Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Problem po odpaleniu
tak tez jest mozliwe
-
wysokie obroty gdy niska temperatura otoczenia
na lpg tak samo??? moze pompa paliwa sie konczy sprawdz cisnienie pompy paliwa.AA dobrze ustawiles silniczek krokowy???
-
nowe sondy i dalej lipa
Na benzynie też ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
problem z odpalaniem na zimnym
034 919 369 C numer . w Aso będzie kosztował z 80 zł
-
problem z odpalaniem na zimnym
Więc napisałem że interesuje go ten 4 pinowy bo taki tylko posiada Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
problem z odpalaniem na zimnym
ciebie interesuje tzlko 4 pinowy . wymien go . jak jest zepsuty czy odepniesz wtyczke to tak samo pokaze
-
problem z odpalaniem na zimnym
sprawdz modul zaplonowy czujnik wody znajduje sie zaprzepustnica jak sciagniesz do czyszczenia to w metalowej rurce bedzie bedzies go widzial z kwadratowa wtyczka . jak pisal kolega wyzej tylko oryginalny wchodzi w gre zamienniki do d*py sa . i nie zakladaj 50 tematow lepiej pisac wszystko w jednym ... zmien dane bo naprawde Uszolek ma pompe jak i ja ;p . czujmik tu lezy pod nr 14 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a2394c8bc2a1f8bb
-
Panewki prośba o ocenę
Oddaj wał do sprawdzenia ewentualnie do szlifu / polerki i dobiora ci panewki dla mnie wygląda jak zle smarowanie Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Lampka podsufitka
Pompka w bagażniku za to odpowiada Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
nowe sondy i dalej lipa
Uszczelnij dobrze kolektor ssący Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
problem z przepływomierzem a raczej jego brak.. POMOCY
Czujnik położenia przepustnicy mówisz raczej nie . ale sprawdź czy kostką dobrze siedzi w czujniku . sprawdź szczelnosc kolektora ssącego. Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
problem z przepływomierzem a raczej jego brak.. POMOCY
Przepływki nie ma w jej miejscu jest moduł zapłonowy Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Wtryskiwacze benzynowe
Witam . panowie pytanie mam zalezy mi na szybkich odpowiedziach posiadam w golfie 5 wtryski paliwowe o nr 06a 906 031 bt są bardzo drogie nowy jakieś 170e szt zauwazylem że leja po zaliczeniu zapłonu ciężko odpala i w ogóle zalewa cylindry . moje pytanie brzmi czy jak zastosuje wtryskiwacze np z golfa 4 1.6 (taki sam silnik mam w golfie 5 ) tylko różnią się wtyczkami są owalne ) czyli wtryskiwacze z golfa 4 plus kostki typu Bosch (starsze )to będzie dobrze działać ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Wasze przebiegi benzynowców
Mój 2.6 v6 ABC 96r 277tys teraz Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Remont czy coś innego...
Napisz ile ci powie to zobacze ile zaoszczedze Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Remont czy coś innego...
aha no widzisz . ja powiem tak rob 2.6 bo wlasnie zrobilem w ciagu 2 tygodni 6tys km i bez problemow olej jak trzeba moc dobra itd nie zmienil bym na 2.8 .
-
Problem po odpaleniu
kolego k232 u nas w 2.6 nie ma przeplywki . tak ten czujnik odczytuje temperature i moze byc ze ciagle widzi na - tam 30 strzelam i daje wiecej paliwa jakby ssanie
-
wymiana instalacji stefaneli sis na stag300.
kolego szczerze to bym twoja instalacje wywalil tzn kompa i wiazke . kupil staga 300-6 isa-2 reduktor zostawic co masz wtryski valteki czerwone 3ohm i kable do staga z interfejsem kosztuje 80zl oprogramowanie free . program wtedy acsynchro ustawiasz sam i gitarka . W stagu masz orginalne kostki typu bosch ze nie musisz nic ciac przy wtryskach benzynowych http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl dobry tani sklepik kupuje zawsze u niego
-
Problem po odpaleniu
zacznij od czujnika temperatury cieczy . znajduje sie z tylu glowic w metalowej rurce 4 piny . A strzela w tak jakby dostawal za duzo paliwa ?? smierdzi benzyna ????
-
Remont czy coś innego...
robisz to sam czy mechanik ??
-
Wysadza dolot powietrza
jesli masz lpg co jak zauwazyli koledzy to uklad zaplonowy sprawdz ostatnio mialem taki przypadek na warsztacie
-
Potrzebuje numery weza klimy
dzięki bardzo musze kupic sobie . A tak na marginesie to jeden waz idzie od kompresora do chłodnicy a drugi od kompresora do tego osuszacza? czy jak tam jest bo nie mam w aucie a chce kupic zalozyc i uruchomić :]
-
Potrzebuje numery weza klimy
waz 4a i 5a potrzebuje z tego co wywnioskowalem i chlodnica jest inna niz na tym zdjeciu mam 2 wyjscia na weze u jej dolu
-
Potrzebuje numery weza klimy
Witam czy bylby tak ktos mily i w etce znalazl mi numery wezy od klimy . a4 b5 2.6 v6 kod motoru ABC chodzi mi od chlodnicy do skraplacza i od kompresora te dwa co Ida . Najlepiej jakies zdjecie pogladowe wrzucic z gory dzieki
-
Remont czy coś innego...
nie kombinuj zostaw 2.6 dobre siliki moim zdaniem