Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid_sc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid_sc

  1. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    waskivw zamowilem czujnik bo moj jakis taki rozleciany;p dzis cos moze pomodze ale jak by czujnik siadl to przeciez z vagiem by sie polaczyl prawa?? ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- Pechowy no masz racje .Dobrze ze na miejscu sie to dzieje bo bym oszlał jakby gdzies daleko;/ ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- No i tak wymienilem kompa itd dalej echo ale jeden z klubowiczow podpowiedzial mi co i jak i jutro walcze ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- robertWs dzieki za sondy doszly . ale nie mialy byc za taka cene !!!
  2. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ten wezyk nie idzie do ecu do ecu idzie osobno w ecu jest map sensor . Dzis poprostu moja a4 przeszla sama siebie odpalilem rano i zaczelo uderzac dzwiekiem "bassem" w tlumik no ale chwile czekam wkrecily sie obroty i jade ..... wymusil mi jakis cymbal na skrzyzowaniu i nagle mocno hamowalem ( szkoda bo moglem przylozyc az milo ) ale jakos sie wyhamowalo i auto zaczelo palic na 4;/ pojechalem do siebie na warsztat i mowie moze kable jeden przetarty byl itd poszedlem kupilem kable wymienilem i pojechalem na test auto tak samo dzialalo az wkoncu stracilo moc zgaslo i dziekuje Pa jak Parasol;/ zero iskry zero dzwieku dzialania pompki paliwa nie laczy sie z kompem vag tyhlko np z abs czy licznikiem . Kupilem modol zaplonowy nic nie dalo (tylko on zostal ostatni ) i powiem wprost zgłupiałem Przyjechal Dardit i nie wykminilem nic moze Ecu sie zesralo.....?? kreci jak wsciekly ale lipton nie zapali. nie wiem juz poprostu co robic
  3. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    u mnie na krokowy nie reaguje wiec mam chyba juz wyjasnione:)
  4. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja wymienilem wszystkie ale rozebralem wczoraj poraz setny kolektor i dzis bede skladal wiec sie okaze co moze byc do tego te sondy zmienie to na pb musi byc ok . Poduchy mowilem wymienilem wszystkie jakie tylko sa oraz cale zawieszenie z lozyskami w piastach nawet i przegubami oraz hamulcami wiec ;p Moze ta moja A4 chce zebym pod nia lezał;p hahahah Wczoraj mialem sharana 1.9tdi co mechanicy nie mogli ustawic pompowtrysku przez miesiac;p a zrobilem go w 2 godziny wiec inne sie da a mojego sie nie da;p dzis opisze cos wiecej bo bedzie cos wiadomo A z LPG to jezdzilem po trasie z kompem itd musze wymienic filtr bo juz chyba syfu nałapał . ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ---------- Chlopaki tak jeszcze dopisze Waskivw dopisał wiele rzeczy napewno ktore przeoczone sa przez nas . Wiec do dzieła jak cos wiekszosc nr moj ma to dzownic i jakos moze cos razem wspolnie dojedziemy tego
  5. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak zapytam was cos bo widze ze nie macie gazu zobaczcie pod autem od strony pasazera czy przewody od paliwa nie macie zagniecione na wejsciu scianki grodziowej:)
  6. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    telepanie w okolicach mowisz drzwi to zobacz czy nie masz czasem luzu na tej wewnetrznej klamce tam jest sprezynka w niej one sie wyrabiaja i strasznie wkur... na dziurach. Moze tez masz gwinty jak ja wiec daje duzo do zrozumienia ze sztywne zawieszenie . Mowisz silniki 250-300zl tylko co z tego jak to moze byc ecu ;pp moj dzis zostanie w warsztacie bo akurat wolniejszy dzien jest i bede mogl cos pomodzic.
