Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Burrows

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich, Zwracam się z pytaniem czy zna ktoś może dobry, godny polecenia warsztat trudniący się poprawianiem osiągów? Najlepiej z Poznania lub najbliższej okolicy pacjent to A4 B6 1,9 TDI 101KM AVB
  2. Witam, Mam prośbę o przeanalizowanie logów z mojego auta, inny klubowicz mi wczoraj zlogował vagiem a przyczyną był brak mocy w aucie. Jest to o tyle dziwne że jednego dnia auto nie jechało w ogóle a na następny dzień było wszystko OK. Nic nie buczy, nie szarpie, nie kopci logi: Grupa 001, 004: http://vaglog.com/log_199995.html Grupa 008, 010: http://vaglog.com/log_199996.html Grupa 010, 011: http://vaglog.com/log_199997.html Grupa 011, 003: http://vaglog.com/log_199998.html Grupa 011: http://vaglog.com/log_199999.html Grupa 003: http://vaglog.com/log_200000.html Grupa 011: http://vaglog.com/log_200001.html z góry dziękuję!
  3. Burrows odpowiedział(a) na 43browarek temat w Audi A4 B6/B7
    moja kumpela miała podobny przypadek w swoim focusie, też Jej śmierdziało z klimy i robiła odgrzybianie różnymi metodami, ostatecznie mechanik wywalił calą podłoge w aucie osuszył wszystko i założyli inną. Problem ustał. Tylko hmm, czy u Ciebie jest aż tak poważnie, jest wilgoć? albo mokre dywaniki ?
  4. porównaj nr części, dla pewności zadzwoń do ASO, myślę że potwierdzą kompatybilność
  5. Twierdzisz że 235/40/18 to wzór bezpieczeństwa i prowadzenia ? Przecież na tym się jedzie jak wozem drabiniastym. Po coś chyba producent zaleca odpowiednie rozmiary dla danych modeli. Zresztą! Ilu ludzi tyle opinii
  6. Ja mam takie na zimę (195/65/15) Dunlop i jestem zadowolony, nie wygląda to może oszałamiająco ale mam komfort i nie boję się dziur czy krawężników. Musisz zdecydować co wolisz, wygodę czy wygląd
  7. Sprawdź jeszcze ciśnienie. Opony z kiedy są? Nie mniej jednak geometria najpewniej rozwiąże problem
  8. Hmm, no to zostaje magiel, być może w samej przekładni jest uszkodzenie i dlatego ciężko się kręci. U mnie z maglem było tak że po dłuższym postoju nie można było skręcić w lewo, dopiero jak trochę powalczylem sterem to zaczynało chodzić normalnie. Podejdź może do warsztatu specjalizującego się w naprach przekładni, na pewno coś Ci doradzą.
  9. Ja bym rozpoczął od przeplukania całego układu, na początek zobacz jak wygląda płyn w zbiorniczku (strzykawka trochę wybierz). A pasek i rolki jak wyglądają? U mnie płukanie + nowy płyn oraz pasek wielorowkowy oraz rolka alternatora zlikwidowaly problem
  10. Hmm, no to faktycznie najlepsza opcja. Z drugiej strony za dużo nie ma tych magli od exeo...mimo wszystko chyba warto poszukać
  11. Ja wymienialem przekładnie 3 razy. Za pierwszym kupiłem uzywana i była trafiona potem regenerowana i też lipa. Ostatecznie znowu kupiłem regenerowana ale za 1200 z 2 letnią gwarancją. Radzę nie oszczędzać bo sama robota kosztuje 400-450zł. Z drugiej strony Bart-S kupił używaną z b7 i upgradeowal do servotronica, patrząc poprzez pryzmat czasu też bym tak zrobił. Nie wiem skąd jesteś ale w Poznaniu user nike21 pracuje w stacji diagnostycznej i mi właśnie potwierdzał uszkodzony magiel U
  12. Burrows odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Klubowicz Tom77 sprzedaje części w dobrych cenach, napisz do niego. Zamieścił info o tym w forum ogłoszeń. Ja właśnie u niego kupowałem końcówki drążków jak i całą zawieche. Podaj dane auta i na pewno przysle odpowiednie
  13. Bartek działa we Wrześni (wielkopolskie). Napisz do niego, wszystko Ci powie. Czarny olej ? nie jest dobrze, powinien być koloru czerwonego. co do usunięcia błędów to nie wiem jakim sprzętem dysponował mechanik i kto to taki, gro dysponuje uniwersalnym sprzętem i za dużo z tym nie idzie zrobić.
  14. Napisz do Bart-S'a, on jest specem od skrzyń Multi. Ja również mam b6 z tą skrzynią i wymienialem olej oraz sterownik u Bartka, adaptacje też robiliśmy. Co do objawów nie chce się wypowiadać gdyż ekspertem nie jest ale jeśli biegi na fis migaly to wskazywało by że skrzynią pracowała w trybie awaryjnym. Znasz historię auta? Poprzedni właściciel wymieniał olej, robił coś?
  15. auto zacne mam okazję oglądać na co dzień na pewnym parkingu kurcze, chyba też założę swój wątek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.