Treść opublikowana przez dawid_sc
-
silnik nie che odpalić
a widzisz a ja znowu wiem ze sa mocniejsze:d teraz siedze w dojczach i wlasnie na warsztacie stoja dwie a6 na taile i silniki 4.2 ;p heh moze wsadze:D zamiast 2.6;p
-
[B5 2,6 V6 ABC LPG] Szarpanie, efekt jakby wypadanie zapłonu...
Siemka witamy sluchaj tematow jest tu pare w nich w sumie duzo odpowiedzi masz:) zacznij od uszczelnienia dobrze kolektroa ssacego oraz wymiane wszystkich uszczelek z nim zwiazanych cewka moze juz nie domagac napewno ja swoja wymienialem kupilem beru po rabacie dostalem za 750zl do tego bledu wypadania zaplonu nie wykarze na vagu i w ogole malo co wag pokaze;p w tych 2.6 . powiedz mi jak modul na filtrze podmieniales??
-
silnik nie che odpalić
byly 2 wersje 185 chyba i 155 w abc
-
silnik nie che odpalić
to jest modul zaplonu heheh mechanicy mowia na to przeplywka hahahahah mam dwa takie i nie zdazylo sie zeby wymieniac:p
-
Cyrk z wolnymi obrotami
WaskiVW hehe nie zdradzam tego jeszcze . powiem dalej tak wymieniles pompe na jakas dobra.zmieniles filtr odrazu czy nie
-
Falujące obroty
cewka odpada powaznie mam nowa i dalej mam problem ale dlatego ze mam inny silnik. silniczek krokowy musisz dokladnie zobaczyc . ale peacenotwar ma racje kolektor ma duzo do gadania
-
Układ chłodzenia
jednym sie zalacza innym nie mnie np nie zalacza sie elektryczny:) .Chyba lepiej jak zalacza sie i chlodzi ;p masz w 100% pewniejszy uklad chlodzenia;p
-
Falujące obroty
Mialem problem z blokujacym sie immo i uzywam zapasowego kluczyka i wszystko dziala problem zniknał .A co do obrotow zobacz czy map sensor gazowy masz ponizej reduktora lpg . u mnie jak daje go ponizej reduktora dziala dobrze jesli jest nad nim to szaleje dziwne troche i nie wiem czemu.
-
Ile pali oleju wasze v6:)
moj aktualny silnik tylko ze w 2.6 to tak 1 literek na 1tys km ale widze jak przy depnieciu tdi z tylu sie robi:)
-
porownanie wtryskow
niebieski Wtryskiwacz benzyny Jetronic VW 078 133 551L parametry -216 cc/min 21Lb/hr. 3.0 bar 15.0 ohm czerwony Wtryskiwacz benzyny Jetronic VW 078 133 551 BA parametry -214 cc/min 20 Lb/hr 3.0 bar 15.00 ohm ja tam bym niebieskie wsadzil:) u siebie mialem czarno szare a wsadzilem czarne i wymiata:)
-
Rozrząd wymiana
Dobrze podpowiedzial lozysko altka bo ja wymienilem rozrzad i na drugi dzien strzelo lozysko altka:). wszystkie rolki uszczelniacze zobacz paski czujniki czy nie poci sie silnik gdzies
- ECU
-
Dym z lufy
moze uszczelniacze masz do wymiany:)
-
Dym z lufy
eeee kolego ja to samo zaobserwowalem wczoraj w garazu wieczorem:)
-
wymiana uszczelniacza wału od strony skrzyni 2.6
TY Nie widzialem hahaha musialem byc bardzo zmeczony ;p;p
-
Rozpoznanie czujnika na głowicy z lewej strony FOTO
wlasnie nie spotkalem sie z Vacu w a4 2.6
-
Rozpoznanie czujnika na głowicy z lewej strony FOTO
z tego co wiem na przeowdzie tym do vaku idzie on do serwa i nie kiedy na nim masz taki zaworek z 2 wyjsciami np na sterowanie jakas klapa moze byc tez egr powiedz co modzisz to moze pomoge bo widze ze wiekszy jakis plan:) jesli nie ujawniasz oficjalnie pisz na prv.
-
wymiana uszczelniacza wału od strony skrzyni 2.6
dalej sie nie dowiedzialem od ktorej strony:P
-
Rozpoznanie czujnika na głowicy z lewej strony FOTO
vacum pompa:)
-
wymiana uszczelniacza wału od strony skrzyni 2.6
od strony sprzegla czy rozrzadu??? delikatnie go wygrzeb jakod razrzadu tylko zdjales kolo zebate???
-
2.6 ABC Brak smarowania lewej głowicy.
mialem tak teraz ze pompa oleju nie podala mi oleju na 2 glowice:) na glowicy masz srubke taka na imbusa i nia odpowietrzasz uklad olejowy na odpalonym silniku . a w ogle mierzyles cisnienie??? sprawdz jakie masz i podaj
-
Długo Kręci Aż W Końcu Zapali.
Podstawowy zestaw naprawczy mechanika trytytki
-
Długo Kręci Aż W Końcu Zapali.
tak na pocieszenie wsadzilem w a4 juz 11600zl i jeszcze nie wyglada jak trzeba . mam czujniki polozenia walu halle i roznorodne czesci wiec jak bedzie trzeba czegos to pisz. czy tam dzwon jak nie odbieram sms i odzwonie 510858194. noo powiem tak jak kupilem swoja to przyjechalem pod blok i po 30min wychodze a olej plyn chlodniczy oraz reszta plynow byla pod autem wszystko musialem uszczelniac itd mechanicy tak zrobili poprzedniemu chlopu;/ no co do LPG staga mam tez i dziala .Moja propozycja jest wypiecie gazu z elektroniki wtrysku benzyny oraz uszczelnienie kolektora ssacego itd zrobienia go dokladnie na benie a potem gazownie wladowac tak ja zrobilem i teraz dziala. z dnia na dzien cos tam nowego wychodzi .Wczoraj tesciu zgubil tlumik;/ oberwaly sie tuleje tylnej belki przegub sie rozlecial masakra a o oslonach od przegubow nie wspomne jakies pariarskie robia bo nowe wytrzymaly 2 miesiace;/ takze mam skarbonke bez dna i tyle ale przymierzam sie powoli do zmiany bolida;/ bo nerwica mnie zje ;/;/;/
-
Długo Kręci Aż W Końcu Zapali.
mialem tak w instalacji Elpigaz wydupcylem ja jak najszybciej.Wsadzilem sobie staga sam i smiga az milo teraz po zrobieniu silnika ponownie wsadzilem gaz i 1500km w ciagu tygodnia bez zarzutu. spalanie na trasie 11l/100 przy spokojnej jezdzie w miescie do 14 zje wiec pakuj dobry gaz
-
Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala
Nekaj go nekaj hahaha