Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Spoty Katowice i okolice
hejka:)
-
Spoty Katowice i okolice
panowie nie macie moze stalowek 4 sztuk 5x100 16' do toledo;p??? same felgi albo jakis tani alum moze lezy komus w piwnicy.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam:):)
-
silnik nie che odpalić
mozesz zrobic resa a zrob tak odepnij kleme na 10 min podlacz pojezdzij troche nim niech sie zagrzeje osiagnie 90stopni woda i zgas i zapal i powinno byc ok
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley _ odpowiadam na wczorajsze Pracownica:):)
-
Spoty Katowice i okolice
nie watpie:) tylko teraz w delegacji jestem w niemczech miesiac ale Jurka polecam bardzo
-
Spoty Katowice i okolice
Jerzy to moj szef:)
-
Dziwny dzwięk przy odpaleniu
czasem nie wtryskiwacze gazu:)??? ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- a na cieplym silniku jak zapalisz tez tak jest??
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie moze ktos chce opony na nowy sezon Pirelli CINTURATO P7 4sztuki 2012R 7-8mm 235/45 (3540189287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. caly opis tutaj
-
silnik nie che odpalić
Spoko nie mam nic do roboty to napisalem ;p
-
silnik nie che odpalić
czujnik tez moze byc kiedys meczylem sie w astrze dlugo i wlasnie okazalo sie ze to on raz dzialal raz nie na cieplym np nie dzialal . nie kupuj uzywanego jak cos strata kasy i potem znowu meczarnia
-
Probelmy z paleniem na zimnym
a odepnij czujnik temperatury wody na kroccu i zobacz czy zapali
-
silnik nie che odpalić
mialem ostatnio tak ale wlasnie przekaznik pompy paliwa siadl . a immo sie nie rozkodowalo?? u mnie na gazie w trybie awaryjnym tez nie zapalil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yhm akurat xenonu nie ma tu w niej no to dobra bede mial na uwadze bo duzo tych aut tu nie dziwie sie ze polacy sciagaja troche maja przebitki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana:)Panowie ma moze ktos z was audi a6 2.7 tdi:P??? albo wie ktos jak sie sprawuje?? bo mam okazje kupic od szefa za 5tys euro kombi klima itd 2006rok i chodzi mi o ten silnik jak i co z nim moze byc nie tak
-
gwizdanie w aucie przy prędkośći >120km/h
mi kiedys puscila szyba przednia lekko i naszukalem sie tez ale zdjalem boczki na slupkach i zalepilem klejem do szyb i przestalo
-
Spoty Katowice i okolice
polecam Artura dudka ulica Kamienna 6a :) jezdz spytaj itd powiedz ze jestes od Dawida (młodego) skojarzy ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- 501866753 numer jak cos ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Panowie jestem w niemczech robieram i skladam auta bede 27 wrzesnia jesli ktos potrzebuje jakies elementy tapiecerki spinki zatrzaski srubki hmm lampki stopu nie wiem pisac bo tego duzo jest najlepiej na priva co troche wchodze to odczytam moge cos tam zawsze zalatwic:) w miare mozliwosci chromy tez jakies listwy drzwi oryginalne wszystko uzywane niekiedy nowe:) ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Samochody raczej od a6 c5 w gore a4,a3, a7, a5, a8 s-line oraz inne auta
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
dobra dalem rade dokupilem jest ok:) dzieki za pomoc:banan:
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
jest prawo teraz zauwazylem ze podawali mi zestawy naprawcze od innych modeli zaciskow znalazlem juz i podejda od passata b4 . na malowanie i regeneracje jeszcze mnie nie stac;p ale bede mial na uwadze;p
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
zestaw D4083 Uszczelki na tloczek pasuja oslonowa tez na prowadniczki tez i ta oslonowa na dzwignie walka od recznego a ta jedna na zdjeciu nie pasuje . tloczek rozmiar38 ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- widze ze te zestawy sa pod ten czpien ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
No to pisze nie pasuje mi ten uszczelniacz do zacisku ;p
-
Magiczny problem z hamulcami :(
kiedys mialem podobnie w megane wyczyscilem ab czujniki koronki itd i bylo normalnie;p ale to moje takie stwierdzenie
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
kolego jest metalowo gumowy tu sa fotki ImageShackŽ - Register zobacz ze ten duzy nie pasuje juz z kazdego audi vw seata itd przymierzalem sa same te duze w zestawach naprawczych
-
Wymiana uszczelniaczy zacisku tylnego
Witam Panowie mial moze ktos taki przypadek : ze żaden uszczelniacz z kompletu zestawu naprawczego nie pasuje ?? chodzi mi o ten metalowo gumowy co idzie na Czpien do Lapki ciagnacej reczny Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img155.imageshack.us/img155/4723/20101024141.jpg daje link on wlasnie jest pod ta guma . Wszystkie zestawy naprawcze maja wieksze uszczelniaczei nigdzie nie moge go dokupic . Poratuje mnie ktos czy podejdzie od innego auta ??
-
stuki w prawej glowicy (kierowcy) chodzi jak polonez
a nie czysciles czasem jakiegos elementu np pokrywy zaworow i nie wpadlo Ci nic w kanaly albo silikon jakis czy cos???;p