Treść opublikowana przez dawid_sc
-
rozrzad
jutro cos podesle;d ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:44 ---------- Zdjecia z rozebrania pompy. Łozyska nie ma tylko takie zapadki w kolku i pierscien wlasnie co widac jest wytarty i dlatego pompa siada:) ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- Plus pare zdjec z Demontazu 6v:) prace do przodu:)
- rozrzad
- rozrzad
-
rozrzad
aaa;p:decayed: sorki kurde nie skumalem taki nabity chodze za duzo pracy mam;p i nie ruszylem a4 jeszcze;p ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- dzis moge powiedziec ze przewietrzylem auto hahah nie no na powaznie 800-900zl wyjda glowice z uszczelkami rozrzad juz mam 400zl z pompa wody tanio sie udalo dobrej firmy wiec zostana glowice oraz ogarniecie dokladne gazu i ulozenie kabli itd:)
- rozrzad
- rozrzad
-
[b5 2.6] ile oleju wchodzi
ja leje 5l:)
-
rozrzad
no wlasnie dzis dezycja zapadła zostaje 2.6 v6 czesci juz mam teraz tylko glowice wyremontowac. Mam fajna opcje wiec reklamuje czesci oraz moj remont silnika czyli glowice itd jakies 2 tys mam szanse odzyskac . auta dalej sa robie ale chce zarabiac tez dla siebie cos a nie na a4 ciagle. Ostatnio nawet odmowilem zamiany na mondeo heheh i widzicie kocham taK SWOJA a4 a ona mi plata taki figle
- rozrzad
-
rozrzad
no zrobilem teraz mialem sie zabrac za ogarnianie kabli wymiane sond itd zeby to fajnie lezało do doszlo jeszcze wiecej . wczoraj juz silnik wymontowalem z nerwow w 2.5 godziny jakies foty dzis wkleje jak rozbiore . Robie go od nowa bo uzywany kosztuje od 900zl ale nie wiadomo co to bedzie
- rozrzad
-
rozrzad
rozrzad zareklamowalem itd ale teraz wlasnie robie zestawienie remontu zobaczymy;) ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- http://zapodaj.net/7e1dea02a664c.jpg.html zobaczcie jak sie rolka rozpolowiła
-
rozrzad
Witam dawno nie pisalem bo nie mialem awarii,lecz dzis a4 sie mscila az wkoncu rolka napinajaca pasek rozrzadu rozwalila sie w pol;/ odpadlo pol okregu teraz znowu szykuje sie kolejna rozbiorka silnika pewnie zawory tez pokrzywilo. Na nowym rozrzadzie przejechalem 52 tys wiec troche zapasu zostalo ale czemu rolka odwarstwila sie??? mial moze ktos tak?? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- wszystkie zawory do wymiany:) poprostu przebosko:)
- wymiany:)
-
wymiany:)
Witam Panowie hmm tak siedze i mysle i moze ma ktos duzo rzeczy czesci ktore mu nie potrzebne ktorymi mozna sie wymienic lub sprzedac w dobrej kasie:)??? ja mam ecu do 2.6 do sprzedania z koncowka D czyli bez wersji esp,cewki zaplonowe 2 dobre jedna zła, kierownice od polifta na duzy wieloklin,
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ja niestety z D mam ;p ale bedziesz mial bez asr;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ja mam zespawana dzis odebralem a druga w zapasie przyjdzie moze w piatek;p i teraz czas na plyte:)
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ja juz 3 wymienilem 2 spawalem teraz 3 sie spawa;p blache wlasnie robie ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- ten wezyk to tak myslalem ze dobry odkurzacz by byl z niego;p hahahahah
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Panowie nie macie moze miski olejowej na zbyciu;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
zauwaz ze jak dmuchasz do niego to nie idzie nic a ciagniesz to zaciagasz wiec moze jakis zaworek tam jest ;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
moze to jest dodatkowe ssanie jakby slabe bylo to musimy pomoc ;d:kox:
-
Cyrk z wolnymi obrotami
eee no panowie szczerze nie wiem szukalem i nie znalazlem nic;p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
mozesz to dac . zobaczcie moze ktos chce Nikon s3300 Sosnowiec
-
POMOCY !!! Wypadanie zaplonu na pierwszym cylindrze
może straciła się kompresja mialem taki przypadek
-
Cyrk z wolnymi obrotami
elektryka mnie nie obchodzi jak ten krazek co tam jest i sie obraca w kolo takiego pierscienia -napedza go silniczek;p