Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Cyrk z wolnymi obrotami
oj oj ojja kupywalem okolo 15-20zl sztuken:) jestemna czasie z tym wiec ;p
-
rozrzad
Ostatnio nie mam czasu żeby wejść na forum. Oddałem do tokarza pierścień okaże się jak odbiorę ---------- Post dopisany 23-05-2014 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 20:53 ---------- troche wiecej czasu mam a wiec glowice odebrane uszczelki i pelny zestaw nowych czesci do mojej v6 kosztow nie licze bo bym pewnie zycie sobie ulozyl:decayed: takze na dniach skladam i zobaczymy co bedzie:) przy okazji klime naprawie ;p;p zeby chlodzilo . wiecie jak sprawdzic kompresor klimy czy sprawny itd?? czy lepiej oddac gdzies bo szczerze wole wydac 300zl na regeneracje niz zlozyc wszystko nabic i ma sie okazac ze kompresor padniety;p tego bym nie zniosl juz jak wszystko mam na zewnatrz ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 14:49 ---------- Troche zlozylem jeszcze wczoraj skrecilem 2glowice pompe wody rolki i dzis wkladam smoka;p troche sie pomecze sam wkladajac:P reszta zdjec przybedzie Tak z ciekawosci pytalem sie ile kosztuje przedostatni tlumik cena mnie zabila;p 570zl;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
a po co w sklepie normalnie masz;p hehe
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
a czasem nie masz wyciekow???
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
Olej przekładniowy manualnej skrzyni biegów do audi a4 (B5, B6, B7, B8) moze ten:)
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
Darek ja mam 2 w zapasie;p
-
Mały brak mocy
Tylko sondy masz 2 ;p i nie kupuj uniwersalnej:) bo to mega shit;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Tak Lipek tylko wiesz jak auta sa rozgrzebane przez mechanikow i poprzednikow;p ja juz mam w zapasie wszystko hahah;p teraz skladam silnik od nowa
-
C5 Freak Biturbo+
czytam wasz temat i normalnie pompa hahah najlepszy chyba post tu jest
-
Mały brak mocy
sonda moze byc tez usun pierw bledy pokazane na vagu wtedy pomyslimy dalej ja bez pokazywanych bledow na vagu wymienilem 3/4 silnik + elektryka itd i dopiero zaczelo wsio dzialacjak nalezy
-
Mały brak mocy
Chłopie dużo rzeczy jest do spr. Vag pokazuje coś? Jakieś objawy masz hm nie równej pracy czy coś. ?
- 2.6 V6 wyciek oleju
-
2.6 V6 wyciek oleju
czyli mialem racje:)???
-
2.6 V6 wyciek oleju
tak wlasnie mowilem probowalem cudowalem kiedys bez wyjecia pasa ale wiecej zachodu wiec zdemontowalem i poszlo
-
2.6 V6 wyciek oleju
pisalem wczesniej ze nie obeszlo sie bez wyciagniecia pasa;/ dupiate dojscie masakra jakby nie kompresor klimy to bylo by za***iście wiec lepiej sciagac:)
-
2.6 V6 wyciek oleju
- 2.6 V6 wyciek oleju
jaki olej wlasles?? troche dziwne a czujnik czasem nie szwankuje??- 2.6 V6 wyciek oleju
gdzies nieszczelnosc musisz miec. nie leje Ci gdzies na kolektor wydechowy??? czujnik wymieniales???- 2.6 V6 wyciek oleju
uszczelke dobierzesz miedziana jak do korka spustowego oleju:) takze bez problemu:)- 2.6 V6 wyciek oleju
- 2.6 V6 wyciek oleju
na 1 zdjeciu masz czujnik oleju w takiej gumce mi z niego pryskalo i zalewalo wsio jak u Ciebie on tez ma uszczelke;p i potrafilo tak zarzygac wszystko ze masakra a po drugie wisko jak dziala to rozpyla wszystko wszedzie:) do czujnika dostalem sie tylko po zdjeciu pasa przedniego. Jesli jestes magikiem to moze Ci sie uda zrobic tak w co watpie;p- 2.6 V6 wyciek oleju
mnie tak leje zawsze z pod miski:p jak lekko przywadze a raz lało z czujnika oleju ktory jest po lewej za chlodniczka oleju:)- rozrzad
nie obowiazuje zalezy jak robisz:) jak jestes watowcem masz 20tys np na rok podziel to na 12 miesiecy 1666zl jesli nie przekraczasz jestes bez kasy:) ksiegowe mam ogarniete wiec wszystko wiem") . Rozrzad 420zl 1001zl dalsze czesci plus remont glowic gniazda prowadnice planowanie- rozrzad
- rozrzad
- 2.6 V6 wyciek oleju