-
Magiczny problem z hamulcami :(
Witam! Koledzy mam taki problem, mianowicie przy dohamowywaniu do np, skrzyzowania pedal hamulca robi sie twardy oraz slychac jakby zgrzytanie, nieraz pedal zrobi sie twardy jest zgrzytanie a samochod mi nie hamuje wcale. Bledow komputer nie pokazuje. Czasami w trasie zapalaja mi sie kontroli od abs i esp i po jakims czasie gasna. Prosze kolegow forumowiczow o pomoc.
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
no tak pewnosci nie mam
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
no chetnie bym to zrobil ale nie mam odpowiednich narzedzi i miejsca [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________ogolnie moj pomysl polegal na tym aby kupic uzywana turbine zamontowac ja i jezdzic a ta stara jakbym mial czas to ladnie odkrecic i wyczyscic pozniej moglbym ja sprzedac lub zostawic w razie czegos
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
sztanga sie zacina i turbo przeladowuje juz od 1500 obrotow
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
Bylem u mechanika i powiedzial ze turbo ma wine i teraz pytam czy lepiej dac ja do regeneracji czy kupic uzywana??
-
[B5 AJM] Logi - analiza
Prosze o analize Log (0 - 003,008,011) Log (1 - 003,008,011) Log (2 - 003,008,011)
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
czy ktos z okolicy Mroczy moze sie podjac czyszczenia turbiny i ile bedzie chcial za ta prace?
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
jak turbo bedzie stanowilo problem to pojade na regeneracje turbiny i bede mial z nia spokoj na amen i pozostanie mi jeszcze 1 problem z hamulcami
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
dzisiaj bylem umowic sie na komputer. jutro wstawie logi.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 15:25_________________________________________________a moze ktos podpowiedziec jak zrobic reczny rozruch sztangi
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
byly przyznaje sie do bledu. pomylilo mi sie z hamulcami bo tez mam z nimi problem i przy nich nie pokazywalo bledu. za duzo na glowie
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
no byl blad przeladowanie i turbina juz byla dana do czyszczenia i problem powrocil [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________ale mozliwe ze mechanik sie nie postaral
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
jadac do domu przeciaglem auto na 3 biegu do 4 tys obrotow i silnik pracowal normalnie nie wszedl w tryb awaryjny a natomiast majac 5 bieg i predkosc 120 km/h silnik oczywiscie wszedl w tryb awaryjny
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
przy 120 km/h to jak db pamietam 3 tys
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
no ze nie ma zadnego bledu
-
[B5 AJM] Problem z turbiną
Witam!!! Mam problem z turbina. Problem polega na tym ze jadac turbo sie rozlancza i slinik wchodzi w tryb awaryjny. Bylem sprawdzic na komputerze co sie dzieje ale komputer pokazuje ze wszystko jest ok. Problem zaczal sie jak przyszly przymrozki. Co moze byc problemem? Moze czujnik turbiny daje nieprawidlowe informacje do komputera a on wlacza silnik w tryb awaryjny? Prosze o pomoc !!!
majtuch3
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta