Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    jutro cos podesle;d ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:44 ---------- Zdjecia z rozebrania pompy. Łozyska nie ma tylko takie zapadki w kolku i pierscien wlasnie co widac jest wytarty i dlatego pompa siada:) ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- Plus pare zdjec z Demontazu 6v:) prace do przodu:)
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    rozbiore sobie ja bo widze ze nikt chyba nie robil;d
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    doszla pompa wspomagania . rozbierał moze ktos z was i lozysko da sie wymienic:)?? i moze mala modyfikacja lamp dojdzie:)
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    aaa;p:decayed: sorki kurde nie skumalem taki nabity chodze za duzo pracy mam;p i nie ruszylem a4 jeszcze;p ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- dzis moge powiedziec ze przewietrzylem auto hahah nie no na powaznie 800-900zl wyjda glowice z uszczelkami rozrzad juz mam 400zl z pompa wody tanio sie udalo dobrej firmy wiec zostana glowice oraz ogarniecie dokladne gazu i ulozenie kabli itd:)
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    nie zrozumialem ;p
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    Jestem twardy jak chleb z biedronki ta pogoda jeszcze dobija;/ no ale nic dzis lece z glowicami jak sie wyrobie zobaczymy co powiedza:)
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na limal19 temat w 2.6
    ja leje 5l:)
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    no wlasnie dzis dezycja zapadła zostaje 2.6 v6 czesci juz mam teraz tylko glowice wyremontowac. Mam fajna opcje wiec reklamuje czesci oraz moj remont silnika czyli glowice itd jakies 2 tys mam szanse odzyskac . auta dalej sa robie ale chce zarabiac tez dla siebie cos a nie na a4 ciagle. Ostatnio nawet odmowilem zamiany na mondeo heheh i widzicie kocham taK SWOJA a4 a ona mi plata taki figle
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    lipa z kasa bo otworzylem warsztat i wszystko idzie na sprzet i oplaty poki co ;/
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    no zrobilem teraz mialem sie zabrac za ogarnianie kabli wymiane sond itd zeby to fajnie lezało do doszlo jeszcze wiecej . wczoraj juz silnik wymontowalem z nerwow w 2.5 godziny jakies foty dzis wkleje jak rozbiore . Robie go od nowa bo uzywany kosztuje od 900zl ale nie wiadomo co to bedzie
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    skf pasek dayco pompa ruvila . szczerze chu. z tym ale kurde 12 zaworow pokrzywionych prowadnice i hydropopychacze;/
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    rozrzad zareklamowalem itd ale teraz wlasnie robie zestawienie remontu zobaczymy;) ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- ​http://zapodaj.net/7e1dea02a664c.jpg.html zobaczcie jak sie rolka rozpolowiła
  13. dawid_sc opublikował(a) temat w 2.6
    Witam dawno nie pisalem bo nie mialem awarii,lecz dzis a4 sie mscila az wkoncu rolka napinajaca pasek rozrzadu rozwalila sie w pol;/ odpadlo pol okregu teraz znowu szykuje sie kolejna rozbiorka silnika pewnie zawory tez pokrzywilo. Na nowym rozrzadzie przejechalem 52 tys wiec troche zapasu zostalo ale czemu rolka odwarstwila sie??? mial moze ktos tak?? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- wszystkie zawory do wymiany:) poprostu przebosko:)
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    ladna suma;p;p
  15. dawid_sc opublikował(a) temat w 2.6
    Witam Panowie hmm tak siedze i mysle i moze ma ktos duzo rzeczy czesci ktore mu nie potrzebne ktorymi mozna sie wymienic lub sprzedac w dobrej kasie:)??? ja mam ecu do 2.6 do sprzedania z koncowka D czyli bez wersji esp,cewki zaplonowe 2 dobre jedna zła, kierownice od polifta na duzy wieloklin,
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja niestety z D mam ;p ale bedziesz mial bez asr;p
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja mam zespawana dzis odebralem a druga w zapasie przyjdzie moze w piatek;p i teraz czas na plyte:)
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja juz 3 wymienilem 2 spawalem teraz 3 sie spawa;p blache wlasnie robie ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- ten wezyk to tak myslalem ze dobry odkurzacz by byl z niego;p hahahahah
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Panowie nie macie moze miski olejowej na zbyciu;p
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    zauwaz ze jak dmuchasz do niego to nie idzie nic a ciagniesz to zaciagasz wiec moze jakis zaworek tam jest ;p
  21. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    moze to jest dodatkowe ssanie jakby slabe bylo to musimy pomoc ;d:kox:
  22. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    eee no panowie szczerze nie wiem szukalem i nie znalazlem nic;p
  23. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    mozesz to dac . zobaczcie moze ktos chce Nikon s3300 Sosnowiec
  24. może straciła się kompresja mialem taki przypadek
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    elektryka mnie nie obchodzi jak ten krazek co tam jest i sie obraca w kolo takiego pierscienia -napedza go silniczek;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.