Treść opublikowana przez dawid_sc
-
stuki w prawej glowicy (kierowcy) chodzi jak polonez
pompa oleju czasem nie konczy zywotnosci?? jaki stan lancuszka jest i zobacz smok czy nie zatkał sie
-
Na zimnym silniku brak mocy, potem OK.
podmien przepustnice:)
-
Brak iskry błąd 515 i 514
masz jeszcze czujnik polozenia walu:) hmmm cewki podmien bo ja sprawdzalem swoje kiedys i niby ok a nie bylo . zobacz przewody swieczki
-
Wymiana miski
ja wczoraj swoja rozwalilem znowu;p
-
Wymiana miski
na 90procent nie:) ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- jak cos za 2 tygodnie wyslij mi ja za free ci spawne:)
-
stuki w prawej glowicy (kierowcy) chodzi jak polonez
jak masz to moze sa wyslizgane i nie pompuja sie olejem i stuka;p
-
stuki w prawej glowicy (kierowcy) chodzi jak polonez
a tam masz hydropopychacze??bo nie pamietam
-
w trakcie jazdy piszczenie, na postoju nierowna praca silnika w koncu brak odpalenia.
sprawdz rozrzad i wałki:)
-
Kilka pytań odnośnie silnika, problem z mocą.
masz LPG?? ja mialem trojnik tam jak ty dlatego ze LPG mialem i jedno szlo do kolektora i zaworu cisnienia listwy wtryskowej a drugi szedl do reduktora gazu
-
Wymiana miski
ja rozwalalm co chwile ;p hmm jak zdjeta masz to w INterCarsie kupisz tylko odrazu przyloz ta swoja bo mowie moze byc inna aaa i po drugie jest z takiego materialu ze dziecko 2 letnie kopnie i po misce;p kup uzywke dobra z forum od kogos:)
-
Brak mocy, Strzelanie z tłumika
Jakby tloki spotkaly sie z zaworami: to juz by nie pojechal:) i nie odpalal:). Dziwi mnie tylko to ze jak mogl sie bawic zaplonem skoro tam nie ma aparatu tylko modul zaplonowy cewki i swiece kable hmmm moze jakis pin przy kostce zgnil i dlatego??
-
Wymiana miski
powiem Ci ze ja zamowilem w IC do 2.6 v6 ABC itd i byla na jednym rogu za dluga i odlali zly sort:) wkoncu zdjalem swoja i tigiem zalalem:) i trzyma:)
-
Usuwanie wgniecen bez lakierowania:)KATOWICE!
Witam wszystkich klubowiczów:).Tak szukałem nie wiedziałem gdzie dodać i pomyślałem że tu:) a wiec, zapraszam do Katowic do Firmy DUFAŁ ul.Kolejowa 59 usuwamy tak wgniecenia powstałe po np:orzechach kasztanach gradzie oraz parkingowe uderzenia drzwiami wózkami itd bez lakierowania ,ewentualnie tez pod lakier .Pracuje tam wiec dla klubowiczów będzie rabacik Podaje stronkę DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania tam znajdziecie kontakt proszę powoływać się na mnie;p
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie ma moze ktos manetke (pajaka) do a4 b5 1996 rok bez fisa;p;p do sprzedania bo moja wywolala pozar w aucie prawie sie spalila moja czworka;p
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko:)
-
Spoty Katowice i okolice
albo nawigacje jakas dobra:)
-
Spoty Katowice i okolice
witam;p panowie macie moze do sprzedania przenosne dvd??? pilnie potrzebuje;p
-
Spoty Katowice i okolice
no nic dobra jakos moze dam rade amusze auto z serwisu odebrac;p dzieki za odpowiedz;p
-
Spoty Katowice i okolice
oj hmm nie mam jak dojechac kurde tam ;/;/ hmmm jedziesz przez olkusz;p??
-
Spoty Katowice i okolice
jedzie moze ktos jutro do krakowa tak o 9-10???;p;p dorzuce sie do wahy;p
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie macie moze do sprzedania KARTUSZ GAZOWY DO KUCHENEK TURYSTYCZNYCH ! POZNAŃ! Sprzedam - Przewodniki, Plecaki, Namioty - Gumtree Wielkopolskie / Poznań takie cus;p pilnie mi trzeba:) a nigdzie nie moglem dostac
-
Wyciąć katalizator w A4 B5 2.6 V6?
ja bym zostawil:) kiedys wycialem sam i zalowalem ale to w innym aucie:)
-
Wyciąć katalizator w A4 B5 2.6 V6?
ja w moim wlasnie ostatnio zobaczylem ze z kolektorow wychodza rury do zlacza eastycznego jednego i z tego do strumiennicy i dalej tlumik przedostatni i koncowy:) jakos sobie tak ktos zrobil;p wczesniej
-
Spoty Katowice i okolice
czesc:)