Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    powiem Ci tak ze nie oddawalbym bo pytalem nawet w servisie znajomego mam i mowil ze temat nie do ogarniecia jak chodzi o te szarpania .Wymienia pol auta i nie zaplacilbys za to;p;p koszta za***iste
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    przemierz tpsa ;p zobacz czy dziala . uszczelniales kolektor ssacy ??
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no wiesz jak wyrabane zawieszenie i np poduszki skrzyni to tez daje ostro znac . no zrobie geometrie kol i poduszki wymienie i zobaczymy ;p
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    wymienilem cale zawieszenie kompltnie i zostaly mi tylko 2 poduszki skrzyni jest lepiej o 80% no zobaczymy dalej musze jechac i dorobic poduszki bo te kupione to taka chu... ze masakra a tak dorobia mi w firmie co zakuwa weże
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a moje auto odmawia juz chyba wspolpracy ... dzis do kolekcji rozerwało weża od wspomagania i popuszczaja sie sruby od poduszek;/ nosz kur..
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    u mnie tez d*pa. hmm teraz tpsa chyba wywale
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    1.5 metra na full mierzylem:P chwile temu jak cos sobie obetniesz. nie sprobuj bez reseta
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Tylko dokladnie go wsadz i zeby nie bylo zalamań itd:)
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    zwykle wezyki podcisnieniowe:) jak wam dziala to Darkowi Dardit jemu flaszki hahah ale ja pije z nim bo moje dni poswiecone na mierzenie i szukanie plus jego telefon wyrownaja:D wszystko hahahaha:P 1 autobusem dojade od niego ;pwiec luksus:) jutro kupuje i daje znac panowie wiec mysle ze o 12 dam znac:) ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Waskivw wlasnie ja mialem podpiete na jakis trójnikach i musze rozdzielic to Widzisz zadnej rozpiski nie ma o podcisnieniach ;/
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    napisze napisze ;p tylko musze ogarna auta bo zasypali mnie klienci;d haha ale wkurza mnie to szarpanie wiec poswiece 30min na to ;p wezyk fi 4 jak cos:) nie fi 5 wchodzi on ale ma luz wiec fi4
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tez mu szarpalo i dziala teraz jak nalezy ja jutro kupie wezyk
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak własnie pensje sa nie za fajne. Dzwonie i szukam pracy w niemczech tam bynajmniej sie da zarobic i daleko nie ma do niemiec. Widzisz tylko ze jak nie wstane wczesniej i nie zaczne robic i zalatwiac sobie dalej aut to nie zarobie:) nie mam kokosow ale dobrze idzie wiec spoko. Magro hmm slyszalem troche tam ale nie wypowiadam sie bo nie lubie pisac bajek i dodawac cos bo ktos tak mial.
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    waskivw podaj mi adres warsztatu twojego podjade bo powiem Ci tak tlumaczyc przez neta mozna a do ciebie mam pare km .rozrzad jest w 100% ok . bylem w servisach itd robilem tam ale dawali mi spawania jakies i np wymiane wycieraczki tylnej szyby bo uwazalali ze nic nie umiem . potem sie dowiedzieli ze robie w garazu wszystko to zwolnili mnie bo jak to tak moze byc ze majac tyle lat zarabiam wiecej niz oni i reklamacji nie ma . wiem cos o mechanikach i znam swoje mozliwosci ale bez sprzetu i wiedzy nie zrobisz nic na 100% dobrze wiesz o tym . ja szukalem teraz pracy ale wszyscy mechanicy co maja warsztaty nie zatrudnia mnie bo sie cenie nie mowie ze chce 4 tys na miesiac czy cos tylko pytam ich cos a oni swieca oczami jak o zmiennych fazach rozrzadu . i nie rozumiem maja warsztaty a pojecia zero i do tego mega ruch ;p rozwala mnie to moze wiesz o warsztacie na zagorzu jakbys jechal na zajezdnie autobusow tam sa 2 warsztaty parciaze mega tylko z tego co widze zmieniaja logo swoje i wlasnie maja auta ale chyba takie z ktorymi sobie nie moga poradzic bo te same auta stoja juz ponad 6 miesiecy ;p . Jak mnie szef nie szanuje to ja nie szanuje pracy bo i tak nie dostane za moja prace tyle ile mi sie nalezy wiec dzialam sam . dzis doszly jeszcze 2 auta do roboty i jakos nie narzekam z tym ze nie mam co robic tylko z tym ze swojego nie mam czasu zrobic;d napisz na priva adres do Ciebie w wolnej chwili podjade jak chcesz oczywiscie ;d