  7. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Maju ja dochodze juz rok wiec wiesz ;p dluga droga przed nami . RobertWS wysle mi sondy wymienie strasznie mulowaty sie zrobil wczoraj przyczepka z motocyklem 300kg i ciezko;/ znowu dziwne spalanie mam masakra kolektor jutro idzie na stol bo kupie drugie auto niby zastepcze na ten okres jak audi bedzie stala wtedy wszystko uszczelnie od nowa . mam nadzieje ze wkoncu zacznie wspolpracowac bo nie mam juz sily do tego samochodu;/
  8. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    zauwazylem dzis ze kolektor ssacy moj jest pekniety ;/ ku.wa rozniesie mnie juz;p kompa nie podmienilem jeszcze z Darditem sie umowie i pojedziemy na podmianke i z vagiem odrazu poki co tak jestem zaje... praca ze nie mam czasu nawet sie załatwic:kox:
  9. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    znalazlem taki jak ja mam 4A0 907 473 D
  10. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    sluchaj jak moj bedzie dzialal tak samo jak tamten i bedzie ok niby ecu to dam znac i wysle Ci go
  11. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja mam tak ze podepne sprawdze jak nie pomoze to oddaje narazie nie mowil nic o cenie ale max 100zl
  12. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Dobra Panowie ja juz wymienilem wszystko urwana lape mialem od skrzyni itd ogolnie 700zl dolozylem teraz i nic zostal komp w poniedzialek jade znalazlem od angola niestety ale te same numery i bede wiedzial:)
  13. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    w fisach chyba jest prawda?? w liczniku tzn w lifcie
  14. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    za licznikiem macie puszke immo pisze:)
  15. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja obroty juz mam spoko nawet na gazie . dzis znalazlem te dziwne stuki mam peknieta lape skrzyni pekla tak ze lezy poprostu na poduszcze . a odnosnie kompa dzis nie widzialem sie z tym moim elektronikiem ale jutro zapytam co i jak wiec mysle ze damy rade .Pozdro chlopaki
  16. dawid_sc odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    Własnie tak sie z Ciebie smieje jak te emoty w twojej odpowiedzi dobra nie zasmiecam komus tematu . bo brak Słów
  17. dawid_sc odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    a ty jestes bajkopisarz i teorie snujesz wszedzie sie udzielasz a pozytku zero ;] pozdro Dla Ciebie niech sie wiedzie;]
  18. dawid_sc odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    nie wiem ja tam leje castrola i ludzie mi podworza GM tez oszczedzaja leje to co klient chce . ale napewno ine wleje mobila i seleni .Tez nie patrz bo po castrolu tak czy tak tylkmo np pan zdzich ma auto co ma 250tys na blacie a olej castrol zalal jak mial 240tys i silnik odmowil posluszenstwa . Bo ludzie leja co sie da i jak najtaniej a potem nastepny ktos wleje cos lepszego i rozwala uszczelki uszczelniacze itd. znam osoby co z mieli auta na polsyntetyku a leja pelny syntetyk bo wyczytali tak ze tak trzeba ;/ jaki sens?? albo polsyntetyk zamieniaja mineralnym bo z beczki litr 8zl a auto np tdi z turbem ;]
  19. podstawa sprawdz rozrzad:) nie rozumiem czemu ludzie tak dlugo czekaja z jego wymiana .Pamietaj producent moze pisac ze wytrzyma tyle i tyle ale jednak kontrole nad nim trzeba miec . Sprawdz najpierw rozrzad i pisz
  20. dawid_sc odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    Devastation co ty taki zle przekonany do castrola??? kurde wszedzie piszesz o tym ze zly . ja mam w 2 autach i nie narzekam wszystko dziala w octavi 6 lat lalem go i dalej dziala . Zly bo drogi???
  21. jesli masz sekwencje masz podpiecie na sonde . ja mam w 2.6 v6 jedna udupiona i pali mi 20l/100km wiec ma wplyw mam zamiar odlaczyc bo palil wtedy 12;p .Sprawdz wtryskiwacze czy nie leja tez moze to byc .albo go krecisz tak ze musi tyle spalic:)
  22. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    jutro wymontuje sobie i pod warsztatem mam spoko elektronikow takich mozgow ze mega moze cos ogarna;p jakos pomierza czy coś;p
  23. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ciekawe spytam sie mam dobrego elektronika ile by zobaczyl za sprawdzenie jego jak powie malo i zrobi to wyslecie mi kompy i juz:d
  24. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    nie wiem zaraz musze wyjsc do auta wiec zobacze ale chyba mam kogos kto ma kompa bynajmniej mial ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Nr kompa 4A0 907 473 D
  25. dawid_sc odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no wiec wlasnie ale skad ecu wziazc;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.