Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    No to tak jak patrzysz na silnik od frontu to pi miedzy kolektorem a akumulatorem masz przepustnice, demontujesz rure dolotowa czarna potem przepustnice sruby imbus 5 od dolu odpinasz wtyczke jak dobrze pamietam 4_6pinow to jest tps czujnik polozenia przepustnicy po lewej stronie masz wtyczke 4pinowa do czarnego silniczka krokowego sterujacego obrotami ,pozniej linka gazu musisz zdjac. Po wyjeciu masz przepustnice tps i silniczek krokowy na stole ,rozkrec wszystko i umyj popatrz uwaznie ze na tps masz zolta farba zaznaczona pozycie dzialania tps to lepij tego nie krec.umyj wszystko dokladnie zobacz piny wtyczki tpsa i zdemiontuj kolektor poczym uszvczelnij go jak pisalem wczesniej i skladaj w odwrotnej kolejnoksci do rozkladania :-)
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    F60 masz czujnik przepustnicy tps on jest odpowiedzialny za te objawy do tego sprawdz silniczek krokowy oraz uszczelnij kolektor ssacy demontuj calego rozbierz zloz na kleju do szyb dolna i gorna czesc oraz kup uszczelki na laczenia kolektora z glowicami jakies 12zl sztuka . Z tym tps-em sprawdz kostke bo kable lubia gnic i szwankuje
  3. dobrze zamontowales te poduszki ?? mnie jedna rz nie siadala w odpowiednia dziurke sprawdz
  4. sitko smialo zdejmij ja sciagalem mylem i zakladalem
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na Martinor temat w 2.6
    popychacze miales oproznione jak kupiles???
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na Dudekk temat w 2.6
    koledzy pompa musi byc dobra nie kupujcie taniej za 80zl bo problem dalej vbedzie . sprawdz dzaialnie przekaznika i cisnienie paliwa na tej pompie
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na Martinor temat w 2.6
    kupilem ostatnio czjnik oleju nowy i tez mi migaa lampka i wkoncu zalozylem zapasowy oryg. i dziala . jak bedziesz kupywal to patrz by dziurka w gwincie byla mala a nie duza
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    niestety czas mnie gonil i musialem montowac szybko silnik w zwiazku z tym ze mam po kompletnymj remoncie i nowe hydro auto dziala jak pszczolka: uszczelnieniekolektora ssacego i dorobienie wkladki metalowej ( ta co w srodku jest) normalnie mnie rozwalilo auto plynie startuje nie szarpie nie ma zanikow mocy no cos pieknego:)
  9. gdzie masz ulozona centralke gazowa |?? moze byc tak ze centralka szwankuje ona odpowiada za wylaczenie beny i zalaczenie gazu i odwrotnie . w instalacji PRins jest emulator ktory tez szwankuje nie kiedy i takie objawy sa ze na pb nie dziala ale to mowie z moich przypadkow w de.
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    Po swietach wyciagam v6 moja wkladam druga to moge wam zrobic filmik jak stuka hydro moze to wam cos pomoze;p
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    w jednym silniku tak mam i hydro trzaska . jaki olej macie???
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na lg.qkie temat w 2.6
    tam lubia sie hydro zacierac i moze zawor stuka ????
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    hohoho musisz zdjac obudowe rozrzadu z lewej glowicy rozrzadu nie rozpinaj tam masz 2-3 srubki (klucz 10) zdejmij weza idacego do obudowy termostatu od chlodnicy i manewruj obudowa tak zeby Ci pasek nie spadł mi sie udalo bez sciagania przodu i rozpinania rozrzadu:) Pozdrawiam
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    tak jak kolega napisał sprawdz silniczek podlacz go nakrotko w ogole sprawdz czy napiecie dochodzi do niego
  15. dawid_sc odpowiedział(a) na Łysy79 temat w 2.6
    zdejmij waz zapal auto pocieknie troche z niego to wsadz go z powrotem nie zakrecajac opaski i poczekaj chwile poczym jak beda cieple weze powoli sciagaj go uwazaj zeby sie nei popazyc i musi ci wyleciec cieply plyn ja tak robie i zawsze jest ok. Nawet tesciowi pokazałem lat 42 i zrobil ostatnio;p . Atermostat sprawdz bo nawet nowy moze byc zdupiony:) .Odnosnie dmuchawy lepiej aby dzialała:)
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    teraz mam a6 c4 2.6 v6 objawy takie jakty i standart w niemieckim kraju jak sie spotkalem z tymi silnikami
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    nie no obstawiam kolektor ssacy w nim przyczyne waskivw tlumaczyl kiedys itd i naprawde rozumiem ze go uszczelniales itd ale czuje ze wina lezy w nim
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    nie maja bynajmniej u mnie nie mialy. mialem zj**.. i tak chyba pol roku wymienilem i zero roznicy
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    a tps??? podcisnienia i ecu
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    hmmm nie wiem w sumie jak przepustnica nie jest elektroniczna to jak ma sie ustawic:) tps jest w wiekszosci aut ale przepustnica dalej na linke wiec jest hm pol elektroniczna wiec tylko to ze np jak reka sprawdz dasz na gaz na przepustnicy to w tps (tam gdzie wpieta wtyczka jest powinnno byc slychac cyk bez opoznienia . wez jeszcze na boku przepustnicy jest bolec podcisnienia do dolotu powietrza od filtra wez zdejmij wezyk i zaslep go zobaczysz elefekty
  21. zacznij od rzeczy ktore najmniej kosztuja:)
  22. spoko spoko sluchaj ja dolozylem do a4 13.800zl:) i dalej jak "gowno" heheh czemu nie mowiles o halla bym podeslal tez a tera mnie nie ma bede na swieta ;/
  23. dawid_sc odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    elektronika to tps czujnik polozenia przepustnicy kazdy ma w 2.6 jesli automat to mozesz cos miec dolozone ale tak to to samo jest
  24. z podcisnieniami nie ma takiej filozofii dzis mialem 2.6 v6 w a6 c4 i wiecej tego jest ;/ jeszcze walcze z nia na warsztacie . smieje sie z tego doulu bo mechanicy mowia ze to przeplywka:D hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.