Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. czesc Panowie chcialby moze ktos kupic radyjko pioneer deh2900mpb;p;p;p na cd
  2. u mnie spalanie mierzylem ostatnio 12 na trasie ale po 120-140km/hpo miescie wychodzi max 15/100km
  3. Witam Panowie mam pytanie .Posiadam w swoje a4 instalke ag sgi ktora troche stara jest juz i dzis dala oznaki konca zywotnosci;/( tak ktos w niej grzebal ze wypial czujnik cisnienia i po podpieciu autoi nie rusza juz na lpg i wsadzona jest dioda ona swieci sie wtedy jeszcze jedzie ale szarpie nim jak puszcam gaz strzela przy odpalalaniu,i dzis poprostu po dojechaniu np do skrzyzowania gasnie za kazdym razem ). Szukajac po necie znalazlem reduktor taki ktory mam w swoim koszt 1180zl;/ zestaw naprawczy 290zl a do tego dochodzi czujnik cisnienia 400zl troche ceny zabojcze.Wiec pisze poniewaz szukam zamiennika jak podalem w temacie Versus VR-L jest po 180zl nowy i teraz tylko czy po podlaczeniu bedzie wszystko dzialac po regulacji ,czy tez ta instalka nie bedzie dobrze wspolpracowac z nim. Jesli nie to znalazlem cala instalke 1150zl A38 KME Diego 6 G3 Versus 200KM Valtek JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, z wysylka cala nowa kompletna .Moj sprzet to 150km silnik ABC 2.6 v6 .Moze ktos cos poradzi.
  4. siema:)
  5. sprawdz olej w skrzyni .podnies auto i poruszaj kolem z ktorego uwazasz ze szum sie pojawia na boki czy ma luzy czy lata,zakrec nim tez . A powiem Ci ze wymienialem opony na debice i rozwalaja sie od srodka i od zewnatrz takze dobrze popatrz
  6. cienka ta Marta u KW;p
  7. ok tez ide i browara otworze;p
  8. musze sie wybrac do was kiedys na te spoty tylko ciagle brakuje czasu
  9. siemka:)
  10. w sosnowcu jechalem za solarka i powiem wam ze lepiej sie jechalo po nie odsniezonym:)
  11. ja na lecie jezdze i pod gorke dzis ciezko ale nie dalem za wygrana podjechalem;p kazdy trabi i wyprzedza ale mowie sobie pssy czeka w domu i wjechalo;p
  12. ladowanie 12.5v ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- da sie zdjac jakos regulator ze szczotkami bez wyjecia altka?? ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- altek rozsypany....:|( ---------- Post dopisany 18-03-2013 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 15:26 ---------- dzis odebralem alternator 330zl poszlo ale wymienili wszystko ladowanie teraz 14.5 v mam nadzieje ze nie stane znowu gdzies i nie bede dzownil po pomoc.... oby to bylo to
  13. siema:)
  14. ja mam do sprzedania ;p
  15. ja uzywam KENOTEKA pralem nim podsufitki siedzenia spoko zapach i wszystko schodzi:)
  16. witam:) Panowie chce moze ktos kupic cb radio firmy intek:) ???
  17. witojcie:)
  18. hahahahahahaha
  19. dzis przemierze ladowanie a jakies inne mozliwe problemy???
  20. Witam klubowiczow!!! ostatnio pisalem na temat oswietlenia licznika itd .poradzilem sobie z tym pomoglo czyszczenie manetki(pajaka) natomiast teraz po odpaleniu auta wszystko chodzi lecz po przejechaniu 5 km widze jak przygasa podswietlenie kontrolek i samochod gasnie pozniej nie odpala tak jakby rozladowalo akumulator ... nie wiem gdzie szukac wszystkie przekazniki wyczyszczone styki i dalej nie wiem akumulator ma 2 miesiace WARTA 74 aH . zauwazylem ze po odpaleniu swieci sie kontrolka ladowania po przygazowaniu gasnie wymienilem pasek i dalej to samo
  21. wita;p
  22. b8 moze nie ale masakra jakas powaga wszystko odstaje strzela i ostatnio walcze z podswietleniem deski i licznika:)
  23. nie bylo mnie niestety boo nie wyrobilem sie z dnia na dzien dochodzi wiecej pracy przy tej a4;( poprostu poprzednik nie wiem jak opisac odwalil ostro kaszane..... brak sil wczoraj siedzialem do 4 rano nad tym dzis dlej siedze caly dzien do teraz
  24. dawid_sc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dobry temat;p wyczyscilem w 40min:) ciekawe jakie efekty beda:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.