Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    tak tylko 2.8 frajda fajna zobacz ile jest tematow i problemów z 2.8 i z 2.6 . ja bym został przy 2.6 motor nie jest zly . dalej jezdze nim nie sprzedałem a miałem zamiar . teraz dobrze chodzi . ostatnio jechałem z pl do de i na 1000tys km ani grama oleju nie wzial . jeśli zrobisz to dobrze to auto będzie chodzic jak trzeba . Swap na 2.8 nie konczy się kupieniem silnika tylko dalsze koszta na pewno będą .
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    Zobacz na mój temat rozrząd 2 strona . głowice po remoncie kompletnym dalem 700 xl uszczelki 200 kompletne Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk A jeśli ty to planowanie gł zrób ta co leje max 70zl nowe śruby i uszczelka głowicy ssącego i wydechu ją takie coś bym zrobił za 500zl robota plus części Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  3. Regulator ciśnienia paliwa . i sprawdź jakie ciśnienie ma pompa paliwa Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na toma86jg temat w 2.6
    sprawdz czy wtryskiwacze nie leja i prace sond lambda
  5. kolego widze ze robisz dużo postow nowych zaloz jeden o swoich problemach , i napisz dokadniej co robiles jakies screny zdjęcia z vaga
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na Pietyr temat w 2.6
    sprawdz czujnik polozenia przepustnicy TPS
  7. układ zapłonowy podstawa cewka swiece kable albo zdejmij metalowe oslony na kablach i sprawdz wtedy
  8. zobacz jak dzialaja sondy . ja stroilem afr audi i znowu mam za ubogo :\ mysle ze sondy do wymiany .
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    zobacz czy pokrywa głowicy nie pekla . koszt zrobienia dwóch glowic pisałem w swoim poscie możesz posledzic
  10. Co bylo ? Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  11. Pierwszą sprawą kolektor ssący zdjąć uszczelic bardzo dokładnie odmy wezyki sprawdzić ew. Wymienić będzie dobrze . Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    w misce czasem nie masz???
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na xdaniosx temat w Audi A4 B5
    Kolego wtyczka od sterownika ABS sprawdź piny czy jakiś nie zgnil miałem tak i raz było ok raz nie
  14. Wisko jest zepsute mam to samo haha dźwięk za***isty
  15. Ja kupilem kurde nie pamiętam SKF ale wiem ze po rabacie miałem szt. Za 25zl Tak INA a to SKF te bralem i działa juz 9tys km od stycznia zrobiłem do marca i zona w pl jeździ i spokoj
  16. Jakie popychacze kupiles? Moje się na pełniły po jakimś hm upływie 5min
  17. Moim zdaniem hydro popychacze się nie napeelnily olejem
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    od tps
  19. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    Zobacz dokładnie piny wtyczki
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    skrec w lewo na maxa i na wsteczny wrzuc i cofaj w miare szybciej i jak bedzie strzelalo to lewy i z prawa strona taka sama zasada skrecasz w prawo i cofasz:p
  21. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    ja kupywalem drogie i liche sa teraz mam za 70zl juz pol roku dziala ale nie jezdze jakos wolno
  22. dawid_sc odpowiedział(a) na lipek21 temat w 2.6
    Wyjmij pompe wyczysc zaworek w niej i wsadz. A wymieniales czujnik temp.oleju?
  23. Hydro popychacze sprawdz na tym cylindrze jesli sie przytarly to bedziesz mial lekko otwarty zawor ssacy lyb wydechowy :-)
  24. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    Problem w tym ze malo jezdzisz autem .ja teraz w niemczech jestem a4 i po remoncie silnika i ostatnio zauwazylem cos takiego jak ty masz ale wlasnie mam to od tego ze malo jezdze autem i lpg swoja droga uszczelka to nie bedzie :-)
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    Jakies dobre wiesci:-) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.