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Jakiej firmy rolka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skf pasek dayco pompa ruvila . szczerze chu. z tym ale kurde 12 zaworow pokrzywionych prowadnice i hydropopychacze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś chyba najwiekszym pechowcem , bo z tego co kojarze to robiłeś obie głowice jakis czas temu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zrobilem teraz mialem sie zabrac za ogarnianie kabli wymiane sond itd zeby to fajnie lezało do doszlo jeszcze wiecej . wczoraj juz silnik wymontowalem z nerwow w 2.5 godziny jakies foty dzis wkleje jak rozbiore . Robie go od nowa bo uzywany kosztuje od 900zl ale nie wiadomo co to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj 2.8 i nie rób tego . Umnie jak sie skonczy to ładuje 2.8 i koniec . :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa z kasa bo otworzylem warsztat i wszystko idzie na sprzet i oplaty poki co ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Duds on mial na sprzedarz kompletny silnik 2.4 z gwarancja za małe pieniądze . Taniej chyba wyjdzie jak remont :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde kolego wspolczuje.. musisz miec jakiegos ku***skiego pecha... Zzreklamuj rolke i ogolnie niech Ci kase oddaja za calosc, jestes mechanikiem to udokumentuj to jak nalezy.

Lecz rowniez Ci powiem, ze to znak zebys ruszyl do przodu i wladowal nowszy technologicznie silnik, proponuje 2.8 193KM, ze swoim daj spokoj, to co zainwestujesz w zawory to wladuj lepiej w kompletna wymiane uszczelek/uszczelniaczy w nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak silnik 2.8 193KM to coś ponad 1000zł, a inne pierdółki się wydaje a koszta rosna. Przy remoncie tego tez koszta bedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz robił to sam to zostań przy 2.6 bo wyjdzie Cię to dużo taniej, a jeżeli nie, to swap na nowszą jednostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzis dezycja zapadła zostaje 2.6 v6 czesci juz mam teraz tylko glowice wyremontowac. Mam fajna opcje wiec reklamuje czesci oraz moj remont silnika czyli glowice itd jakies 2 tys mam szanse odzyskac . auta dalej sa robie ale chce zarabiac tez dla siebie cos a nie na a4 ciagle. Ostatnio nawet odmowilem zamiany na mondeo heheh i widzicie kocham taK SWOJA a4 a ona mi plata taki figle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes twardy i wytrwaly . Jeszcze bedzie z tego A4 :wink: powodzenia i naprawde Cie podziwiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem twardy jak chleb z biedronki :decayed: ta pogoda jeszcze dobija;/ no ale nic dzis lece z glowicami jak sie wyrobie zobaczymy co powiedza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie wymieniłeś bo by gość się zdziwił jakby mu rozrząd strzelił :P

nie zrozumialem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie wymieniłeś bo by gość się zdziwił jakby mu rozrząd strzelił :P

nie zrozumialem ;p

Dobrze że za tego mondziaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa;p:decayed: sorki kurde nie skumalem taki nabity chodze za duzo pracy mam;p i nie ruszylem a4 jeszcze;p

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

dzis moge powiedziec ze przewietrzylem auto hahah nie no na powaznie 800-900zl wyjda glowice z uszczelkami rozrzad juz mam 400zl z pompa wody tanio sie udalo dobrej firmy wiec zostana glowice oraz ogarniecie dokladne gazu i ulozenie kabli itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...