Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    tak tez jest mozliwe
  2. na lpg tak samo??? moze pompa paliwa sie konczy sprawdz cisnienie pompy paliwa.AA dobrze ustawiles silniczek krokowy???
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na mortek1986 temat w 2.6
    Na benzynie też ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na lola118 temat w 2.6
    034 919 369 C numer . w Aso będzie kosztował z 80 zł
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na lola118 temat w 2.6
    Więc napisałem że interesuje go ten 4 pinowy bo taki tylko posiada Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na lola118 temat w 2.6
    ciebie interesuje tzlko 4 pinowy . wymien go . jak jest zepsuty czy odepniesz wtyczke to tak samo pokaze
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na lola118 temat w 2.6
    sprawdz modul zaplonowy czujnik wody znajduje sie zaprzepustnica jak sciagniesz do czyszczenia to w metalowej rurce bedzie bedzies go widzial z kwadratowa wtyczka . jak pisal kolega wyzej tylko oryginalny wchodzi w gre zamienniki do d*py sa . i nie zakladaj 50 tematow lepiej pisac wszystko w jednym ... zmien dane bo naprawde Uszolek ma pompe jak i ja ;p . czujmik tu lezy pod nr 14 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a2394c8bc2a1f8bb
  8. Oddaj wał do sprawdzenia ewentualnie do szlifu / polerki i dobiora ci panewki dla mnie wygląda jak zle smarowanie Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Pompka w bagażniku za to odpowiada Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na mortek1986 temat w 2.6
    Uszczelnij dobrze kolektor ssący Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  11. Czujnik położenia przepustnicy mówisz raczej nie . ale sprawdź czy kostką dobrze siedzi w czujniku . sprawdź szczelnosc kolektora ssącego. Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  12. Przepływki nie ma w jej miejscu jest moduł zapłonowy Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  13. dawid_sc opublikował(a) temat w 1.6
    Witam . panowie pytanie mam zalezy mi na szybkich odpowiedziach posiadam w golfie 5 wtryski paliwowe o nr 06a 906 031 bt są bardzo drogie nowy jakieś 170e szt zauwazylem że leja po zaliczeniu zapłonu ciężko odpala i w ogóle zalewa cylindry . moje pytanie brzmi czy jak zastosuje wtryskiwacze np z golfa 4 1.6 (taki sam silnik mam w golfie 5 ) tylko różnią się wtyczkami są owalne ) czyli wtryskiwacze z golfa 4 plus kostki typu Bosch (starsze )to będzie dobrze działać ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  14. Mój 2.6 v6 ABC 96r 277tys teraz Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  15. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    Napisz ile ci powie to zobacze ile zaoszczedze Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    aha no widzisz . ja powiem tak rob 2.6 bo wlasnie zrobilem w ciagu 2 tygodni 6tys km i bez problemow olej jak trzeba moc dobra itd nie zmienil bym na 2.8 .
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    kolego k232 u nas w 2.6 nie ma przeplywki . tak ten czujnik odczytuje temperature i moze byc ze ciagle widzi na - tam 30 strzelam i daje wiecej paliwa jakby ssanie
  18. kolego szczerze to bym twoja instalacje wywalil tzn kompa i wiazke . kupil staga 300-6 isa-2 reduktor zostawic co masz wtryski valteki czerwone 3ohm i kable do staga z interfejsem kosztuje 80zl oprogramowanie free . program wtedy acsynchro ustawiasz sam i gitarka . W stagu masz orginalne kostki typu bosch ze nie musisz nic ciac przy wtryskach benzynowych http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl dobry tani sklepik kupuje zawsze u niego
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    zacznij od czujnika temperatury cieczy . znajduje sie z tylu glowic w metalowej rurce 4 piny . A strzela w tak jakby dostawal za duzo paliwa ?? smierdzi benzyna ????
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    robisz to sam czy mechanik ??
  21. dawid_sc odpowiedział(a) na q0084 temat w 1.8
    jesli masz lpg co jak zauwazyli koledzy to uklad zaplonowy sprawdz ostatnio mialem taki przypadek na warsztacie
  22. dzięki bardzo musze kupic sobie . A tak na marginesie to jeden waz idzie od kompresora do chłodnicy a drugi od kompresora do tego osuszacza? czy jak tam jest bo nie mam w aucie a chce kupic zalozyc i uruchomić :]
  23. waz 4a i 5a potrzebuje z tego co wywnioskowalem i chlodnica jest inna niz na tym zdjeciu mam 2 wyjscia na weze u jej dolu
  24. Witam czy bylby tak ktos mily i w etce znalazl mi numery wezy od klimy . a4 b5 2.6 v6 kod motoru ABC chodzi mi od chlodnicy do skraplacza i od kompresora te dwa co Ida . Najlepiej jakies zdjecie pogladowe wrzucic z gory dzieki
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    nie kombinuj zostaw 2.6 dobre siliki moim zdaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.