Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, Strzelanie z tłumika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem w mojej 4.

Problem polega na tym że nie mam kompresji w 3 cylindrach z prawej strony tojąc przed nią tam gdzie jest wisko.

Wisko była wymieniana przed zdechnięciem vk może 3 dni wcześniej.

Mechanik twierdzi że przestawił się rozrząd i szczeliła głowica.

Jednak ja mu nie wierze.

mówił też że są zepsute kable od wysokiego napięcia na cewki i je będe chciał wymienić. i patrzyć co dalej.

Auto na holu próbowałem odpalić na biegu.

Odpala i moge jechać (mam wspomaganie i abs!) ale spada prędkośc tak jakby silnik hamował.

strzela z tłumika.

Może ktoś ma jakieś rady ??

Powiem że auto się zepsuło mi gdy jechałem koło 80-100km/h i w pewnym momencie zgasło i nie chce odpalić do dzisiaj.

Były próby z dezodorantem ale na nic.

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 18:55 ----------

Dobra temacik zmieniłem ;)

Byłem wkońcu z krówką u majstra.

Dość długo tam u niego stała z miesiąc, szukali problemu.

Wymieniony został jakieś wzmocnienie obrotów.

Nie pomogło.

Dopiero któryś z praktykantów miał się nią zająć i pobawił sięz zapłonem.

Ustawił i odpala !

Zimna, ciepła pali.

Problem jest inny teraz.

Mechanik powiedział mi że prawdopodbonie tłoki spotkały się z zaworami czy jakoś tak.

Mam w audicy około 40 km mocy !

jak wiem osiągi każdy zna swoje.

mi audica w chwili obecnej jedzie 80 km - 100 hm /h MAX !

Dziwi mnie że na 2 biegu wyciska 100 a jak zapne 3 albo coś to spada mi prędkość zamiast się zwiększać.

Jeżeli by nie pracowało 6 garów to by na 2 nie jechała 100!

Okrutnie strzela mi z tłumika.

Może ktoś by dał jakieś rady co tu robić !??

Uszczelki pod głowicami całe.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakby tloki spotkaly sie z zaworami: to juz by nie pojechal:) i nie odpalal:). Dziwi mnie tylko to ze jak mogl sie bawic zaplonem skoro tam nie ma aparatu tylko modul zaplonowy cewki i swiece kable hmmm moze jakis pin przy kostce zgnil i dlatego??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obstawial bym przegięcie jak wyżej. Ja miałem problem z elektryka drzwi. Piny pogniły i error. Ewe sprawdź pod kompem błędy. Ja miałem to samo i okazało się ze elektronika przepustnicy. Nowy sprzęt i naprawa = 300 zl.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.