Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Długo Kręci Aż W Końcu Zapali.
Masz mozliwosc odlaczyc gaz od wtrysku paliwowego? Jak masz to odlacz i zacznij od pb a dojedziemy do lpg I jaka masz instalacje lpg marka itd
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Od 29_30sierpnia bede juz takze zapraszam
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
ja mam jeden komputer zaliczke dajesz i pokrywasz koszty przesylki sprawdzisz i przez 7 dni i zobaczysz:)jak cos bede od wrzesnia w pl wiec mozna sie dogadac nie jestem oszustem sony-dark wie i reszta chlopakow
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Yhm to szukaj uzywki z gwarancja
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Ecu wyjmuje bez zdjecia podszybia w podszybiu masz otwor jeden na srube klucz nr 8 mala nasadka grzechotka i do dziela sprawdz szczelnosc kolektora ssacego i wymien wezyk podcisnien najtansze i latwe w wymianie .przepustnice i krokowke wyczysc i sprawdz
-
Dziwny Problem Szarpanie Przy Wysokiej Temperaturze Otoczenia
A tak mianowicie ac zalaczasz i sie nasila sprawdz czy kolo pasowe na wale nie ma bicia i czy pasek alternatora skacze czy trzyma sztywno
- rozrzad
-
Dziwny Problem Szarpanie Przy Wysokiej Temperaturze Otoczenia
Heh musisz poprosic zeby przeniesli
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Panie nie koniecznie ECU moze byc vag tez nie wykaze wszystkiego czujnik walu moze tez byc j**niety . zadzwon do waskivw nr ma pod swoim profilem moze Ci pomoze cos wiecej ja niestety nie moge zagermanica jestem a sprawdz moze jeszcze styki przy kompie . a w ogole uzupelnij profil bo nie wiemy co za auto masz.
-
Dziwny Problem Szarpanie Przy Wysokiej Temperaturze Otoczenia
pomyliles dzialy
-
Uszczelka
ja kupywalem po 65zl uszczelke x2 2x pod ssacy okolo 30zl szt i 2x wydech tez tak samo kolo 30zl szt. sruby do glowic tez??? za komplet na 2 placilem 150zl uszczelki pokryw zaworow 25zl szt. uszczelniacze wałkow po 11zl szt wymiana wlasnie jest droga ja robilem sam ale to jest v6 i kazdy marudzi . Bo pas demontowac bo to bo tamto ale licz jakies 800zl za usluge:)
-
Dziwne temperatury
a termostat sie nie zacial??
-
zanikanie zapłonu.
pewnie cewka sie rozsypala:)
- rozrzad
-
zanikanie zapłonu.
raczej Ci nie pokaze niz mi tam nie pokazalo na vagu ;/ nic
-
zanikanie zapłonu.
Mozesz cewke podmienic jak masz bo nowa to super cena ja tak mialem w 2.6 mojej tylko tyle ze kable wychodzace od cewki oparly sie o kolektor i sie podtopily tak ze zanikala jakby iskra az wkoncu tak je zgrzalo ze ceweke rozerwalo:P. A jakis czujnik halla czy polezenia wału??
- rozrzad
- rozrzad
-
rozrzad
nie wiem czasem czy nie 8J 18 et 35 zapomnialem sprawdzic ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- raczej te bo sprawdzam jeszcze na necie i pokazuje et35 8j 18 ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- raczej te bo sprawdzam jeszcze na necie i pokazuje et35 8j 18
- rozrzad
-
18 s line do b5
Witam wszystkich mam problem z felgami 18cali oryginalne s line chodzi o to ze na przednia os wchodza ale hacza o wachacze i tak pewnie trzeba dystanse tylko jakie ?? dokladal moze ktos jakies dystanse . opone mam 245/40/18 felgi byly w s8 .
- rozrzad
-
rozrzad
dalej w lesie dzis przewazywla moje oczekiwania honda civic ;/ wszystko w sumie mam umyte itd dzieki waskivw cos wiecej wiem jak to ustawic ale dalej dzien w dupe;/ ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 21:20 ---------- auto dalej stoi a ja takie fele sobie sprawilem i chyba przesadzilem 245/40/18 ;p i moje pytanie zakladal ktos takie i jakie dystanse bral na przednie piasty bo opony ocieraja o wachacze:D za duze troche:P
-
obroty na ssaniu
nie spotkalem sie w mojej v ze zaleznie od temperatury zawsze wchodzi 1300 i spada na 1000 i na 700-800
- obroty na ssaniu