Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klejo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. klejo odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    podciśnienia sprawdzane, zmieniane wszystkie lekko zajechane przewody, ecu wymienione na drugie pstryczek odcina zasilanie zapłonu a co do obrotów to po zduszeniu wracają i tak do 1400
  2. klejo odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    sondy sprawdzane były dokładnie ostatnio gdy zmianiałem kompa gazowego i również było ok
  3. klejo odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    silniczek zmieniany 3 razy, robiłem też próby na silniczkach z innych 2.6, bez zmian. Co do kolektora robiłem to bardzo uważnie z doświadczoną osobą, kolektor i przepustnica były poza tym wręcz czyściutkie w środku po wyjęciu
  4. klejo odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    Dokładnie tak, jedzie jakby na ssaniu - nie zdusi się. Uszczelnienie robiłem właśnie na victor reinz. Za cewkę się nie brałem z uwagi na koszty ale może będzie trzeba spróbować, po względem przebić itp była sprawdzana i okazała się ok
  5. klejo odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    tak też sobie radzę z tym immo że mam zawsze dwa kluczyki przy sobie, problem leży zapewne w samej stacyjce ale brakuję czasu na jej rozebranie, z map sensorem spróbuję
  6. klejo opublikował(a) temat w 2.6
    Witam wszystkich, może ktoś coś ciekawego podpowie w sprawie mojej A4, ponieważ tracę nadzieję. A mianowicie falujące obroty i szarpanie całym autem, poniżej zamieściłem filmik obrazujący problem: https://www.youtube.com/watch?v=8mncuRWmHD4 Na filmiku samochód jst na gazie, dopiero pod koniec przełączam go na benzynę, różnica jest taka że na benzynie obroty szybciej się stabilizują ale i tak na bardzo wysokim poziomie bo ok. 1400, przy gazie nawet na jałowym samochód ciągle faluje Parametry samochodu: Audi A4 B5 2.6 V6 2.6 (1995 r.) Quattro z instalacją LPG (wtryski Hana Green, komp Agis – 2014r.) Naprawy przeprowadzone w celu usunięcia problemu: - wyciągnięcie całego kolektora ssącego wraz z przepustnicą, czyszczenie i uszczelnienie - dwukrotna wymiana silniczka krokowego - sprawdzenie napięć sond - sprawdzenie pod kątem lewego powietrza - sprawdzenie przewodów podciśnieniowych - czujniki temperatur w normie - podmiana komputera centralnego samochodu - wielokrotne sprawdzanie vagiem, brak blędów - wymiana instalacji gazowej (wcześniej Zenit i Valtec) - regeneracja parownika Głównie myślałem że problem leży w LPG, jednak zmieniłem prawie wszystko w gazowni. Samochód potrafił się uspokoić na parę dni, jeśli jeździło się tylko i wyłącznie na benzynie chociaż praca silnika dalej nie była idealna pod względem obrotów. Wg was dalej brnąć w temat LPG i szukać problemu w podpięciu instalacji? Wczoraj zaobserwowałem jeszcze inny objaw, a mianowicie ostatnio auto jeździło w miarę równo jednak po chwilowym postoju, przy próbie zapalania zablokowało się immo (wcześniej w bardzo gorące dni zdarzało mu się zblokować), po 5-6 próbach zapalania zapłonu (dodatkowo posiadam 'pstryczek elektryczek' odłączający zapłon) odblokował się, tylko już z oszalałymi obrotami. Może to co może sugerować? jak na razie samochód oprócz własnych prób naprawy odwiedził 6 białostocki mechaników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.