Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zanikanie zapłonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym upewnić się czy moje podejrzenie jest słuszne...

Zdarzyło mi się to już drugi raz, tzn. Jadę autem(silnik rozgrzany) i nagle jak by przestał pracować na wszystkich cyl. nie miałem możliwości na szybko sprawdzić czy wychodzi iskra z cewki. Za pierwszym razem trwało to jakieś 15 sek. po czym auto odzyskało moc i pracowało normalnie. Za drugim razem trwało to dłużej jakieś 5min. Po odczekaniu jakieś 1h auto znowu normalnie pracuje.

Zastanawiam, się czy jest to objaw kończącej się cewki - czy np coś z zasilaniem wtrysków.

Dodam, że auto posiada instalację gazową(nowa - przejechane jakieś 2-3tyś). Objaw występował i na gazie i na benzynie.

Gazownik który ustawiał wszystko, powiedział mi, że nie podoba mu się spalanie - i dawał do zrozumienia, że może być coś nie tak z układem zapłonowym.

Przewody WN nowe, świece nowe - kupowałem i wymieniałem przed montażem instalacji LPG.

Jeżeli jesteście mnie wstanie pokierować czego szukać i gdzie będę wdzięczny... no chyba, że ewidentnie cewka daje o sobie znać.

Pozdrawiam,

Paweł.

Opublikowano

Mozesz cewke podmienic jak masz bo nowa to super cena ja tak mialem w 2.6 mojej tylko tyle ze kable wychodzace od cewki oparly sie o kolektor i sie podtopily tak ze zanikala jakby iskra az wkoncu tak je zgrzalo ze ceweke rozerwalo:P. A jakis czujnik halla czy polezenia wału??

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam cewki do podmiany. Dziś może podepnę się i zobaczę czy nie wywaliło jakiś błędów...

Opublikowano

raczej Ci nie pokaze niz mi tam nie pokazalo na vagu ;/ nic

Opublikowano
  • Autor

Udało się wygospodarować odrobinę czasu na diagnostykę... i mam błąd:

17802 Uzwojenie pierwotne cewki zapłonowej sekcja 2

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Pytanie czy cewka - czy to coś przed cewką...?

Pozdr.

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 22:11 ----------

Dla potomnych - kabel łączący cewkę ze sterownikiem lub końcówki mocy w cewce.

Opublikowano

pewnie cewka sie rozsypala:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pewnie cewka sie rozsypala:)

Dokładnie,

najlepsze, że padła zupełnie na dzień przed rodzinnym wyjazdem, zakupiłem na szybko używkę (ori) i jak narazie auto śmiga:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.