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Pamietaj ze zawsze sie moze przydac komus innemu np tobie tez . Powiem tak auto kupilem rok temu i niby po remoncie silnika ale po przyjezdzie z bytomia do sosnowca auto normalnie nie wiem zaczelo lać oleje plyny wszystko .Jak sie okazalo to zadna obejma nie skrecona sruby z kolektorow ukrecone ulamane odmy sztuka taka ze tak miales racje rozgrzebane auto ja tez wybuchlem ale nie mowilem o Tobie ze mechanicy psuja .Tylko nie rozumiem czemu tak jest ze mechanicy zamiast sie pokazac z dobrej strony to psuja sobie opinie?? poprostu ja jak sie nie znam na jakiejs rzeczy nie biore sie za nia prosta i logiczna sprawa . Auto po 3 dniach ogarnalem wszystkie obejmy itd zero wyciekow poczym podkusilo mnie zeby zmienic rozrzad i dobrze sie stalo bo mowil mi chlop ze wymienial 2 tygodnie przed kupnem ,jak sie okazalo auto nie widzialo tam nowego rozrzadu wszystko juz slychac w rolkach itd pasek lepszy chyba ludzie maja w pralkach polar z przed 20lat . Wymienilem komplet , zrobilem 42tys km w ciagu 8miesiecy i uszczelniacze zaworowe sie rozsypaly glowice zdjete ,zrobione gniazda prowadnice w sumie full sruby nowe uszczelki itd teraz zaczyna nabierac koloru wszystko tylko dojsc z tym szarpaniem i bedzie sukces . Waskivw wiesz odpowiedzi co to bylo sa dobre pisane na priv bo wchodzi jakis pseudo mechanik na forum i oo dobra to jest to wymieni i kasuje kogos za czujas wiedze i jego poswiecony czas na szukanie oraz wydawanie kasy. Wiec Robisz samochody nie zdradzasz swoich odkryc i to jest prawidlowa rzecz Tobie nikt nie powiedzial musiales sam dojsc. . Na moj wiek jak widzisz 23 lata pomyslisz smarkacz gnojek co on moze wiedziec ale mam zaufanych klientow i naprawde oddaja swoje auta nikt nie narzeka a jak powiem ze nie biore sie za cos bo nie wiem o co chodzi to chca za to placic za to ze ktos jest szczery i nie namodzi bardziej w aucie . Takze ja sluze pomoca i podjedzam do innych bo lubie pomagac lubie mechanike lubie sie ubrudzic i lubie sie cieszyc ze wszystko gra jak powinno . Temat ogarne ale podpowiedzi innych uzytkownikow oraz proby szukania daja duzo do myslenia .Jednym slowem trzeba checi i troszke wiecej czasu a wszystko sie wyjasni:) sie zapedzilem
  15. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak jestem mechanikiem:) z zawodu:) robie od 16 roku zycia i mowie nigdy z niczym nie mialem problemow rozkladam takie auta i skladam a tu prosta a4 2.6 v6 daje mi w kosc;/ motocykle robie i odrestarowywuje stare tez mam pare sztuk i wszystko spoko dziala a widzisz uparty gnojek ;/ ehhh ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- teraz mam kangura na glowice i mercedesa w124 3.0 tez tam problem z wtryskiem ale prawie doszedlem do czego
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Bo wiesz co powiem robie kazdemu motocykle samochody rozne inne rzeczy i kazdemu dziala ,kazdy zadowolony i w ogole a mojego dupowozu nie moge zrobic raz a dobrze i do konca .... szewc bez butow chodzi prawda??;/
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a moim musze chyba swapa zrobic haha;d na 1.9tdi ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- wyczytalem z przed 7 lat ze rozebrac trzeba kolektor ssacy i w nim moze cos byc;p nie tak
