Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. jesli sie uporam z bolaczka to pewnie ze bede:) pozdrawiam
  2. hheeh mam nadzieje ze jutro zrobie moja audiczke bo mam ja 5 dni i psikus mnie dopadl:( masakra jakas nie umiem sobie poradzic ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- czemu mialbym miec furki policzone? poprostu zapytalem, myslalem ze tak wypada
  3. witam kiedy sie spotykacie na dniach moze zdaze;p zajrzec do was:)
  4. w sumie racja . rozbiore jutro bo dzis juz ciemno. powiedz mi jakies knify sa w tym ?? ze rozloze a nie zloze;p?? ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- no powiem tak postanowilem sie zabrac za to i wkoncu okazalo sie tak ze licznik wyladowal akumulator do dna nie reaguje nic juz jakis przekaznik dziwnie tyka i w ogole nie kreci hmm jakies pomysly
  5. Witam . kupilem nie dawno audiczke . Problem wiaze sie z tym ze nie swieci sie podswietlenie licznika deski przelacznikow (tylko swieca od podnoszenia szyb,awaryjnych i jedno okienko klimatronika) postanowilem polutowac licznik z tego co wyczytalem to niby mnialo pomoc. Przeczytalem duzo rzeczy juz poczym sprawdzilem bezpieczniki i inne pierdoly. Wymienilem zarowki po czym zauwazylem ze w liczniku jak podpialem kostke niebieska to podswietla sie deska rozdzielcza typu wlacznik podgrzewania tylnej szyby i obok te.,a na liczniku zaza sie zarowki od kierunkowskaza i innych kontrolek bez podwietlenia zegarow . Jak wsadze kosc zolta to gasnie podswietlenie deski i licznik dziala normalnie bez podswietlenia zegarow . nie wiem co juz robic moze ktos ma jakies rady. Czy jest jakis modul sterujacy tym podswietleniem czy nie gdzie on moze byc . Aha zapamieci radio dziala normalnie oryginalne swieci itd.Mam nadzieje ze dojde do tego z wasza pomoca. pozdrawiam Auto audi a4 b5 96rok 2.6 v6 silnik abc jesli potrzebne
  6. Witam jestem Dawid od nie dawna jestem posiadaczem audika a4 b5 w sedanie 2.6 v6 .Jestem z Sosnowca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.