Treść opublikowana przez dawid_sc
-
Remont czy coś innego...
tak tylko 2.8 frajda fajna zobacz ile jest tematow i problemów z 2.8 i z 2.6 . ja bym został przy 2.6 motor nie jest zly . dalej jezdze nim nie sprzedałem a miałem zamiar . teraz dobrze chodzi . ostatnio jechałem z pl do de i na 1000tys km ani grama oleju nie wzial . jeśli zrobisz to dobrze to auto będzie chodzic jak trzeba . Swap na 2.8 nie konczy się kupieniem silnika tylko dalsze koszta na pewno będą .
-
Remont czy coś innego...
Zobacz na mój temat rozrząd 2 strona . głowice po remoncie kompletnym dalem 700 xl uszczelki 200 kompletne Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk A jeśli ty to planowanie gł zrób ta co leje max 70zl nowe śruby i uszczelka głowicy ssącego i wydechu ją takie coś bym zrobił za 500zl robota plus części Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
skaczasy kont zapłonu na wolnych obrotach
Regulator ciśnienia paliwa . i sprawdź jakie ciśnienie ma pompa paliwa Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Błąd 01247
sprawdz czy wtryskiwacze nie leja i prace sond lambda
-
sonda lambda niewiadygodny odczyt
kolego widze ze robisz dużo postow nowych zaloz jeden o swoich problemach , i napisz dokadniej co robiles jakies screny zdjęcia z vaga
-
Problem z przepustnica:
sprawdz czujnik polozenia przepustnicy TPS
-
skaczasy kont zapłonu na wolnych obrotach
układ zapłonowy podstawa cewka swiece kable albo zdejmij metalowe oslony na kablach i sprawdz wtedy
-
za bogata mieszanka za wolnych obrotach
zobacz jak dzialaja sondy . ja stroilem afr audi i znowu mam za ubogo :\ mysle ze sondy do wymiany .
-
Remont czy coś innego...
zobacz czy pokrywa głowicy nie pekla . koszt zrobienia dwóch glowic pisałem w swoim poscie możesz posledzic
-
Falują obroty na biegu jałowym w zakresie 1300/1500.
Co bylo ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
Falują obroty na biegu jałowym w zakresie 1300/1500.
Pierwszą sprawą kolektor ssący zdjąć uszczelic bardzo dokładnie odmy wezyki sprawdzić ew. Wymienić będzie dobrze . Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
-
2.6 V6 wyciek oleju
w misce czasem nie masz???
-
Awaria ABS-u ;(
Kolego wtyczka od sterownika ABS sprawdź piny czy jakiś nie zgnil miałem tak i raz było ok raz nie
-
Prosił bym o pomoc w diagnozie usterki 2.6 v6
Wisko jest zepsute mam to samo haha dźwięk za***isty
-
Prosił bym o pomoc w diagnozie usterki 2.6 v6
Ja kupilem kurde nie pamiętam SKF ale wiem ze po rabacie miałem szt. Za 25zl Tak INA a to SKF te bralem i działa juz 9tys km od stycznia zrobiłem do marca i zona w pl jeździ i spokoj
-
Prosił bym o pomoc w diagnozie usterki 2.6 v6
Jakie popychacze kupiles? Moje się na pełniły po jakimś hm upływie 5min
-
Prosił bym o pomoc w diagnozie usterki 2.6 v6
Moim zdaniem hydro popychacze się nie napeelnily olejem
- problem z obrotami.
-
problem z obrotami.
Zobacz dokładnie piny wtyczki
-
problem z obrotami.
skrec w lewo na maxa i na wsteczny wrzuc i cofaj w miare szybciej i jak bedzie strzelalo to lewy i z prawa strona taka sama zasada skrecasz w prawo i cofasz:p
-
problem z obrotami.
ja kupywalem drogie i liche sa teraz mam za 70zl juz pol roku dziala ale nie jezdze jakos wolno
-
wysoka temperatura oleju
Wyjmij pompe wyczysc zaworek w niej i wsadz. A wymieniales czujnik temp.oleju?
-
małe cisnienie na jednym cylindrze2.6v6
Hydro popychacze sprawdz na tym cylindrze jesli sie przytarly to bedziesz mial lekko otwarty zawor ssacy lyb wydechowy :-)
-
problem z obrotami.
Problem w tym ze malo jezdzisz autem .ja teraz w niemczech jestem a4 i po remoncie silnika i ostatnio zauwazylem cos takiego jak ty masz ale wlasnie mam to od tego ze malo jezdze autem i lpg swoja droga uszczelka to nie bedzie :-)
-
problem z obrotami.
Jakies dobre wiesci:-) ?