Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    a widzisz a ja znowu wiem ze sa mocniejsze:d teraz siedze w dojczach i wlasnie na warsztacie stoja dwie a6 na taile i silniki 4.2 ;p heh moze wsadze:D zamiast 2.6;p
  2. Siemka witamy sluchaj tematow jest tu pare w nich w sumie duzo odpowiedzi masz:) zacznij od uszczelnienia dobrze kolektroa ssacego oraz wymiane wszystkich uszczelek z nim zwiazanych cewka moze juz nie domagac napewno ja swoja wymienialem kupilem beru po rabacie dostalem za 750zl do tego bledu wypadania zaplonu nie wykarze na vagu i w ogole malo co wag pokaze;p w tych 2.6 . powiedz mi jak modul na filtrze podmieniales??
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    byly 2 wersje 185 chyba i 155 w abc
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    to jest modul zaplonu heheh mechanicy mowia na to przeplywka hahahahah mam dwa takie i nie zdazylo sie zeby wymieniac:p
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    WaskiVW hehe nie zdradzam tego jeszcze . powiem dalej tak wymieniles pompe na jakas dobra.zmieniles filtr odrazu czy nie
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    cewka odpada powaznie mam nowa i dalej mam problem ale dlatego ze mam inny silnik. silniczek krokowy musisz dokladnie zobaczyc . ale peacenotwar ma racje kolektor ma duzo do gadania
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na rafcio27b temat w 2.6
    jednym sie zalacza innym nie mnie np nie zalacza sie elektryczny:) .Chyba lepiej jak zalacza sie i chlodzi ;p masz w 100% pewniejszy uklad chlodzenia;p
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    Mialem problem z blokujacym sie immo i uzywam zapasowego kluczyka i wszystko dziala problem zniknał .A co do obrotow zobacz czy map sensor gazowy masz ponizej reduktora lpg . u mnie jak daje go ponizej reduktora dziala dobrze jesli jest nad nim to szaleje dziwne troche i nie wiem czemu.
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    moj aktualny silnik tylko ze w 2.6 to tak 1 literek na 1tys km ale widze jak przy depnieciu tdi z tylu sie robi:)
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na Olsen_19 temat w 2.8
    niebieski Wtryskiwacz benzyny Jetronic VW 078 133 551L parametry -216 cc/min 21Lb/hr. 3.0 bar 15.0 ohm czerwony Wtryskiwacz benzyny Jetronic VW 078 133 551 BA parametry -214 cc/min 20 Lb/hr 3.0 bar 15.00 ohm ja tam bym niebieskie wsadzil:) u siebie mialem czarno szare a wsadzilem czarne i wymiata:)
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na Soldier007 temat w 2.8
    Dobrze podpowiedzial lozysko altka bo ja wymienilem rozrzad i na drugi dzien strzelo lozysko altka:). wszystkie rolki uszczelniacze zobacz paski czujniki czy nie poci sie silnik gdzies
  12. ECU

    dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    4A0 907 473 A
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    moze uszczelniacze masz do wymiany:)
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    eeee kolego ja to samo zaobserwowalem wczoraj w garazu wieczorem:)
  15. TY Nie widzialem hahaha musialem byc bardzo zmeczony ;p;p
  16. wlasnie nie spotkalem sie z Vacu w a4 2.6
  17. z tego co wiem na przeowdzie tym do vaku idzie on do serwa i nie kiedy na nim masz taki zaworek z 2 wyjsciami np na sterowanie jakas klapa moze byc tez egr powiedz co modzisz to moze pomoge bo widze ze wiekszy jakis plan:) jesli nie ujawniasz oficjalnie pisz na prv.
  18. dalej sie nie dowiedzialem od ktorej strony:P
  19. od strony sprzegla czy rozrzadu??? delikatnie go wygrzeb jakod razrzadu tylko zdjales kolo zebate???
  20. mialem tak teraz ze pompa oleju nie podala mi oleju na 2 glowice:) na glowicy masz srubke taka na imbusa i nia odpowietrzasz uklad olejowy na odpalonym silniku . a w ogle mierzyles cisnienie??? sprawdz jakie masz i podaj
  21. Podstawowy zestaw naprawczy mechanika trytytki
  22. tak na pocieszenie wsadzilem w a4 juz 11600zl i jeszcze nie wyglada jak trzeba . mam czujniki polozenia walu halle i roznorodne czesci wiec jak bedzie trzeba czegos to pisz. czy tam dzwon jak nie odbieram sms i odzwonie 510858194. noo powiem tak jak kupilem swoja to przyjechalem pod blok i po 30min wychodze a olej plyn chlodniczy oraz reszta plynow byla pod autem wszystko musialem uszczelniac itd mechanicy tak zrobili poprzedniemu chlopu;/ no co do LPG staga mam tez i dziala .Moja propozycja jest wypiecie gazu z elektroniki wtrysku benzyny oraz uszczelnienie kolektora ssacego itd zrobienia go dokladnie na benie a potem gazownie wladowac tak ja zrobilem i teraz dziala. z dnia na dzien cos tam nowego wychodzi .Wczoraj tesciu zgubil tlumik;/ oberwaly sie tuleje tylnej belki przegub sie rozlecial masakra a o oslonach od przegubow nie wspomne jakies pariarskie robia bo nowe wytrzymaly 2 miesiace;/ takze mam skarbonke bez dna i tyle ale przymierzam sie powoli do zmiany bolida;/ bo nerwica mnie zje ;/;/;/
  23. mialem tak w instalacji Elpigaz wydupcylem ja jak najszybciej.Wsadzilem sobie staga sam i smiga az milo teraz po zrobieniu silnika ponownie wsadzilem gaz i 1500km w ciagu tygodnia bez zarzutu. spalanie na trasie 11l/100 przy spokojnej jezdzie w miescie do 14 zje wiec pakuj dobry gaz
  24. Nekaj go nekaj hahaha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.