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    na gazie spada na zduszeniu ale wzrasta a na benie spada i podnosi sie do 700
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ale ma takie odpaly ze raz tak potem tak za to na benie mam teraz 650-700 stale po nagrzaniu
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    na ssaniu mam 1300 i spada na 1tys moze na 900 i trzyma tak ;p ale cos zauwazylem ze jak jade to delikatnie brakuje mu mocy jakby hmmm sie blokowal i zaraz jedzie . w sumie wiem ze sonde jedna mam uwalona a druga rzecz nie wiem dzis zrobilem na 13 l. gazu 53 km ;p i teraz ustawialem od nowa i wlalem znowu 13l i juz mam 60km i jeszcze jest gaz jak bedzie palil 13 po miescie na 100 bedzie gites
  21. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    nie mow hop ;pp dzis troche zrobilem w poniedzialek dalej moze wkoncu dzis obroty nic nie wahaja sie 1 tys pelny trzyma na zegarze nie spada nie wzrasta i dopierniczalem 220km/h i z sportowego trybu zawsze mi wahały sie obrotyn a teraz nic rowne tysiac i nic nie faluje;p dalej spokojnie zeby nie na raz wszystko i ogarne ale musze byc sam na grazu wtedy lepiej mysle;d i pozytywniej;d;d;d
  22. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    jutro moja taczka idzie na kanal i nie wyjedzie do poki nie zrobie;p naszczescie dzis skonczylem a3 i bede mial dupowoza jakiegos , powoli brakuje mi sily do tego auta i wlasnie poddac sie to tak troche lipton;p bez walki ale znowu walcze rok;p i zero efektow;/ ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 21:41 ---------- A wiec dzis podpialem sondy 1 jest calkiem uwalona :/ auto nie przelacza sie na pb juz i ma dobra moc tylko sonda jedna out. Natomiast obroty sa ok teraz spada max na 1tys i lekko na 900 i tyle za to stuki sa;p jutro ciag dalszy:)
  23. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ale jeden ma isc do jednej sondy a drugi do drugiej sondy??? czy 2 kable od centralki staga maja isc do jednej sondy ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- ok skumalem .;p
  24. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    zrobie dzis wszystko i zobaczycie mapy itd bo bylo dobrze dobrze palil nic sie nie przelaczalo a teraz mu sie tak popierniczylo ze naprawde mam dosc. a wiesz moze jeszcze jak te sondy podpiac zeby nic nie uszkodzic ?? mam dwa kable i do ktorych sie wpiac od sondy ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- kabelki mi zostaly dwa filetowy i fioletowo czarny ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ---------- u nas juz prawie wszystko wymienione procz ECU wiec raczej to nie wezyki ;p
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Waskivw mam staga 300 isa2 dane mojego zestawu - kontroler wtrysku gazu STAG 300 6 ISA2 - wiązka emulatora z wtyczkami typu Europa (Bosch) - panel sterowania z pełnym wskazaniem poziomu gazu - czujnik ciśnienia i podciśnienia - czujnik temperatury reduktora - wskaźnik poziomu gazu z wiązką - listwy wtryskowe REG OMVL DREAM XXI 2szt x 3 cyl - reduktor VERSUS VRL Standard o mocy do 200KM i własnie znowu jest cos takiego ze jak go mocniej przygniote to przelacza mi sie na pb potem zaraz na lpg . dzis podepne sony i powiedz mi z kad najlepiej zabrac sygnal obrotow ?? z altelnatora czy gdzies z wiazki .? na schemacie pisze ze z cewki a ja wzialem z modulu bo musialem na szybko bo jechalem na dojczland. tylko ze bez gazu mialem go 7 miesiecy i tak samo szarpalo . ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- mysle ze dupiaty wtrysk jest zrobilem na nim juz 20tys km myslalem o hana zielonej co wy na to??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.